Jak moc narostou prsa v těhotenství?

7606
18.5.16 18:40

Jak moc narostou prsa?

Zdravím. Prosím maminky s většími prsy o zkušenost. Začínám balit tašku do porodnice, potřebuju bezkosticovou kojící podprsenku. No jo, ale jak velkou? Před otěhotněním jsem obvykle nosila 75 D az DD. Ted, na přelomu 7. a 8. měsíce, máme 80F (velikost Marks&Spencer). Jenomže až se prsa v porodnici po porodu nalijí mlékem, prý ještě hodně poskočí…a já dumám, jak velkou podprsenku tedy pořídit? Jak jste to měly vy? Abych tam pak nebyla s něčím, z ceho mi prsa všude lezou, nebo naopak jsem to nepřehnala a byla mi velká a moc nedržela… Jasně, po návratu z porodky se kdyžtak dá vyrazit po obchodech a sehnat tu onu správnou, ale abych tam měla něco použitelného… budu vděčná za každou zkušenost, je mi jasné, že je to hodně individuální, ale tonoucí se stébla chytá. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6434
18.5.16 18:49

@sakota mám zkušenosti z prvního těhu, před otěhotněním 70E, před porodem mi byla GG malá(měla jsem obvod 105cm před porodem)..Do porodnice jsem si brala nějakou bezešvou, větší a stejně mi po nalití prsou byla malá..ale o pár dnů, jak mi splasklo břicho, tak už ta prsa netrčela tolik dopředu a bylo to v pohodě- nosila jsem pořád tu GG nebo H..teď u druhého jsem kojla do 15tt, dlouho jsme měla prsa vcelku „malá“, nosila jsem košíček F, teď mi za pár dnů poskočila prsa tak o velikost, jsem 34tt..jinak já měla problém sehnat nějakou dobrou kojící, v 70 jich většinou končilo o čílo dvě níže, než bych potřebovala, tak jsem nosila spíš normální podprsenky bez výztuže, lépe se mi s tím manipulovalo než s těma kojícíma-mám jednu, ale třeba na veřejnosti to tam rozepínat pak zapínat s mimčem na hrudi mi přišlo dost akrobatické…klasickkou jsem jen vytáhla a bylo..kojila jsem skoro 2 roky..myslím ale, že ve vel.75-80 je už výběr lepší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
18.5.16 18:56

Ja mela prsa 2 po porodu 3jky :mrgreen:. Jak jsem prestala kojit tvar a velikost se ze 70%vratil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
18.5.16 19:09

Před otěhotněním jsem měla 90 D, před porodem 105 F a po nalití (i když jsem nekojila nakonec) 105 H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
18.5.16 19:38
@sakota píše:
Zdravím. Prosím maminky s většími prsy o zkušenost. Začínám balit tašku do porodnice, potřebuju bezkosticovou kojící podprsenku. No jo, ale jak velkou? Před otěhotněním jsem obvykle nosila 75 D az DD. Ted, na přelomu 7. a 8. měsíce, máme 80F (velikost Marks&Spencer). Jenomže až se prsa v porodnici po porodu nalijí mlékem, prý ještě hodně poskočí…a já dumám, jak velkou podprsenku tedy pořídit? Jak jste to měly vy? Abych tam pak nebyla s něčím, z ceho mi prsa všude lezou, nebo naopak jsem to nepřehnala a byla mi velká a moc nedržela… Jasně, po návratu z porodky se kdyžtak dá vyrazit po obchodech a sehnat tu onu správnou, ale abych tam měla něco použitelného… budu vděčná za každou zkušenost, je mi jasné, že je to hodně individuální, ale tonoucí se stébla chytá. :D

Já měla vždy 80D, i celé těhotenství 80D. Všichni mi tvrdili, že se velká prsa nemají tendenci moc nalívat, takže kojící jsem si koupila 80E. Veklá chyba, prsa se mi nalila o 4 čísla 8o :zed:, takže po porodu jsem měla najednou 80H. Otřes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7606
18.5.16 19:48

Hmm…asi to zprumeruju na G a budu doufat, ze to ta prsa neprezenou. :D Diky vsem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7072
18.5.16 19:57
@sakota píše:
Zdravím. Prosím maminky s většími prsy o zkušenost. Začínám balit tašku do porodnice, potřebuju bezkosticovou kojící podprsenku. No jo, ale jak velkou? Před otěhotněním jsem obvykle nosila 75 D az DD. Ted, na přelomu 7. a 8. měsíce, máme 80F (velikost Marks&Spencer). Jenomže až se prsa v porodnici po porodu nalijí mlékem, prý ještě hodně poskočí…a já dumám, jak velkou podprsenku tedy pořídit? Jak jste to měly vy? Abych tam pak nebyla s něčím, z ceho mi prsa všude lezou, nebo naopak jsem to nepřehnala a byla mi velká a moc nedržela… Jasně, po návratu z porodky se kdyžtak dá vyrazit po obchodech a sehnat tu onu správnou, ale abych tam měla něco použitelného… budu vděčná za každou zkušenost, je mi jasné, že je to hodně individuální, ale tonoucí se stébla chytá. :D

Mela jsem stejne velikosti jako ty. Zacala jsem na 34DD a tesne pred porodem koncila na 36G. Mne teda vyhovovaly kojici podprdy z M&S, trebaze jsem mela dle cislovani 36E, tak jak byly bezesve, tak mi sedely, i kdyz jsem normalni podprdu potrebovala vetsi. Hodne brzo se mi stahnul hrudnik zpatky na velikost 34 a do par mesicu dokonce na 32. Vylozene nality jsem je mela asi jen tyden, to mi sice poskocily co do velikosti, ale ta bezesva podprda vse pojala v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7606
18.5.16 20:07
@bee.rush píše:
Mela jsem stejne velikosti jako ty. Zacala jsem na 34DD a tesne pred porodem koncila na 36G. Mne teda vyhovovaly kojici podprdy z M&S, trebaze jsem mela dle cislovani 36E, tak jak byly bezesve, tak mi sedely, i kdyz jsem normalni podprdu potrebovala vetsi. Hodne brzo se mi stahnul hrudnik zpatky na velikost 34 a do par mesicu dokonce na 32. Vylozene nality jsem je mela asi jen tyden, to mi sice poskocily co do velikosti, ale ta bezesva podprda vse pojala v pohode.
:palec: super, to je paradni info, diky!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.18 10:41

bojím se kam až porostou

Měla jsem prsa 75E a teď asi v polovině těhotenství už mám 75G a začíná mi být malá. Myslíte, že se pak po kojení zase vrátí na původní velikost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama