Jak na odplenkování?

106
6.3.17 22:04

Jak na odplenkování?

Malé je 18m a tak jsem si řekla, že zkusím odplenkování… Poprosím o nějaké tipy jak na to?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18973
6.3.17 22:15

@Monyszek Nedávat si velké cíle typu odplenkuji na základě kalendare. Nejdřív ji seznam s nocniken a uvudis. Ať netrápís ji ani sebe. A na tohle téma je tu mraky diskuzi, jen za dnešek dvě. Stači najít a pročíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 11:25

odplenkovat- jak??

Obnovím diskuzi. Začaly jsme pozvolna od 18ti měsíců, šlo to dobře, doma jsme byly bez plen, i kakat zvládla na nočník, tak od 22 měsíců. Každý den chodíme 1-2× ven, to jsem ji dávala většinou plínu, párkrát jsme to zkusily bez. Pak jsme měly celý víkend bez plíny, asi v 23 měsících, tak jsem myslela, že máme odplenkováno. Ale pak se začala i doma počůrávat, natož někde venku, to si neřekla nikdy. Takže jsme se vrátili k plíně. Dcera je dost tvrdohlavá, když ji posadím na nočník já, nebo na záchod, to je ji jedno kam, tak nic, musí primárně chtít ona. A teď prostě nechce. Jsou jí 2 roky a měsíc, před půl rokem jsem si naivně myslela, že už dávno budeme bez plíny, protože začátky šly fakt dobře. Dcera je chytrá, mluví krásně, jde o to ji spíš přesvědčit, proč by ona měla chtít být bez plínky. Že jsou ostatní děti na kroužku bez plíny je jí úplně jedno. Nemá někdo nějaký nápad??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 11:57

Neporadím.. Ale řekla bych že má ještě čas. Tchyně odplenkovala svagra ve 4, byl plně na plinach. Teď mu je 5 a má je na noc, dokáže se do nich klidně vycurat. Podotýkám že žádný zdravotní ani psychicky problém nemá… Jen prý prostě ještě malej :roll:. Takže tvoje dcera má ještě čas :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12202
14.10.19 12:36

@Venceslavka Klid a trpělivost. ona fakt neřeší, že je jediná na kroužku. To řešíš jen ty s možná některé matky kolem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 13:47

Mně šlo spíš o tip, jak ji motivovat, proč chtít být bez plínky?? Mně to docela přijde, že ji je to takhle i pohodlné, nemusí se vyrušovat z toho co dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama