Zabral vam Hemilton ve 37. tt?

Domuska
17.10.13 16:58

Zabral vam Hemilton ve 37tt?

Ahoj holky. Kvuli bolesti zad apod jsem poprosila doktora, jestli by mi udelal hemiltona. Vyhovel mi a rikal, ze hlavicka naleha na cipek, cipek 1'5cm, CS 5 a rikal ze je vse pripravene.. zatim bolesti krizove a podbrisek boli jako pri ms. Tak by me zajimalo, jestli jste to nektera mela podobne a jestli zabral a za jak dlouho po nem jste porodili?:)) diky

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12743
17.10.13 16:59

@Domuska nezabral mi ve 39+0 a to jsem byla ne 2 cm a CS 7

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
17.10.13 16:59

Dělali mi jich víc a až po termínu, stejně vyvolávali 41+6. Ale já neměla ani zdaleka takový nález, tak držím palce.. Nicméně já bych do toho před termínem nešla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
17.10.13 17:00

Ne. Ani ve 38tt, ani ve 40tt a ani 41tt. Prostě nic :-/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2852
17.10.13 17:01

Dělali mi hemiltna, měla jsem druhý den podobné bolesti jako při MS, v noci mi praskla voda a druhý den se narodila dcera :-) byla jsem ve 40 týdnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17363
17.10.13 17:01

Dělali mi ho ve 39+0 a nezabral! Rodila jsem týden na to, ve 40+0.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Domuska
17.10.13 17:02

Same negativa :,(

  • Citovat
  • Upravit
12743
17.10.13 17:03

@Janik101 tak to jsme to měli naprosto stejně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17363
17.10.13 17:04
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12262
17.10.13 17:06

Dostala jsem ho 37+4 a děs, krvácela jsem, domů jsem šla a krev až v kozačkách, bolelo mě to jak prase a nezbralo to vůbec, rodit jsem šla pak za několik dnů vyvolávačkou a dr. říkal že vypadám že se vůbec na porod nechystám, čípek držel a vše takže ho dr. udělal naprosto zbytečně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
699
17.10.13 17:08

Hamilton 39+5 + krásný nález, vše připravené, umývala jsem okna, skákala po schodech, dávala si dlouhé procházky, pila maliník i odvar z lněného semínka, častý sex, horké čaje se slibovicí, zázvorem a skořicí (nemůžu pít víno) a NIC!!!
40+0 jsem musela na vyvolávačku kvůli cukrovce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
490
17.10.13 17:15

Tak ja budu asi jedna z mala, kvuli srdicku maleho ho museli vyvolavat, 3 dny pred samotnym porodem mi dali preindukcni tablety a ty moc porodni cesty nepripravily, az hamilton udelany vecer mi pres noc rozjel sam porod a indukcni tableta uz nebyla ani treba davat. Maly se narodil 36+4

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Domuska
17.10.13 17:16

Vubec jste me nepotesili :think: :mrgreen: me to teda nebolelo, bolelo to trochu vic nez pri beznem prosmatrani cipku ale me tvrdlo bricho ve 32tt byla jsem na kapackach, tak treba i to bude mit vliv a neco zacne.

  • Citovat
  • Upravit
Any11
17.10.13 17:24

U prvni dcery vubec nepomohl, jen jsem mela bolesti, ktere za par hodin odeznely. U druheho syna mi ho udelali a za 12h byl prcek na svete.. ale ja si myslim, ze by to tak bylo i bez nej.

  • Citovat
  • Upravit
35545
17.10.13 17:30

CS 7-8, hlavička naléhala, na kolik otevřená nevím, 41+1 okolo poledne udělán, ve 21h začaly zaražené větry a deset minut po půlnoci byl velký „vítr“ vytlačen na svět. Ano zabral ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty