Průběh koronaviru

Anonymní
6.2.21 17:39

Průběh koronaviru

Ahoj. Nemůžu tu nic moc dohledat o průběhu koronaviru. Máte někdo vlastní zkušenosti? Já s tím akorát ležím doma v posteli. Začalo to v neděli večer únavou, pocitu že mám teplotu ale teplotu sem neměla. Blbě sem celou noc spala ale protože mám psych. problémy, dávala jsem to za vinu tomu. V pondělí v práci mi už ale moc dobře nebylo. Bolest hlavy, únava, bolest oči, pocit na omdlení, bolest celého těla a proklatě hnusná kovová pachuť v ústech. Šla jsem domů, teplota 38,6 a druhý den šla na testy. Pozitivní. 1 den ještě šel, teplota mi stoupala a klesala z 38 na 37.ucpanej nos, trochu únava. Večer teplota stoupala. Takhle to šlo do čtvrtka. Pátek byl úplně nejhorší, teploty 39,4 motáni hlavy, kašel nutkání na zvracení. Vysílena že sem sotva došla na WC. V noci sem připsala s kyblem ale nic ze mě nevyšlo. Dnes ráno teplota 36,8.pocit super až na žaludek jak na vodě. Teď mám zas 38,7 teplotu, je mi zas na zvracení, kašel, dnes je to 6 či 7 den od prvních příznaků. Zajímalo by mě, zda to někdo měl také takto? A kdy se Vam udělalo už konečně dobře? Nebo jaké máte zkušenosti vy? P :zed: řijde mi to nekonečný a mám strach ze zhoršení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8673
6.2.21 17:44

Nic dohledat? Vsak jsou tu tak stovky temat s timto… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 17:46

Moje mamka teď úplně stejný průběh jak ty. Akorát začala přesně o týden dřív než ty. Osmý den ztratila čich, devátý chuť. Od desátého dne se začala zlepšovat. Dnes se první den cítí celkem ok. Je jí 65.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 17:49
@Cenarius píše:
Nic dohledat? Vsak jsou tu tak stovky temat s timto… :roll:

Asi jsem trubka ale nikde jsem nenašla zkušenosti lidi a ještě nějak zaakhle rozepsany. Mohla by si mi tedy říct kde? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
1447
6.2.21 17:49

Manžel má měl příznaky od neděle, dva dny jen ležel měl horečky, zimnici. Pak už se to postupně začalo lepšit. Zítra to bude týden a je unavený. Mi začaly příznaky v úterý :kašel, teplota jen zvýšená za co jsem ráda ( jsem v 6 měsíci) včera pozitivní test, rýma a ucpané dutiny, chuť k jídlu není a jsem unavená. Obě děti 2,5 a 8 jsou taky pozitivní a není jim nic, kéž by je šlo dát na hlídání ať se oba vyspíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 17:52
@Anonymní píše:
Moje mamka teď úplně stejný průběh jak ty. Akorát začala přesně o týden dřív než ty. Osmý den ztratila čich, devátý chuť. Od desátého dne se začala zlepšovat. Dnes se první den cítí celkem ok. Je jí 65.

Tak snad bude mamce už jen dobře. Mě to přijde nekonečný. Už chci mít taky po. Mě je 28 a jsem obézní. Vždy se to tváří že bude líp a najednou šup a zase to spadne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 17:54

@Petkaelik Držím palce ať ste brzo fit a děti to ne pocítí. Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 18:02
@Anonymní píše:
Tak snad bude mamce už jen dobře. Mě to přijde nekonečný. Už chci mít taky po. Mě je 28 a jsem obézní. Vždy se to tváří že bude líp a najednou šup a zase to spadne.

Ona to měla taky v takových vlnách, chvíli lépe, pak zase hůř, hlavně teplota jí kolísala.

• Citovat
  • Nahlásit
5087
6.2.21 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj. Nemůžu tu nic moc dohledat o průběhu koronaviru. Máte někdo vlastní zkušenosti? Já s tím akorát ležím doma v posteli. Začalo to v neděli večer únavou, pocitu že mám teplotu ale teplotu sem neměla. Blbě sem celou noc spala ale protože mám psych. problémy, dávala jsem to za vinu tomu. V pondělí v práci mi už ale moc dobře nebylo. Bolest hlavy, únava, bolest oči, pocit na omdlení, bolest celého těla a proklatě hnusná kovová pachuť v ústech. Šla jsem domů, teplota 38,6 a druhý den šla na testy. Pozitivní. 1 den ještě šel, teplota mi stoupala a klesala z 38 na 37.ucpanej nos, trochu únava. Večer teplota stoupala. Takhle to šlo do čtvrtka. Pátek byl úplně nejhorší, teploty 39,4 motáni hlavy, kašel nutkání na zvracení. Vysílena že sem sotva došla na WC. V noci sem připsala s kyblem ale nic ze mě nevyšlo. Dnes ráno teplota 36,8.pocit super až na tak žaludek jak na vodě. Teď mám zas 38,7 teplotu, je mi zas na zvracení, kašel, dnes je to 6 či 7 den od prvních příznaků. Zajímalo by mě, zda to někdo měl také takto? A kdy se Vam udělalo už konečně dobře? Nebo jaké máte zkušenosti vy? P :zed: řijde mi to nekonečný a mám strach ze zhoršení.

Mne bylo nejhure tyden po testech, takze cca 14 dni po nakazeni. Kdybych nemela tu hnusnou dusnost tak to tak hrozne nebylo..ale to me bylo skutecne hrozne..tak nejak ok mi bylo cca dele nez po mesici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6784
6.2.21 18:16

Průbeh každý jiný. Často je to jak se píše jako na houpačce. Někdy se udělá lépe a pak je zase hůře. Může to trvat dost dlouho. My jsme to měli na Vánoce a fakt nic moc. Hlavně mě tedy pořád bolela hlava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3813
6.2.21 18:17

Já měla pozitivní test v úterý, to že jsem potenciálně nakažená jsem se dozvěděla v pátek a ještě v pondělí mi bylo dobře. V pondělí večer už jsem měla horečku, zimnici, bolela mě hlava jak střep. V úterý mi to potvrdil test, středa čtvrtek mi bylo blbě, ale ve čtvrtek teplota už jen kolem 37. Unavena jsem pořád, kašlu, bolí mě hlava, ale ne už tolik, ztratila jsem chuť, čich ne. Zlepšilo se to mírně. Teď mě čeká ještě týden v izolaci. Jsem s partnerem, ten je taky jako na houpačce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 18:21

Bolí mě už i plíce. Nevím ale jestli sou to svaly z toho jak kašlu nebo z něčeho vaznejsiho. Občas fakt vysiluju jestli zavolat sanitku nebo ne. Ach. Jo. Kdy už to zkonci :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 18:28

Ve vlnach se to zhorsuje a zlepsuje. Kokega uz se citil dobre, myslel, ze to ma za sebou, a nasledujici den umrel :,( Holky, nepodcenujte klid na luzku. Doprejte organismu cas, at s virem bojuje :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 18:37
@Anonymní píše:
Ahoj. Nemůžu tu nic moc dohledat o průběhu koronaviru. Máte někdo vlastní zkušenosti? Já s tím akorát ležím doma v posteli. Začalo to v neděli večer únavou, pocitu že mám teplotu ale teplotu sem neměla. Blbě sem celou noc spala ale protože mám psych. problémy, dávala jsem to za vinu tomu. V pondělí v práci mi už ale moc dobře nebylo. Bolest hlavy, únava, bolest oči, pocit na omdlení, bolest celého těla a proklatě hnusná kovová pachuť v ústech. Šla jsem domů, teplota 38,6 a druhý den šla na testy. Pozitivní. 1 den ještě šel, teplota mi stoupala a klesala z 38 na 37.ucpanej nos, trochu únava. Večer teplota stoupala. Takhle to šlo do čtvrtka. Pátek byl úplně nejhorší, teploty 39,4 motáni hlavy, kašel nutkání na zvracení. Vysílena že sem sotva došla na WC. V noci sem připsala s kyblem ale nic ze mě nevyšlo. Dnes ráno teplota 36,8.pocit super až na žaludek jak na vodě. Teď mám zas 38,7 teplotu, je mi zas na zvracení, kašel, dnes je to 6 či 7 den od prvních příznaků. Zajímalo by mě, zda to někdo měl také takto? A kdy se Vam udělalo už konečně dobře? Nebo jaké máte zkušenosti vy? P :zed: řijde mi to nekonečný a mám strach ze zhoršení.

Pracuju na covidovém oddělení. Průběh je u každého jiný. Já osobně považuju 6-8 den za rozhodující. Buď se člověk zlepší nebo naopak. Pokud se přidá dušnost, vždycky je dobré jet na rtg a krev.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 18:44
@Anonymní píše:
Pracuju na covidovém oddělení. Průběh je u každého jiný. Já osobně považuju 6-8 den za rozhodující. Buď se člověk zlepší nebo naopak. Pokud se přidá dušnost, vždycky je dobré jet na rtg a krev.

Myslíte že si mám zavolej do nemocnice a poptat se zda je to vážně ci ne? Paní mě teď dost vylekala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat