Jak je to s otcovstvím?

281
18.10.13 13:43

Jak je to s otcovstvím ?

Ahoj holky potřebuji radu. Nyní jsem ve 29tt s přítelem nejsme manželé a chci aby byl zapsaný v rodném listě a když se malá narodí tak chci aby měla příjmení po něm do budoucna plánujeme svatbu.Ale vůbec nevím kam máme zajít a jaké papíry máme vyplnit jsme v tom uplně ztracená budu ráda za každou radu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11439
18.10.13 13:45

Na matriku, jakoukoliv. S sebou rodné listy, občanské průkazy a těhotenskou průkazku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11626
18.10.13 13:45

@Kančík Na matriku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5158
18.10.13 13:46

Bežte spolu na matriku, vemte si občanky a oba i rodné listy, tam s vámí sepíší vše potrebné, papír o otcovství pak odevzdaš v porodnici k prohlášení o volbe jména

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
281
18.10.13 13:47

A co tam holky mám říct já jsem jak debil :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5158
18.10.13 13:48

@Kančík no že jdete s patrnerem sepsat papír o otcovství, tak jsem to rekla ja a pochopila to :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
18.10.13 13:49
@Kančík píše:
A co tam holky mám říct já jsem jak debil :mrgreen: :mrgreen:

no že jdete sespat papír o budoucím příjemní dítěte a o otci :mrgreen: neboj, oni budou vědět ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
18.10.13 13:50

Tehu pruk. nezapomen!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
281
18.10.13 13:50

Ok všem holky moc děkuji to abych šla hledat naše rodné listy :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
18.10.13 13:50

Tehu pruk. nezapomen!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
281
18.10.13 13:51

@Seizdra nezapomenu tu nosím všude sebou kdyby mně to nááhodou chytlo dřív :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2692
18.10.13 13:52

Já tam byla zrovna dnes to vyřídit a paní jsem stačila jen říct, že čekáme s přítelem miminko a už věděla, takže nákou složitou řeč si připravovat nemusíš :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
18.10.13 13:53

Do budoucna svatbu… to my taky a uz je to 5 let… moct to udelat znova tak se jmenuje mala po mne… pak je totiz x vymluv proc svatbu ne a ty budes ta, kt.se bude predstavovat ja jsem xx, maminka yy :kytka: ale treba zrovna ten tvuj bude vyjimka a slibum dostoji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
281
18.10.13 13:54

@zuzukobylka jo tak ted si mne uklidnila já nemam rada kdyz ji to musim rikat a oni pak na mne cumej jak na vola :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
281
18.10.13 13:56

@Seizdra to já ho tam doženu i holí :D to já jsem puvodne chtela aby mala byla s přimením po mně ale to se milému nelíbilo a se svatbou přišel on protože já na to moc nejsem tak uvdíme co v něm bude :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty