Jak jíte při kojení?

Anonymní
3.5.20 19:29

Jak jíte při kojení?

Mam problem s jidlem. Mam stahlej zaludek protoze mala je uplakanek tudiz se k jidlu dostanu tak 2× denne pricemz vecer zboucham na co prijdu. Nesnidam, jsem rada, ze mala dopo spi tak spim taky, vstanu na obed snim 2 max 3 houskovy knedliky s omackou nebo proste co se zrovna uvari, pritel tvrdi ze i dite ve skolce sni vic, a vecer si dam ovocny kompot, kolac, croissant nebo zapeceny toust se sunkou a syrem. Nejsem příznivec vahy ale mam 177cm a klesla jsem na 52kg, mam propadlou tvar, panev mi trci ven a vypadam pry nemocne :( nemam se rada :( ztratila jsem energii, nezvladam peci o malou, jsem na pokraji zhrouceni, prosim vas existuji treba nejake tabletky na dodani energie? Mota se mi casto hlava a hlavne i boli. Partner mi rika porad at pridam na jidle ale ja mam sebevědomí na nule.. Plne kojim ale bojim, bojim ze nemam v mlece ziviny pro malou protoze mi furt breci, vycucava me doslova a ma casto hlad. S tekutinama mam problem, dam tak 1200ml denne a to se musim nutit pac mam plny bricho. Ale zas mi to neprijde tak malo. V noci se pokazde sesypu protože mala proste nezabere.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
802
3.5.20 19:39

Vaše mleko obsahuje všechny živiny, které miminko potřebuje, nezáleží až tak na stravě. Jediný, komu teď chybí energie, jste vy… doporucuji Vám kontaktovat poradkyni pri kojení, která Vám pomůže odhalit, proč malinka place…je velice pravděpodobně, ze to spoledne napravite..pokud chcete, mrkněte na www.mamila.sk
Kde najdete i seznam poradkyn dle měst, můžete kontaktovat poradkyni ve svém okolí a domluvit se s ni na konzultaci nebo návštěvě. :kytka:
Plus samozřejmě se postarat o potravu a živiny pro sebe, poprosit okolí, aby vám pomohlo s přípravou jídla pro sebe

Příspěvek upraven 03.05.20 v 20:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
3.5.20 19:40

Jim třikrát denně, k snidani 3 michana vejce se zeleninou, k obědu třeba pečené kuře, bataty, domácí majoneza, zelenina, k večeři burger, celerove hranolky, zelenina. Jídlo je jediná chvíle, kdy dítě při nejhorším necham rvat, často jim s dcerou v ruce ale nikdy by mě nenapadlo nejíst. Na jídlo si najdu chvíli vždycky. Sportuju, takže jim větší porce než manzel, a nejíst, to bych se bála, ze ztratim mliko, energii a zkolabuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
3.5.20 19:44

Jednoduché, musíš jíst a pít. Nediv se, že nemáš energii, z čeho by ji tělo mělo brát? Zelenina žádná, výživová hodnota taky ne, tekutiny pro kojící skoro žádné. Kojím, přes den i po hodině, a bez kvalitní jídla bych to nedala. Mám navařeny kotel kuřecího vývaru, ke snidani mám seminkovy chleba s lučinou a sýrem, svačina ovoce plus jogurt, oběd vývar + co uvaří muž (vždy je většina jídla zelenina), svačina a večeře to samé, co oběd. Žádné pilulky té nezachrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
3.5.20 19:51

Musis se proste donutit vic jist, jinak tu energii mit nebudes proste. Hodne ovoce a zeleniny, orisky, jogurty, zakysany vyrobky jsou dobry, co nejvic vody, maso ci vyvar…udelej si na to cas. Pokud nestihas varit, nemuze pomoct partner, maminka, tchyne? Jen ohrejes i s malou na ruce, v nositku, satku…

Pokud se nelibis ani sama sobe, tak s tim neco delej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
3.5.20 20:17

Jím normálně jako před narozením malého, 4-5× denně. Snídaně kolem 6:30 2× celozrnny toast s šunkou/cottage/lučinou a zeleninou + caro s mlékem a sklenice vody, svacina v 9:00 jablko/banan/hruška a bílý jogurt, oběd 12:30, večeře, michana vajíčka, pečivo s něčím, zbytek oběda, atd v 17:30. Mezi obědem a večeři si někdy dám něco malého, ale většinou nestíhám. :roll: A po obědě mám většinou něco sladkého. :oops:

Děti mám doma 4 (8,6,2, 3 týdny) a na jídlo si prostě čas udělám. Nejčastěji jím při kojení miminka. Jogurt, ovoce nebo cokoliv prece můžes z lednice vytahnout a snist i s miminkem v ruce. Každý den si udělám 2× litrovou termosku s kojícím čajem a k tomu vodu. Vařím oběd s miminkem v šátku, ono se vyspí a já v klidu uvařím a najím se. Děti hladové nechat prostě nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat