Jak ho mám chápat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 09:38
Jak ho mám chápat?

Ahoj holky, už je to víc než 2 měsíce, co randím s jedním „mladým mužem“ :nevim: Ale nevím, co si mám o našem vztahu myslet, mně je 20, jemu 24 a oba pracujeme, ale bydlíme u rodičů. Náš vztah vypadá tak, že se vidíme 2-4× týdně, většinou až večer. O víkendu jdeme třeba na večeři a pak k němu. Jeho rodiče jsem ještě nepotkala, protože v dobu kdy jdeme k nim už všichni spí. Přijde mi divné, že se spolu u něj vyspíme a pak mě třeba ve dvě ráno veze domů, ani jednou jsem u něj nepřespala a když jsem náhodou usnula, tak mě vzbudil. Jde o to, že já jsem typ holky, pro kterou je láska na prvním místě, zatímco u něj je to práce a peníze. Měla jsem svátek a řekl, že to o víkendu oslavíme a den na to mi psal jak chce o víkendu pracovat a nic mi neslibuje. Nevím jak ho mám brát. Jednou mluví jakoby jsme spolu byli a podruhé z něj vyleze věta, která mi zní jakoby jsme spolu jen spali.. říkal že mě má rád a že mu na mně záleží.. ale nějak se mi ta situace přestává líbit.. třeba včera mi řekl, že vztah je strašně časově náročný. Budu ráda za jakékoliv rady a názory. Klidně se i ptejte. Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě a tuto situaci nezbytné. :*

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 10217 příspěvků 09.02.19 09:41

Po 2 měsících a už sex? 8o :mrgreen:

Chytrak
Závislačka 3017 příspěvků 09.02.19 09:42

Nejsem holka, ale stejne odpovim. Myslim, ze si s tebou hezky zaprca, ale nebere to zdaleka tak seriozne jako ty ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 09:43
Zakl.

@divine woman
Sex proběhl už na 5. schůzce :nevim: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 09:45
Zakl.

@Chytrak
Pardon za oslovení holky :lol: je tady přece jen šílená převaha :lol: ale o názor druhé strany stojím možná ještě víc :lol: to si právě myslím taky, když jsem mu řekla, že mi to přijde celé jen o sexu, tak jemu prej to tak vůbec nepřijde atd atd :pocitac:

Haftan
Nováček 5 příspěvků 09.02.19 09:48

Osobně bych si s ním raději probral vše na rovinu. Nejhorší je něco očekávat, přecházet a doufat, že se to zlepší. Jen otevřenost a rozmluva vede k pochopení, zda to má smysl, nebo se bude kroutit a tahat tě za nos. Je fakt, že ve 24 letech jsem měl práci také na prvním místě. Po třicítce to už člověk vnímá jinak…

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2308 příspěvků 1 inzerát 09.02.19 09:49

Tak asi by to bylo trošku trapný, ráno vylézt z pokoje před rodiče s holkou, kterou ještě nikdy neviděli. Asi je to pro něj (zatím) jen takové nezávazné setkávání. Snaží se tě nechat namotanou (snadný sex), ale zároveň si dělá i zadní vrátka, abys na něj s tím vztahem zase tolik netlačila.

Uživatel je onlinelorelai947
Kecalka 348 příspěvků 09.02.19 09:51

Souhlas s @Haftan - v klidu to s ním prober, na rovinu mu řekni co chceš a co od toho vztahu očekáváš a zeptej se ho, co chce on. Pak budeš vědět na čem jsi :palec:

mrav
Generální žvanilka 23102 příspěvků 09.02.19 09:52

Ahoj. Nebuď na něm závislá - žij si i svůj život. Je to divné, jestli tě ve dvě ráno budí, jak jsi sama napsala. Já bych si to líbit nenechal. Tady by mi blikala červená kontrolka, jestli nemá nějakou jinou. Přeji ti, aby jsi brzy našla opravdového chlapa a ne jen sexuální náhražku. A pozor! Každý vztah začíná romantikou a poznáváním se. Souhlasím s holkama - po dvou měsících mít sex je brzo. :mavam:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 09.02.19 09:52

No je to nezavazny sexualni vztah, coz neni problem, dokud to oba vnimaji stejne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 09:54
Zakl.

@Ijen
To jsem si myslela taky, jenže pak jsem jela s kamarádkama na párty a psal mi, že by mi neodpustil, kdybych tam s někým něco měla.. :nevim:

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 12390 příspěvků 09.02.19 09:55

Přestaň pitvat situaci a užívej si života. Takhle ti každý uteče.

divine woman
Extra třída :D 10217 příspěvků 09.02.19 09:58
@Anonymní píše:
@divine woman
Sex proběhl už na 5. schůzce :nevim: :lol:

Tak s chlapci nesmíš souložit po tak krátké době. Ono se to totiž dost rychle vytřídí, kdo tě chce jen na vyklepání pytlíku, a kdo stojí o víc. :kytka:

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 09.02.19 10:08

Nic no, chce sex, ale predstavovat te doma jeste nechce. Mam dva kluky a doufam, ze mi taky nebudou chtit vodit k snidani slecny, se kteryma spi teprv par dnu.

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 12390 příspěvků 09.02.19 10:10
@divine woman píše:
Tak s chlapci nesmíš souložit po tak krátké době. Ono se to totiž dost rychle vytřídí, kdo tě chce jen na vyklepání pytlíku, a kdo stojí o víc. :kytka:

Nestraš! Pokud vytrpěl 4 schůzky bez sexu, tak to musi být ryzí láska.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >