Jak jsi osvojit dítě?

Anonymní
16.12.18 18:13

Jak jsi osvojit dítě

Ahoj holky chtěla bych si osvojit holčičku mám dva kluky a chtěla bych k nim holčičku co proto mám udělat a je to možné nevadil pro všechny tři jeden pokoj máme být dva plus jedna děkuji za rady myslíte si bylo by to možné děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.12.18 18:19

Kamarádka je již 15 let pěstounkou…máte zájem o adopci nebo chcete poskytnout pěstounskou péči?Rannou, přechodnou či dlouhodobou?

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11929
16.12.18 18:22

Najít si nejbližší organizaci která se zabývá provázením pěstounů a přihlásit se jim do přípravy a projít psychotesty.

https://www.mpsv.cz/…le_kraju.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.18 18:51

Chtěla bych si na pořad osvojit holčičku tak do stáří dvou let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.12.18 18:55

Je potřeba kontaktovat OSPOD v místě Tvého bydliště. Ale popravdě řečeno..pokud nebudete ochotní přijmout i dítě jiného etnika, nemáte šanci. I bezdětní lidé čekají dlouho, natož, když vy už dvě máte a ještě chcete holčičku, po těch je (nevím proč) větší poptávka. Mám několik adoptivních rodin v okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
4675
16.12.18 18:56

Zajděte si na úřad a tam Vám vše poví, co vše k tomu potřebujete a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23104
16.12.18 19:03

V tvém případě bych se spíš zajímala o pěstounskou péči. Na osvojení budete mít šance hodně malé, navíc když bys ráda tak malé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.18 19:53

Klidne jdi do osvojeni.znamy meli doma holku a chtěli bezpodmínečně kluka. Zazadali o adopci a dostali zdrave bile novorozene.navic do babyboxu se víc odkládají holky,tak mas sanci

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.18 04:27

Myslim, že moc šancí nemáte. Máme osvojene dítě, takže budu psát, jak to bylo u nás v kurzu. Dítě dostal každý po cca. 3 letech od schválení, že jsme vhodni žadatelé. Byl s námi i jeden pár, který už měl své dítě a ty od adopce zrazovali, spíše jim doporučovali pestounskou péči. Nevím, jak to nakonec dopadlo. Dále vím v okolí o páru, který už jedno adoptovane dítě má a už 7 let čeká na adoptovani druhého 8o Takže asi taková je realita. Malé dítě se dává převážně prvožadatelům a větší děti do adopce moc nechodí. Zajděte si na OÚ, sociální odbor - náhradní rodinná péče a tam se dozvíte vice.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.18 06:06

Dost jste mě odradili asi nemám šanci asi si pořídíme vlastního třetího kluka a bude to jistetejsi děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.18 06:14

Nemysla jsem to nějak špatně chtěla jsem dát lásku a radost někomu kdo ji nemá a stát se asi zpis pestonem ale chtěla jsem zpis holčičku protože kluky mam dva a ale klidně bych brala i toho kluka. Ale moc šancí nemame podle Vas tak to raději vzdam a zkusím manžela ukecat na třetího kluka děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.18 06:33
@Anonymní píše:
Nemysla jsem to nějak špatně chtěla jsem dát lásku a radost někomu kdo ji nemá a stát se asi zpis pestonem ale chtěla jsem zpis holčičku protože kluky mam dva a ale klidně bych brala i toho kluka. Ale moc šancí nemame podle Vas tak to raději vzdam a zkusím manžela ukecat na třetího kluka děkuji

To je jasné :kytka: . Jen těch žadatelů je prostě hodně a dětí málo. Je zbytečné absolvovat celý proces přípravy, když je šance malá a navíc můžete mít vlastní.

• Nahlásit
  • Citovat
1108
17.12.18 06:33

A co když bude třetí holka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.18 06:41

My to taky chtěli a pak jsme to vzdali je to beh na dlouhou trať

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
17.12.18 06:43

@sluníčkoi To přece nemůžeš nikdy vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama