Jak je přemluvit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terisatkova
Povídálka 24 příspěvků 04.07.19 20:20
Jak je přemluvit?

Ahoj :mavam:, tak jdu tady zase pro radu :lol:. Abych vám popsala o co jde. Tento rok jsem dokončila prvák, na podzim mi bude 16 a jsem milá holka (všichni to ví :P ). Jenže mám takový problém s rodiči. Už od mala jsem nemohla několik věcí. Nemohla jsem chodit na narozeninové oslavy déle jak do 8, nikdy jsem nemohla u nikoho spát a nemohla jsem se bavit ani s klukama. Mám starší segru která byla přesně v mých letech, když jsem se narodila. Ptala jsem se jí, jestli to měla taky tak. Prý se jsem byla malá a rodiče se soustředili více na mě. Docela mě mrzí, že to takhle mám. I když jsem to popisovala mým kamarádkám, všechny řekly, že to nechápou. A proto vás prosím o radu. Jak vysvětlit rodičům, že nejsem zase tak mladá na to, abych spala třeba u své kamarádky. Před týdnem jsem měla spát u své vlastní sestry a představte si, moje máma se semnou totálně pohadala. Nakonec jsem si to nějak vydupala, ale stejně to nakonec nevyšlo (onemocněla dcera od sestry). Víte, já jsem hodná a děla mi obrovský problém se vzepřít. A taky s rodiči není řeč. Kolikrát jsem se ptala na důvod toho, že nikam nemůžu. A NIKDY se mi nedostala rozumná odpověď. Hodně mě to mrzí a chtěla bych, aby se už konečně něco změnilo. Chápu, že tady budou komentáře typu: jsi na takové věci mladá, ale copak vaše děti nemohou spát třeba u kamarádů? Nevim o co mým rodičům jde :nevim:. Mohli by jste mi dát nějakou radu? Moc vám dekuju a snad mě alespoň trochu pochopíte :srdce: :hug: Edit: vim, že o mě mají strach, ale hodně mě štve, že úplně všichni můžou dělat něco co já ne. Jsem na intru a třeba když má někdo nějakou narozeninovou oslavu, tak tam všichni jdou. Potom se o tom dlouho baví a já jsem takto často odstrčována. Hodně často. Pak se nedivte, že mě to mrzí. Je pro mě důležité zapadnou, zvlášť v těhle letech a když jsem na intru :oops:

Příspěvek upraven 04.07.19 v 20:27

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 04.07.19 20:23

@Terisatkova Mají o tebe prostě strach. Těžko to teď chápeš, ale až jednou budeš máma, tak to pochopíš.

pannda
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 04.07.19 20:27

Co dělají tví rodiče a jak jsou staří?

Terisatkova
Povídálka 24 příspěvků 04.07.19 20:29
@pannda píše:
Co dělají tví rodiče a jak jsou staří?

Muj taťka je ředitel několika oddělení v jedné firmě a moje Mamka má klenotnictví. Je jim 50 :roll:

pannda
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 04.07.19 20:33
@Terisatkova píše:
Muj taťka je ředitel několika oddělení v jedné firmě a moje Mamka má klenotnictví. Je jim 50 :roll:

Takže žádní konzervativci…promluvit si s něma, říct jim, co ti vadí. A zkusit třeba jak moje dcera, tak mě vždy udolala…přišla za ní kámoška a před ní se mě zeptala, jestli může tam a tam…většínou jsem polevila navíc… ;)

pannda
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 04.07.19 20:34

A nebo se jít zeptat za mamkou do práce, před kolegyně, pokud nepracuje sama…

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 04.07.19 20:34
@Terisatkova píše:
Muj taťka je ředitel několika oddělení v jedné firmě a moje Mamka má klenotnictví. Je jim 50 :roll:

Maji strach o tvé bezpečí.. A nemůžou kamarádky k tobě? ;)

unuděná
Echt Kelišová 8508 příspěvků 04.07.19 20:36

Tak jestlize mas setru 30+,tak tvi rodice uz asi nejsou z nejmladsich a proste se o tebe prehnane boji.Je to celkem pochopitelne, i kdyz pro tebe hur. Osobne bych se jim vsemozne snazila ukazat, ze jsem zodpovedna rozumna mlada dama, aby ti verili. Napriklad dodrzovanim slibenych casu prichodu domu, plnenim skolnich povinnosti, hlasenim se po telefonu. A hod s mamkou rec, mozna byste se potrebovaly vic sblizit, abyste se lepe pochopily.

Terisatkova
Povídálka 24 příspěvků 04.07.19 20:36
@pannda píše:
Takže žádní konzervativci…promluvit si s něma, říct jim, co ti vadí. A zkusit třeba jak moje dcera, tak mě vždy udolala…přišla za ní kámoška a před ní se mě zeptala, jestli může tam a tam…většínou jsem polevila navíc… ;)

Joo, to já už jsem kolikrát zkusila si s nima promluvit, ale opravdu s nimi není řec. Nemáme spolu tak moc blízký vztah, takže jim moc věcí neříkám a tím pádem spolu moc nemluvíme :oops:. S tou kamarádkou to urcite zkusím! Kdyztak pak dám ještě vědět, ale to bude až za dlouho :lol:

Terisatkova
Povídálka 24 příspěvků 04.07.19 20:37
@pannda píše:
A nebo se jít zeptat za mamkou do práce, před kolegyně, pokud nepracuje sama…

Pracuje bohužel sama :oops:

Terisatkova
Povídálka 24 příspěvků 04.07.19 20:38
@marra2 píše:
Maji strach o tvé bezpečí.. A nemůžou kamarádky k tobě? ;)

Uvidime jak to půjde s jednou kamarádkou! Urcite to musim zkusit! :palec:

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 04.07.19 20:39
@lleennttiillkkaa píše:
@Terisatkova Mají o tebe prostě strach. Těžko to teď chápeš, ale až jednou budeš máma, tak to pochopíš.

I oni by meli chapat, ze ji neni 7 let. Nemluvime tady o technoparty pres celou noc a nevazanem sexu s chlapy na potkani.

pannda
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 04.07.19 20:40

Hele a mají tví rodiče vůbec nějaké přátele se kterými se schází???

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 04.07.19 20:41
@Terisatkova píše:
Uvidime jak to půjde s jednou kamarádkou! Urcite to musim zkusit! :palec:

Urcite zkus, začala bych tímto :) třeba když poznají kamarádku, tak tě pak k ní pustí s větším klidem.. Jinak k tématu, mám osobně raději, když kamarádi děti přijdou k nám… Klidně ať je jich více, ale mám je na očích..

Terisatkova
Povídálka 24 příspěvků 04.07.19 20:41
@unuděná píše:
Tak jestlize mas setru 30+,tak tvi rodice uz asi nejsou z nejmladsich a proste se o tebe prehnane boji.Je to celkem pochopitelne, i kdyz pro tebe hur. Osobne bych se jim vsemozne snazila ukazat, ze jsem zodpovedna rozumna mlada dama, aby ti verili. Napriklad dodrzovanim slibenych casu prichodu domu, plnenim skolnich povinnosti, hlasenim se po telefonu. A hod s mamkou rec, mozna byste se potrebovaly vic sblizit, abyste se lepe pochopily.

Opravdu se o mě přehnaně bojí. Jenže v tom je ten problém. Jsem opravdu hodná. Vždy prijdu včas, hlásím se jak mohu, ve škole mi to taky jde, ale nic :nevim:. Jak píšu, jsem na intru. Čekala jsem, že si možná uvědomí, že už stojím pevně alespoň na jedné noze. Všechno na intru zvládám, ale stejně nic :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama