Pohlaví miminka,holky co myslite?

Anonymní
23.10.20 11:45

Pohlaví miminka,holky co myslite?

Ahoj holky, jsem aktuálně ve 27tt, od 15tt mam genetikem potvrzenou holcicku, v 19tt svým gynekologem, ve 23tt potvrzeno gynekologem, který se strida s mym gynekologem.Dnes jsem měla další ult a byl tam opět genetik, ptal se jestli znám pohlaví, tak mu říkám, ze to má být holcicka, on ze i u kluků vypadá pytlik, jako pipinka…ale řekl ale jo…je to holka…
Příští tyden jedu pro kocarek, který má “stopy ruzove”barvy a teď váhám, jestli to třeba není chlapeček, který má pytlik takhle “zmackly”
Nevyznám se v tom, jsem poprvé tehotna;-)
Zkušené maminky holcicky…co myslite?
Anonym, pohlaví je prekvapeni a mam zde par blízkých:)Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
521
23.10.20 11:53

Můj názor je, že nechápeš srandu. Doktor jenom zavtipkoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 11:57

Mluvil naprosto vazne…takže o vtipkovani bych asi polemizovala…ale dekuji :srdce: za nazor

@Nicole 1234 píše:
Můj názor je, že nechápeš srandu. Doktor jenom zavtipkoval.
  • Citovat
  • Nahlásit
4409
23.10.20 11:59

Pokud se x doktorů nezávislé na sobě shodlo, že je to holka, tak teď byla asi jen blbě natočena nebo chtěl být doktor jakože vtipnej. U nás se doktori s pohlavím 3× trefili. A osobně neznám nikoho, komu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
23.10.20 12:04

Čekám druhou holku a v tom týdnu, co jsi, je to jasná věc. Pokud ti to potvrdilo vic dr., neni co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:06

Dekuji za reakci :srdce: on je ten genetik, takový hrozne vážný…na mě až moc-koukne, řekne, podá ubrousek na utreni a hotovo…když se ptám víc, jen řekne, ze je důležité zdravi nikoliv pohlaví. A to ja samozřejmě vím a jsem v tom pokorna.Na pohlaví nám vůbec nezáleží. Jen teď váhám, co s tím kočárkem, který jsem objednala a úplně ho miluji! neni vyloženě růžový ale chlapečkovi určitě neni:nevim:

@chaela píše:
Pokud se x doktorů nezávislé na sobě shodlo, že je to holka, tak teď byla asi jen blbě natočena nebo chtěl být doktor jakože vtipnej. U nás se doktori s pohlavím 3× trefili. A osobně neznám nikoho, komu ne.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:08

Dekuji za komentar❤️On mě prave zmatl tím pytlikem…rozdíl mezi holkou a klukem je mi jasný, na ult je odborník on a když to řekl, tak si říkám…aha…
Ukázal mi tři čárky a řekl i toto muže být pytlik mezi nozkama

@Martina84 píše: Čekám druhou holku a v tom týdnu, co jsi, je to jasná věc. Pokud ti to potvrdilo vic dr., neni co řešit.
  • Citovat
  • Nahlásit
28307
23.10.20 12:14
@Anonymní píše:
Dekuji za reakci :srdce: on je ten genetik, takový hrozne vážný…na mě až moc-koukne, řekne, podá ubrousek na utreni a hotovo…když se ptám víc, jen řekne, ze je důležité zdravi nikoliv pohlaví. A to ja samozřejmě vím a jsem v tom pokorna.Na pohlaví nám vůbec nezáleží. Jen teď váhám, co s tím kočárkem, který jsem objednala a úplně ho miluji! neni vyloženě růžový ale chlapečkovi určitě neni:nevim:

Kdybys byla pokorná, tahle diskuze nevznikne. Vyber neutrální barvu kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
23.10.20 12:15
@Anonymní píše:
Dekuji za komentar❤️On mě prave zmatl tím pytlikem…rozdíl mezi holkou a klukem je mi jasný, na ult je odborník on a když to řekl, tak si říkám…aha…
Ukázal mi tři čárky a řekl i toto muže být pytlik mezi nozkama

Tak tě asi chtěl zvyklat. Já teda na genetice nebyla. Pohlaví mi řekli na 2.screeningu, kde jsem to poznala i já. Pak jeste potvrdil muj gyn. a ted uz se neptám. Jako 100% to je až po porodu, ale byla by to v dnešní době spíš rarita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
23.10.20 12:16

No, nevím, kamarádka si šla do porodnice pro holčičku a vrátila se s klukem. Byl to trochu šok.
Možná bych počkala do dalšího UTZ, nicméně tenhle dr. nakonec taky řekl, že je to holka, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
23.10.20 12:17

Hele i my na druhem screeningu poznali jako laici ze je to kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:27

Tahle diskuzi není o zklamání ale o barvě kocarku…dovol mi se hodnotit sama-znám se asi lepe. Dekuji za reakci

@Russet píše:
Kdybys byla pokorná, tahle diskuze nevznikne. Vyber neutrální barvu kočárku.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:30

Ja se taky neptam, na pohlaví se zeptal on, proto mě přepadla ta nejistota…je jasné, ze až porod ukáže, co se skrývá:)a to je možná fajn…šťastné těhotenství preji

@Martina84 píše:
Tak tě asi chtěl zvyklat. Já teda na genetice nebyla. Pohlaví mi řekli na 2.screeningu, kde jsem to poznala i já. Pak jeste potvrdil muj gyn. a ted uz se neptám. Jako 100% to je až po porodu, ale byla by to v dnešní době spíš rarita.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:33

Teda…to měli prekvapeni:)ja ten kocarek možná ještě přehodnotim, zatím vezmu autosedačka a kocarek dovezeme asi až se s maminkem seznámíme osobně;)Řekl…teď koukám, ze mi to vypsal i do průkazky…Dekuji za reakci :srdce:

@Lil Kitkatt píše:
No, nevím, kamarádka si šla do porodnice pro holčičku a vrátila se s klukem. Byl to trochu šok.
Možná bych počkala do dalšího UTZ, nicméně tenhle dr. nakonec taky řekl, že je to holka, ne?
  • Citovat
  • Nahlásit
855
23.10.20 12:36
@Anonymní píše:
Teda…to měli prekvapeni:)ja ten kocarek možná ještě přehodnotim, zatím vezmu autosedačka a kocarek dovezeme asi až se s maminkem seznámíme osobně;)Řekl…teď koukám, ze mi to vypsal i do průkazky…Dekuji za reakci :srdce:

Tak to nejspíš vážně bude holčička ;)
A já tě chápu, nejde o to, jaké chceš pohlaví, ale o to, abys nekoupila věc za x tisíc, a pak musela řešit, co s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama