Škubavé pohyby

134
17.5.16 10:36

škubavé pohyby

Jsem ve 25týdnu těhotenství. Pohyby cítím od 20 týdne. Ale ještě nikdy žádné vlnění, převalování. Jen škubání, takové rychlé kopanečky. Za celou dobu co cítím pohyby, tak jen na bokách, nad pupíkem jednou. Žádné kopance do moč. měchýře. Nevím jestli se mám znepokojovat nebo jsou trhavé pohyby v pořádku. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2344
17.5.16 10:40

@zelicek Uplne normalni.Ja nikdy plynule pohyby necitila.Jen kopance do mocaku, do zaludku a nad pupikem vzdy vyskakovala boule (nozicka) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
17.5.16 10:41

@zelicek ahojky, ja jsem nyni po druhe tehotna, ted 35tt a kopnuti do mocaku jsem zazila za cele dve tehu jen jednou, do zeber nikdy, obcas pohyby jsou take takove cukane, nikdy nejake zavratne bolestive pohyby, ted ke konci teda jen uz nejake prevaleni, nebo vystrceni cehosi do boku.
Jsi 25tt, mimco ma jeste dost mista, na to aby si hovilo kde chce.. asi bych se neznepokojovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
17.5.16 10:44

Holky děkuju ;) to ten internet, člověk něco vyčte, jak by to mělo být a pak plaší, když to tak není :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
17.5.16 10:49

@zelicek Nic necti :lol:.Me docela prekvapilo, ze ma clovek v sobe tak velke dite a krom obcasneho kopance ho vubec neciti :(.Nekdy jsem necitila pohyby treba dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
17.5.16 10:50

@adelajd Ja mela mimo celou dobu nohama dolu, takze mi po tom mocaku porad skakalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
17.5.16 11:40

Ahoj, já to měla v tomhle týdnu úplně stejné.. když už jsem byla tak v tom 34tt tak mě neustále kopal do žeber, pak už mě ty žebra až bolely.. Takže se neboj, těch kopanců si teprve užiješ :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama