Jak naučit miminko na UM

Anonymní
29.2.20 19:01

Jak naučit miminko na UM

Zdravím, mám otázku ohledně UM, mám doma 6ti měsíčního chlapečka zatím plně kojený, bohužel mě kojení už spíš trápí, není mi to příjemné a zezacatku jsme s tím taky měli docela problémy, mohla by mi nějaká z vás poradit jak malého naučit na UM? Nechci aby mi tu někdo psal jak je kojení důležité, vím že je ale já se rozhodla takhle, protoze jsme z toho oba spíš nervózní. Zatím jsem zkoušela Nutrilon a Hipp, bohužel marně, lahviček mám taky víc a všechny vyplivuje. Děkuju za každou radu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5831
29.2.20 19:33

Ahoj, já mám dceru na UM a MM od dvou měsíců. Mlíka mám dost, ale kvůli tomu abych mohla být svobodnější a odejít z domu. Dcera mi ale okamžitě vzala první flašku a vlastně i mlíko (Kendamil) Má dudlík? Co flaška od stejné značky? Zkoušet, zkoušet a zkoušet… ale některé děti holt flašku nevezmou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 23:34

Ahoj, bud trpeliva, ja jsem nedavno asi po dvoutydennim boji prevedla syna na Sunar a to jsem byla ze zacatku presvedcena, ze se to nemuze povest. Osvedcilo se mi to delat ve dvou krocich - nejdriv naucit na lahev s mym mlekem a pak do ni soupnout umele. Nepomohlo zbesile stridat savicky nebo mlika, byl jen zmateny, ale vydrzet u jednoho druhu. Rekla jsem si lahvicku MAM a Sunar a byla jsem vytrvala. Nejdriv nevypil nic, pak treba 30 ml a najednou to slo. Dej tomu tyden a hlavne bud v klidu, pujde to :) Drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 23:57

@Morfeuss děkuju moc za podporu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 00:01

@Morfeuss děkuju moc za podporu :palec:

• Nahlásit