Začátek těhotenství nebo problém?

Anonymní
22.10.20 19:45

Začátek těhotenství nebo problém?

Ahoj, vždy jsem měla přesnou menstruaci. Neberu antikoncepci ani žádné prášky, ale přesto mi menstruace přišla vždy na den přesně. Teď mám ale už 3 dny zpoždění. Jenže k tomu mám fakt divné stavy. Třeba už 2 dny se mi motá hlava, cca týden mám chutě a pořád jim. (a to normálně moc nejím, hlídám si váhu, sportuju, jim fakt zdravě a poslední cca týden se cpu vším..) do toho mi je na zvracení a to hlavně večer, mám slabounký hnědý výtok a po jídle (hlavně ovoci) mě strašně pálí žáha. Jo a trošku mě pobolívá občas v podbřišku, ale ne tak, jako při očekávané menstruaci. Jen opravdu slabě. No, mám I divné chutě a pořád hlad. Fakt, vcera jsem snedla ráno bílí jogurt s müsli a ovoce, pak jsem si dala svačinu müsli tyčinku, pak k obědu svíčkovou se 7 knedlíky (normálně bych snedla tak 4 a měla bych dost), do toho jsem přes den mlsala tyčinky, čokoládu, haribo medvídky (ty mimochodem nesnáším), nanuk, Milka čokoládu, večer mi přítel udělal topinky s vajíčkem a zeleninou a já pořád měla hrozný hlad. Furt bych jen jedla, spala a blila. :lol: myslíte, že to může být těhotenství, nebo mám prostě jen divný nástup menstruace? Nikdy jsem toto nezažila.. Jako, dítě bych ještě úplně nechtěla.. Bylo by trošku překážkou, vzhledem k tomu, že závodně sportuju a jsem ještě studentka a nemáme s přítelem ani pořádně zázemí, bydlíme v malém bytě v paneláku.. Aale kdybych v tom byla, tak se samozřejmě o prcka postarám a byla bych i řada, až by se to narodilo. cítím se fakt divně. K doktorovi se nedostanu, nemohl mě teď objednat.. Měla jste to nějaká z vás v těhotenství podobné? Může ten hnědý výtok být uhnizdovami nebo co to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.10.20 19:47

A co tehotensky test?

• Citovat
  • Nahlásit
19652
22.10.20 19:48

Je velky problem dojit si do lekarny nebo drogerie koupit a udelat si test? :think: bez toho tady muzeme jenom hadat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 19:48
@Anonymní píše:
A co tehotensky test?

Zapomněla jsem to zmínit, až pojedu ráno do práce, tak plánuji se pro něj stavit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 19:50

@Kriss Tina no, byl to problém vzhledem k tomu, že jsem byla v karanténě, ale zítra už do práce jedu.. Jen jsem s eptala, zda někomu tak to těhotenství začínalo, nebo jestli je to třeba nějaký zdravotní problém. Nebo se to prostě občas stává.

• Citovat
  • Nahlásit
19652
22.10.20 19:53
@Anonymní píše:
@Kriss Tina no, byl to problém vzhledem k tomu, že jsem byla v karanténě, ale zítra už do práce jedu.. Jen jsem s eptala, zda někomu tak to těhotenství začínalo, nebo jestli je to třeba nějaký zdravotní problém. Nebo se to prostě občas stává.

Mas zpozdeni a celkem ukazkove tehotenske priznaky, takze bych to klidne i tipla, ze tehotna budes, ale bez toho testu je to proste jenom odhad. Klidne muzes mit zpozdeni diky nemoci a zbytek priznaku si vsugerovavat, pokud treba nad tim těhotenstvím vic premyslis, ctes nejake clanky apod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 20:04

@Kriss Tina to ne. ;) to těhotenství me napadlo až dnes ráno.. Nemocná jsem nebyla, jen jsem musela být v karanténě, protože jsem musela pracovně pryč a tak jsem pak musela být v karanténě. Ale nemocná jsem naštěstí nebyla a ani nejsem, testy negativní. A jelikož jsem byla celkem zaneorazdnena, ani mě nenapadlo, že už bych to měla dávno mit, nějak jsem si to celé právě u edomila až dnes ráno a když jsem se podívala na svůj menstruační kalendář, tak jsem si uvědomila, že už mám sakra zpoždění. No, tak uvidíme, co ten test. Je mi jasné, že ten to rozsekne. Potřebovala jsem jen nějaký názor. Ale stejně asi dnes spát nebudu. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1125
22.10.20 20:09

Udelej si test a rano napis, jak jsi dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
22.10.20 21:04

Tak hned se objednávat na gyndu, aby lékař zjistil, zda jste těhotná, když máte zpoždění jen takovou chviličku, je zbytečné. Beztak by tam nic ještě neviděl. Zkuste ten test a pokud budete těhotná a dítě nebudete chtít, volejte s tím, že chcete stihnout miniiterupci. Pokud si dítě chcete nechat, stačí to i později, klidně kolem toho sedmého osmého týdne - to už by to mělo být pěkně vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8882
22.10.20 21:06
@Anonymní píše:
@Kriss Tina no, byl to problém vzhledem k tomu, že jsem byla v karanténě, ale zítra už do práce jedu.. Jen jsem s eptala, zda někomu tak to těhotenství začínalo, nebo jestli je to třeba nějaký zdravotní problém. Nebo se to prostě občas stává.

Mám dojem, že i když jsi v „korontene“ a nema ti kdo nakoupit, tak skočit si pro ty rohlíky nebo do lékárny nutně můžeš, ale jen tam a hned zase domů. Předpokládám že ti asi bylo blbý pro test posílat partnera - vlastně potenciálního budoucího otce :D

Tak držím palce ať to zvládnete, přijde mi to na takovou spoustu příznaků ty 3 dny zpoždění docela brzo, ale test si udělej a dr. by tě měl vzít, když bude pozitivní, tak cca kolem toho 8.-10.tt, kdy už bývá vidět i srdeční akce a pokud není, nebo je jiný problém, da se to vyřešit včas a s menšími následky. Teď byla nedávno těhotná moje kamarádka, zjistila to začatkem července a jelikož byly v létě dovolený a měli plno - má dr. přímo v porodnici, tak ji objednali až snad na 12.tt! Ne kvůli koroně, prostě to dřív pry nešlo… hned za týden potom na první screening - a rovnou si ji tam už nechali, 2. den musela na přerušení kvůli genet. vade… Otázka je, zda by to zjistili dřív, spíš asi ne, ale jistota je jistota…jasne driv utz nebyl vůbec a chodilo se až od 3. mes. do poradny, do té doby buď a nebo…

Ale s těma chutema, já tehu vždy poznala tak, že mi přestalo chutnat i vonět kafe a mně, těžký kafařce se z něj delalo šoufl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
22.10.20 21:08

Těhotná být můžeš, ale že by jsi zvracela a měla chutě tak brzo, to se mi nezdá. Asi ses prostě jen zrochu rozjedla, no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 21:20

@Lil Kitkatt já těhotná jsem, pozitivní test, ale už teda meškám šestý den a teda moje prsa asi puknou a zle mi teda už je, nebo zle, žaludek jak na vodě pořád, chutě zatím v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
850
22.10.20 21:24
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt já těhotná jsem, pozitivní test, ale už teda meškám šestý den a teda moje prsa asi puknou a zle mi teda už je, nebo zle, žaludek jak na vodě pořád, chutě zatím v klidu

Zakladatelka o prsou nemluví, jen o tom, že se cpe. Mně je taky zle od začátku, pořádný zvracení ale začalo až v 6tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 14:53

Tak těhotná naštěstí nejsem. Večer se mi udělalo hrozně zle, dostala jsem šílené, ale opravdu šílené křeče, hrozně se mi motala hlava, měla jsem průjem a zvracela jsem a samozřejmě jsem to dostala, ale krvacela jsem teda strašně moc. Seděla jsem na záchodě skoro 2 hodiny a myslela jsem, že omdlim. Nevím, co to bylo.. Nemám ráda prášky, ale vzala jsem si 2 ibalginy rapid a nic se nestalo, vůbec mi nepomohly. Ale můžu vám říct, že tedy bolestivou menstruaci mám pořád, ale nikdy to nebylo takto hrozné. Ten velký tampon na noc, který má vydržet snad až 8 hodin, jsem po půl hodině musela vyměnit.. Totální peklo.. A dnes to není o moc lepší.. Jen ty bolesti jsou trošku menší. Ale zvracím, docela dost krvácím, hlava se mi motá a doufám, že to brzy přejde.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama