Přechod na UM a problém s lahví

20
3.5.20 12:26

Přechod na um a problém s lahví

Dobrý den, mám třítýdenní miminko a doteď jsem bojovala s kojením jak lev, věřte mi že sem vyzkoušela vše, už v porodnici mi dali um jelikož sem nic nevyzdimala a malý hubnul, říkala sem si přijdu domů budu v klidu tak se rozkojim a nic, vysadila sem um aby malý měl motivaci tahat z prsa, přikládala sem oba nahý SME byly, čaje homeopatika bilinky všechno, měla sem ho den co noc na sobě přisátýho, chudáka sem odbývala moje první dítě které mě chtělo a já nemohla jelikož byl fakt přisátý nonstop, nedávala sem dudlík když už prykm sem dala tak přes stříkačku a prst, vsechno sem měla načtené a nic malý spal na prsu nejedl hubnul a mlíko se prostě netvořilo tak sem celá zoufalá nevyspala a psychicky hlavně vyřízena z toho že jsem hrozná matka to vzdala jelikož můj prvni synek to nedaval byl smutný a plačtivý že maminka ani minutu s ním není a on je na vše sám, i Dr mě přesvědčoval ať to vzdám ale já furt bojovala až fakt zhubnul natolik že sem to vzdala teď zkouším první den láhev mám Avent 1 anticolik a jak sem doteď krmila um přes stříkačku tak jak má teď tu láhev hrozně se u toho davi jako by to nestíhal nebo to hodně teklo ale jakou mám dát menší flasku když tahle je od 0 plus je tam jen jedna díra, je to tím že není zvyklý? Nebo to teče moc četla sem že musím kapat tak jedna kapka za vteřinu to kape tak fakt nevím čím to je je úplně zahlceny tím nebo to může být mlíkem? Dokud sem krmila přes stříkačku tak mu vyhovovalo dávám nutrilon ha sice u nás nikdo alergii nemá ale tohle mlíčko mu dávali i v porodnici a rekli ať koupím i domu tak sem mu to nechtěla měnit říká se že by se nemělo moc mlíčko měnit tak mi prosím poraďte zda má někdo zkušenost děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14601
3.5.20 12:30

Aventky tečou moc, zkus Mam anticolic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8025
3.5.20 12:42

Nevím, jestli to Avent taky rozlišuje, já používám vše od Nuku kvůli dobře dostupnosti, ale nemáš náhodou špatnou savičku? Nerozlišují se jen podle velikosti, ale i podle toho, co dítěti dáváš(nuk má S-voda, čaj, M-mléko, L- kaše). Jestli je to fakt ta správná, tak bych zkusila jinou značku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
3.5.20 12:48

Mam jedničku a ta je 0m +

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
3.5.20 12:55

Zkusila bych ještě jinou láhev. Jinou značku. A krmit co nejvíce v pololeže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
3.5.20 13:47

Syn pil jedině z láhve MAM :D mají je normálně v DM drogerii :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 10:35

Ahoj, řešili jsme stejný problém. Malá se úplně topila. Řada natural od aventu má i dudlík s označením 0. Jedničky jsou od narození a děti se topí. Ta nula se dá sehnat ale jen na netu. Třeba tady.https://dudliky.heureka.cz/avent-silikon-savicka-natural-mini-transparentni/
Ověř si ale podle obrázků, zda je to opravdu 0. Já objednávala na dvakrát. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama