Jak je to teď v Pepcu?

250
10.2.21 10:38

Jak je to teď v Pepcu?

Nevíte někdo prosím jak je to teď v Pepcu? Prodávají tedy jen dětské oblečení? Potřebovala bych nějaký plastový boxy na hračky a tak. To mi tedy teď neprodají? Děkuji. Máme to cca 20 km a nechci tam jet zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5812
10.2.21 10:40

Asi nejlepší bude najít si telefon prodejny a zeptat se konkrétně. Může se lišit prodejna od prodejny co přesně prodají a co už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 10:48
@Tejami píše:
Nevíte někdo prosím jak je to teď v Pepcu? Prodávají tedy jen dětské oblečení? Potřebovala bych nějaký plastový boxy na hračky a tak. To mi tedy teď neprodají? Děkuji. Máme to cca 20 km a nechci tam jet zbytečně.

Ahojky, zvedni tel. A radši zavolej.. Taky to tak dělám, bylím 12 km od města. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
18982
10.2.21 10:48

Včera jsem tam byla pro barvy. Prodají ti dětský oblečení, nádobí, papírnictví, ale boxy na hračky ne. Taky jsem po nich koukala. Pokud máš někde po ruce Orion nebo jiný domácí potřeby, tak tam koupíš boxy i teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
10.2.21 10:51

Tady v Praze boxy na hračky prodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3530

Boxy, ne dětské mají i v Albertu nebo Tescu. Obyčejné plastové tam seženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563

Hm…pochybuju. V našem ti neprodají pro dítě ani oblečení z dospělé sekce. A to i přes to, že ho máš s sebou, a prokazatelně se už do těch dětských velikostí nevejde. Na nějaký hračky a boxy zapomeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24122
10.2.21 10:52

Box na hračky kupoval chlap minulý týden v Albertu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
10.2.21 10:52

@Janli Orion je taky těch 20 km, ale asi to bude jistější. To mě nenapadlo. Tak díky za radu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
10.2.21 10:53

U nás plastové krabice normálně prodávají, asi to berou jako domácí potřebu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
10.2.21 10:54

@topazio Tesco tady je, ale já myslela, že tyhle věci tam mají taky za páskou :nevim:. Čert aby se v tom vyznal. No kouknu i tam. Díky za tip :kytka: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
10.2.21 10:57

Taky jsem v pepku minulý týden ty boxy koupila… Tak asi jak kde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
10.2.21 10:58
@Tejami píše:
@topazio Tesco tady je, ale já myslela, že tyhle věci tam mají taky za páskou :nevim:. Čert aby se v tom vyznal. No kouknu i tam. Díky za tip :kytka: :)

Tak tesco bylo v těchhle věcech dost progresivní. V době, kdy ostatní prodávali jen jídlo a nádobí, tesco prodávalo dětský oblečení, spodní prádlo i na dospěláky a spoustu dalších věcí. Ono je totiž povoleno prodávat věci nezbytně nutné a je na každým obchodu, jak si to vyloží a co mají koule si obhájit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
10.2.21 11:01

Tak to asi bude fakt obchod od obchodu. A já myslela, že mají nějaký směrnice co můžou a co ne :nevim:. No zkusim to a když tak to jistí to Tesco nebo pak ten Orion. Díky za odpovědi a rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5261
10.2.21 11:20

U nás v Pepcu domácí potřeby k sehnání, plastových boxů a krabic taky mraky. Navíc tedy samozřejmě dětské oblečení a látkové plenky. Víc ani ťuk :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat