Jak nebýt ve stresu

Anonymní
4.11.19 10:48

Jak nebýt ve stresu

Zdravím, čeká mě soud ( alimenty a péči) mám být v klidu, protože vím co mě čeká a jak to dopadne..(dobře pro mě)
Ale když na to jenom pomyslim, stáhne se mi na prsou a cítím, že mám blbý tlak(bude tam protistrany právník a on je tak rejpavej). Jakmile odvedu myšlenky jinam jsem v klidu. Mám strach, že až nastane den D tak, že tam strachy sebou flaknu. :? Nějaký prášek na uklidnění si mám vzít? Nejraději bych si dala „panáka“ ale to k soudu nemůžu.
No už to chci mít za sebou a mít čistou hlavu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.11.19 10:56

Chapu te.mam zasebou kolotoc soudu taky ohledne deti.taky stres, stazeny zaludek, v noci jsem se probudila ve 3 a uz nemohla spat.kdyz bylo po soude neskutecne se mi ulevilo a vis co jsem si rikala.proc ja krava jsem se stresovala? pokud jde o peci a vyzivu na dite, no stress!!!dite ti sveri do pece i kdyby protistrana odporovala a vyzivny tuplem.je to neprijemny vim. odved myslenky jinam a snaz se na to nemyslet. nemusis se niceho bat vim co rikam :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 10:59
@Anonymní píše:
Chapu te.mam zasebou kolotoc soudu taky ohledne deti.taky stres, stazeny zaludek, v noci jsem se probudila ve 3 a uz nemohla spat.kdyz bylo po soude neskutecne se mi ulevilo a vis co jsem si rikala.proc ja krava jsem se stresovala? pokud jde o peci a vyzivu na dite, no stress!!!dite ti sveri do pece i kdyby protistrana odporovala a vyzivny tuplem.je to neprijemny vim. odved myslenky jinam a snaz se na to nemyslet. nemusis se niceho bat vim co rikam :hug:

Už to je 4 soud za rok… Dělal naschvály a malého nechce. Teď se snaží aby dostal co nejmenší alimenty. Děkuji Ti za podporu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 11:14

Kdyz nechce nenut ho.vsak on prichazi o nejhezci roky ditete. a aspon nebude delat naschvaly.ty alimenty vypocita soud podle platu a maji na to tabulky. klidne at blekota, ze bude davat co nejmin. neboj soud mu to spravedlive vypocita.ty nemas pravnika?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 13:18
@Anonymní píše:
Kdyz nechce nenut ho.vsak on prichazi o nejhezci roky ditete. a aspon nebude delat naschvaly.ty alimenty vypocita soud podle platu a maji na to tabulky. klidne at blekota, ze bude davat co nejmin. neboj soud mu to spravedlive vypocita.ty nemas pravnika?

Nemám právníka. Přijde mi i zbytečné ho mít a nemůžu si ho ani dovolit. Příjem má veliký, a výši určí soud. Bude mi to muset doplatit vše zpetne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 13:24

Na toto je fakt zbytecny.bude tam soc. pracovnice jako opatrovnik ditete a ta rozhodne navrhne castku, ktera bude adekvatni prijmu otce. neboj zvladnes to. hlavne se nestresuj a dopadne to dobre

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 16:13
@Anonymní píše:
Na toto je fakt zbytecny.bude tam soc. pracovnice jako opatrovnik ditete a ta rozhodne navrhne castku, ktera bude adekvatni prijmu otce. neboj zvladnes to. hlavne se nestresuj a dopadne to dobre

Byla "nezvane " u mě doma. Byla moc milá, vše vysvětlila, i ta častka že je adekvátní a říkala, že jsem si mohla napsat víc. Ještě byl ospod u otce kvůli majetkovým poměrům atd.
Pouštěla jsem ji i záznam z hovoru s otcem, že nemá čas atd. Tak si to vše zapsala..protože u soudu bude zas otec tvrdit něco jiného. mám ještě jedno eso v rukávu tak se modlím at už je to zamnou a pak to půjdu asi zapít :lol:… Po roce stresu vše zamnou :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama