Ztráta čichu. Antigenní test negativní

Anonymní
7.2.21 14:44

Ztráta čichu. Antigenní test negativní

Dobrý den. Chtěla bych slyšet názor. Včera přítel ztratil čich a trochu kašle, dnes mu ale antigeni test vyšel negativní. Mě od pátku bolí hodně hlava. Co si myslíte? Může se jednat o nějaké jiné onemocnění? Zítra má odjet do práce. Ale nevíme jestli je to vhodné. Jak by ale pomohl doktor když je negativní

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34710
7.2.21 14:47

Měl by zůstat doma, zavolat lékaři, ten ho pošle na PCR test. A Ty to samé. Ty antigenni testy nejsou přesné. Rozhodně není vhodné šířit případnou nákazu v práci, to se toho nikdy nezbavíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
7.2.21 14:52

Antigenní testy jsou velmi nepřesné, nápad jet do práce, když má člověk tyto příznaky, mi přijde jako hodně špatný vtip.
Oba máte jít na pcr testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
7.2.21 15:05
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chtěla bych slyšet názor. Včera přítel ztratil čich a trochu kašle, dnes mu ale antigeni test vyšel negativní. Mě od pátku bolí hodně hlava. Co si myslíte? Může se jednat o nějaké jiné onemocnění? Zítra má odjet do práce. Ale nevíme jestli je to vhodné. Jak by ale pomohl doktor když je negativní

Antigenni testy reaguji az tak 5 dni po nakazemi, kdyz uz ses supernosic, zjevne je nakazeny kratce, dala bych se objednat ns pcrtest u dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18905
7.2.21 15:20

Je to velmi nevhodne. Uprimne, nechapu tady dennodenne tyhle diskuze, kdyz s covidem zijeme rok. Zitra, ten antigenni test muze byt uz pozitivni. Zitra oba zavolejte obvodni, at vas posle na PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 15:48

Antigenni test vyšel mě i příteli negativní, přičemž jsme byli pozitivní. Mě dokonce i první PCR vyšel negativní. Doporučuji jít na PCR cca 5 dní od prvního příznaku.

• Citovat
  • Nahlásit
550
7.2.21 15:50
@Anonymní píše:

Zjistila jsem jeden den večer, že nemám čich a druhý den jsem měla pozitivní PCR test. Nevím ale, jak dlouhou jsem čich neměla. Jiné příznaky jsem nezaznamenala.
Ať se zítra přítel nechá poslat na PCR test, vyjde mu pravděpodobně pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
7.2.21 15:57

S těmito příznaky bych do práce nesla. To je tutovka. Znám lidi, co jim vyšel pozitivní až druhý pcr test po týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
7.2.21 16:03

Ne ze své zkušenosti, ale můžu potvrdit, při příznacích test negativní a až po pár dnech pozitivní, kdy už žádné příznaky nejsou.Ty jejich čísla nakažených kterými se oháněji budou podle mě mnohonásobně horší. Pokud nakaženým vyjde test negativní. pokud máte příznaky tak určitě zůstat doma a když tak opakovat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat