Jak mít obsazený telefon

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 13:43

jak mít obsazený telefon

Ahoj, mám dotaz.

Lze nějak nastavit v telefonu to, abych byla obsazena, přestože zrovna netelefonuji?

Bud pro všechny, nebo jen pro vybrané kontakty.
Nemohu telefon vypnout a jediné, co mě omluví, když telefon nevezmu je to, že jsem obsazena.

Budu ráda za jakoukoliv radu.
Moc děkuji :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2701
20.10.21 13:52

Většinou si při příchozím hovoru můžeš zvolit i možnost, že se to položí a volanemu napíše zprávu, kterou si vybereš. Třeba „omlouvám se, momentálně nemohu telefonovat, zavolám později“ nebo „jsem v práci, zavolám za chvili“…prostě dle situace, můžeš si navolit i víc zpráv a odesílat je podle toho, kdo volá nebo co zrovna děláš. Muž tam má nastavené, že řídí nebo že má školení, jednání… já jsem tam z legrace měla zprávu, že kojím nebo uspavam deti :) teď to už nepoužívám. Když telefon nemůžu zvednout, tak ho prostě nezvednu. Pak zavolam později a vysvětlím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
20.10.21 13:53

Asi před deseti lety jsem měla na Androidu apku, kde se čísla na blacklistu nedovolali (zněl jim obsazený tón). Jméno nevím. Tak některou zkus, a prozvoněním ověř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
20.10.21 13:56

@listento prozvonenim ověř? Jakože "dobrý den, pane x, můžete mi prosím za chvíli zavolat? Poteebuju si ověřit jestli jsem si vaše číslo správně blokla. " :mrgreen: jo to půjde :mrgreen: (chpau, že to asi myslíš jinak, jen mi momentálně nedochází, jak, a tato predtava mě dost pobavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
20.10.21 13:58

Pokud si telefonni cislo das do ignorace, bude tomu cislu hlasit obsazeno :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16270
20.10.21 13:58
@Midaku píše:
@listento prozvonenim ověř? Jakože "dobrý den, pane x, můžete mi prosím za chvíli zavolat? Poteebuju si ověřit jestli jsem si vaše číslo správně blokla. " :mrgreen: jo to půjde :mrgreen: (chpau, že to asi myslíš jinak, jen mi momentálně nedochází, jak, a tato predtava mě dost pobavila.

Třeba zkusmo hodit na Black list manžela? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
20.10.21 14:01

@Midaku Myslím to, jak jsem to napsala. :lol: Že si prozvoníš to svoje číslo z druhého telefonu a slyšíš, jestli to funguje a hlásí „obsazeno“, nebo je tam ta hláška „nedostupný účastník“. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
20.10.21 14:01

@Kakika jo to by šlo. Vždyť píšu, že mi to nedochází. Nebyl to rypavej komentář, mě to opravdu pobavilo, i když mi bylo jasný, že je to myšleno jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
20.10.21 14:07

@Midaku Tak v pohodě, já zas nechápu, jak myslíš to „Dobrý den, pane.“ Prozvonění znamená, že to necháš cinknout a položíš před zvednutím, k žádnému „Dobrý den“ nedojde… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
20.10.21 14:26

Když nemůžu telefonovat, tak si nastavím režim letadlo a jsem pro všechny nedostupná - ale kompletně pro všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
20.10.21 17:40

@listento myslela jsem to tak, že když si v té apliakci nastavim, že chci být nedostupná pro otravnýho souseda, tak asi těžko půjdu za ním, aby mě prozvonil, a už vůbec mu nebudu sdělovat důvod, že… ale nastavit si tam na zkoušku manzela a zkusit to jeho telefonem, to mě nenapadlo. Já jsem prostě jen napsala svoji prvotní myšlenku, která mi přišla hrozně vtipná. Rozhodně jsem nechtěla znevazovat tvoji radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33090
20.10.21 18:24

@Midaku mě to vtipný přišlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 19:11

Díííky všem :mrgreen: :mrgreen:

zkousila jsem cvičně zablokovat manžela ale blby je, že mu to pipa jakože telefonuji ale jinak, než když telefonuju opravdu, to by ale tak nevadilo ale nezjistim, že mi ten dotyčný zpětně volal… :mrgreen:

Narovinu jde o to, že mam v práci cloveka, pro kterého musím byt pořád u pc a jedine, co me omlouva je, když telefonuji a ten někdo nemá pochopeni, když potřebuji jít třeba pro dceru do školky, protože sam deti nema a je to celkem psycho… 8o ale potřebovala bych zpětně zjistit, že mi volal tak, abych mu mohla pak rychle zavolat zpět. Nevzít telefon neexistuje… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1675
20.10.21 19:53

Da se kontakt hodit do blacklistu - kdyz u toho cisla kliknes (vetsinou vpravo nahore) na tri tecky a vyberes blokovat, pak mu bude znit obsazovaci ton, kdyz ti bude volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat