Jak mít zajímavý život

Anonymní
20.6.21 17:16

Jak mít zajímavý život

Ahojky, zakládám diskuzi, kde můžete psát vaše různé věci, o kterých si myslíte, že máte díky nim zajímavý život. Je mi 17 a je mi jasné, že nechci mít obyč život, jako je mít hned děti. Chci alespoň do 30 mít zajímavej život a užít si ho naplno. Např. Bydlet v zahraničí atd..ale nemám moc nápadů, proto se taky ptám. Zkrátka prostě užít si ten život naplno, přeci jen žijeme jen jednou. Co byla vaše nejzajímavější zkušenost? Co dělá vás život výjimečným? Můžete psát cokoliv, to špatné i to dobré :srdce:

Příspěvek upraven 20.06.21 v 17:24

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9130
20.6.21 17:19

I ta rodina a děti ti můžou udělat ten nejzajímavější a nejlepší život na světě. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 17:21
@Cenarius píše:
I ta rodina a děti ti můžou udělat ten nejzajímavější a nejlepší život na světě. ;)

Samozřejmě, že chci děti a rodinu :kytka: jen ne tak brzo, jak to bývá zvykem..až kolem těch 29-30 :D
Zakladatelka.

• Citovat
  • Nahlásit
50913
20.6.21 17:21

Zajímavý život mám přesně díky tomu, čemu se chceš vyhnout. Neplánované dítě během studia VŠ. Tím, že jsem ji nedokončila a další nehledala práci v daném oboru, jsem po rodičáku získala zajímavou práci díky které jsem se dostala do zahraničí a mám tak možnost vést zajímavý život i s dítětem. Vlastně s ním vědu zajímavější život než před ním, i s ním víc cestuju než před jeho narozením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
20.6.21 17:22

No, zajimavy zivot… nevim.
Ten muj zajimavy rozhodne je, ale nevim, zda bych to nekomu prala.
Ja bych si zase prala mit zivot obycejnejsi a klidnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
20.6.21 17:23

@lucenka Jakou mas praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50913
20.6.21 17:24
@Leni_2019 píše:
@lucenka Jakou mas praci?

Kancelářská krysa :mrgreen: ale úplně mimo obor, co jsem studovala na VŠ a jaké zaměstnání jsem si kdysi vysnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
20.6.21 17:28
@Anonymní píše:
Ahojky, zakládám diskuzi, kde můžete psát vaše různé věci, o kterých si myslíte, že máte díky nim zajímavý život. Je mi 17 a je mi jasné, že nechci mít obyč život, jako je mít hned děti. Chci alespoň do 30 mít zajímavej život a užít si ho naplno. Např. Bydlet v zahraničí atd..ale nemám moc nápadů, proto se taky ptám. Zkrátka prostě užít si ten život naplno, přeci jen žijeme jen jednou. Co byla vaše nejzajímavější zkušenost? Co dělá vás život výjimečným? Můžete psát cokoliv, to špatné i to dobré :srdce:Příspěvek upraven 20.06.21 v 17:24

Nemas napady…to je blby. Zamysli se, co by sis prala, a za tim jdi.
Sny cizich lidi jsou porad jenom sny cizich lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
20.6.21 17:30

Myslím, že je otázka, co si představuješ pod tím „zajímavý život“. Až si tohle přesně definuješ, určitě budeš vědět co dál. Vsadím boty, že náš pohled na věc by sedost lišil. Takže: napiš si seznam, čeho chceš dosáhnout. Co chceš vidět. Co chceš dělat. A pak vymysli plán. A počítej s tím, že aby to bylo dostatečně zajímavé, osud to dotoho přibližně milionkrát hodí vidle. Tak už to bývá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8191
20.6.21 17:33

Doporucuji si poslechnout na youtube anna hovenova prednaska treba te to navede

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
20.6.21 17:37

Nejdůležitější je mít práci, která vám zajistí plnění vašich snů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
20.6.21 17:37

Tak určitě to cestování. To vidim jako největší “zpestření” života :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
20.6.21 17:39

Bude mi 40 a zjistuju, ze vse, co me v minulosti donutilo vystoupit z komfortni zony (o neco se snazit, usilovat, viditelne se zlepsovat, at uz to bolelo sebevic) mi zpetne pripada zajimave a naplnujici. Vyvolava to ve me libe pocity, ze jsem zivot naplnila, neproplula.

Myslim tim v oblasti studia, prace, osobniho zivota, konicku.

Treba lituju, ze jsem se v dobe vs nevenovala svemu konicku vic, nejak jsem to povesila na hrebik, s detmi a rodinou uz toho clovek tolik nedozene. Taky lituju, ze jsem nevyjela na studijni pobyt. To jen pro inspiraci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5563
20.6.21 17:40

Já mám zajímavý každý den a není nutné vymýšlet žádné výjmečnosti, stačí drobné radosti

Chceš bydlet v zahraničí, žít, studovat, potkat supermana, založit rodinu, věř, že takto to nefunguje

Příspěvek upraven 20.06.21 v 17:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611
20.6.21 17:40

Pro mě je nejzajímavější překonávat sama sebe. Dát si bod, který zvládnu a překonám.
Pro každého to může být něco jiného.
Pro někoho studium, pro jiného sport a pro dalšího postupy v práci. Život je zajímavý, pokud máš nějaký plán a jdeš si za tím, nesmířit se se středním proudem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat