Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky potřebuji radu. Nyní jsem ve 29tt s přítelem nejsme manželé a chci aby byl zapsaný v rodném listě a když se malá narodí tak chci aby měla příjmení po něm do budoucna plánujeme svatbu.Ale vůbec nevím kam máme zajít a jaké papíry máme vyplnit jsme v tom uplně ztracená budu ráda za každou radu
Na matriku, jakoukoliv. S sebou rodné listy, občanské průkazy a těhotenskou průkazku.
Bežte spolu na matriku, vemte si občanky a oba i rodné listy, tam s vámí sepíší vše potrebné, papír o otcovství pak odevzdaš v porodnici k prohlášení o volbe jména
@Kančík no že jdete s patrnerem sepsat papír o otcovství, tak jsem to rekla ja a pochopila to ![]()
@Kančík píše:
A co tam holky mám říct já jsem jak debil![]()
no že jdete sespat papír o budoucím příjemní dítěte a o otci
neboj, oni budou vědět ![]()
Ok všem holky moc děkuji to abych šla hledat naše rodné listy
![]()
@Seizdra nezapomenu tu nosím všude sebou kdyby mně to nááhodou chytlo dřív ![]()
Já tam byla zrovna dnes to vyřídit a paní jsem stačila jen říct, že čekáme s přítelem miminko a už věděla, takže nákou složitou řeč si připravovat nemusíš ![]()
Do budoucna svatbu… to my taky a uz je to 5 let… moct to udelat znova tak se jmenuje mala po mne… pak je totiz x vymluv proc svatbu ne a ty budes ta, kt.se bude predstavovat ja jsem xx, maminka yy
ale treba zrovna ten tvuj bude vyjimka a slibum dostoji.
@zuzukobylka jo tak ted si mne uklidnila já nemam rada kdyz ji to musim rikat a oni pak na mne cumej jak na vola ![]()
@Seizdra to já ho tam doženu i holí
to já jsem puvodne chtela aby mala byla s přimením po mně ale to se milému nelíbilo a se svatbou přišel on protože já na to moc nejsem tak uvdíme co v něm bude ![]()