Jak neříct o těhotenství

241
23.10.20 15:31

Jak neříct o těhotenství

Ahoj všichni :mavam:
Zkusím se zeptat, třeba mi někdo poradí.
Mám dvě velmi dobré kamarádky, které se mnou prožívají všechny situace… Nedávno jsme měli svatbu a ony věděly že po ní se chceme snažit o mimčo :roll:
Zatím to vypadá že se zadařilo, test je pozitivní, ms zatím nepřišla a ony už vyzvídají.
Zatím jsem se mohla vymlouvat na to že nevim (protože sice byl pozitivní test ale ještě bylo před ms), což už teď nejde…
Já bych jim to ráda i řekla ale precijen, ne že bych věřila na pověry ale raději si chci dávat pozor kde to jen jde abych to nezakrikla a hlavně kdyby to nedopadlo tak nepotřebuji ještě od nich slyšet lítost :zed:
Co by jste dělali? Partner říká at jim řeknu že jim to říkat nebudu protože pak to nedopadne a já z toho budu ještě víc špatná když mě budou litovat, ale to jim přeci dojde že teda těhu jsem ne? :lol:
Přijde mi že to nemá řešení :nevim:
Diky moc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1087
23.10.20 15:34
@Andys77 píše:
Ahoj všichni :mavam:
Zkusím se zeptat, třeba mi někdo poradí.
Mám dvě velmi dobré kamarádky, které se mnou prožívají všechny situace… Nedávno jsme měli svatbu a ony věděly že po ní se chceme snažit o mimčo :roll:
Zatím to vypadá že se zadařilo, test je pozitivní, ms zatím nepřišla a ony už vyzvídají.
Zatím jsem se mohla vymlouvat na to že nevim (protože sice byl pozitivní test ale ještě bylo před ms), což už teď nejde…
Já bych jim to ráda i řekla ale precijen, ne že bych věřila na pověry ale raději si chci dávat pozor kde to jen jde abych to nezakrikla a hlavně kdyby to nedopadlo tak nepotřebuji ještě od nich slyšet lítost :zed:
Co by jste dělali? Partner říká at jim řeknu že jim to říkat nebudu protože pak to nedopadne a já z toho budu ještě víc špatná když mě budou litovat, ale to jim přeci dojde že teda těhu jsem ne? :lol:
Přijde mi že to nemá řešení :nevim:
Diky moc :palec:

Pravda má něco do sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
23.10.20 15:35

Zatím bych neříkala, mlžila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28412
23.10.20 15:37

@Andys77
Opravdu dobré kámošce bych to klidně řekla. Nebo bych ji nevěšela na nos nic o snaženíčku s manžou a tvrdila, že až bude, tak bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7557
23.10.20 15:38

Zavinila sis to sama, nemela jsi jim vykladat, ze se snazite, to je jasne, ze se te budou vyptavat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.10.20 15:38

Ahoj s prvním ditkem jsem to me nejlepsi kamarádce napsala, ale na soc. sítě ultrazvuk jsem davala asi v 7 mesici tehotenstvi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
23.10.20 15:40

Nemůžu jim říct že nic a zalhat, to nejde, lhát neumím a ani nechci :zed:
No a mlžit nevím jak. Ony se na to tak těší snad víc než já že už právě začínají mít pochyby že jsem měla mít ms tak že už asi vím :lol: takže myslím že jim velice brzy dojde že jsem těhu a prostě to bude venku…
No třeba tu někoho něco napadne ale obávám se že to prostě nemá řešení a že jim to budu muset říct a doufat že pověry neplatí a připravit se na případnou bombardaci lítosti když to nevyjde :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
23.10.20 15:41

@PaníBovaryová jojo to vím, ale máme fakt hodně blízký vztah a ony se hned ptali že tak to bude mimčo co? Ty jsi úplný mateřský typ tak na to půjdete hned no a já s mými anti lhacimi schopnostmi přikývla :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
23.10.20 15:43

A proč jsi jim říkala, kdy máš termín MS? :roll:
To se asi nediv, že se ptají.
Nicméně teď se asi nevídate nebo ano? Tak jim případně řekni, že zatím nemáš žádné novinky a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
23.10.20 15:44

@Lil Kitkatt termín jsem jim samozřejmě neřekla :lol: ale právě píšu ze už jim začíná docházet že už jsem ji asi měla / neměla jelikož už je to přes měsíc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
23.10.20 15:45
@Andys77 píše:
@PaníBovaryová jojo to vím, ale máme fakt hodně blízký vztah a ony se hned ptali že tak to bude mimčo co? Ty jsi úplný mateřský typ tak na to půjdete hned no a já s mými anti lhacimi schopnostmi přikývla :lol: :zed:

Sorry, to si prostě hloupá. Bud lhát nechceš a řekneš to, nebo si to vubec neměla říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
23.10.20 15:46

A jak ví že ti nepřišla MS? Asi mám špatné kamarádky že jim nesděluji každou kravinu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
23.10.20 15:48

@Andys77 Přijde mi, že se chováš jak patnáctka. Jestli jsi byla na velké kamarádkám taky říkáš?
Tak se jim prostě pochlub, když se na to tak třeseš. A nebo řekni, že nemáš žádné novinky. :nevim: Opravdu neřešitelný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
23.10.20 15:53

@Andys77 opravdu dobré kamarádce jsem to řekla hned. Známým až ve čtvrtém měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
23.10.20 15:53

@mackA159 bože… Po několikáté říkám že neví že ms nepřišla ale že už začínají tušit, když už je to víc jak měsíc a samozřejmě ještě nějakou dobu tutlat mohu, protože neví jak dlouhé mám cykly ale to nejde až do třetího měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama