Jak obléct do sporťáku?

Anonymni
7.8.09 22:28

Jak obléct do sporťáku?

Ahoj holky,
za chvíli půjde malá do sporťáku a já jsem si uvědomila, že nevím, jak ji mám oblékat. Jde mi o to, že dokud ležela v hluboké korbě, tak podle počasí jsem ji někdy nechala odkrytou, jindy přikryla dekou a to třeba v půlce procházky, kdy se mi zazdálo, že třeba začíná víc foukat nebo se ochlazuje. Deku vozím vždycky s sebou. JENŽE ve sporťáku jak bude sedět, tak z ní ta deka bude přece sjíždět, když ji přikryju, ne? Ona totiž jednou kopne a deka je fuč :-( Existuje na to nějaká vychytávka?
Bohužel jsem zapomněla sledovat jiné maminky, jak tohle dělají, tak se omlouvám za blbý dotaz, ale vrtá mi to hlavou, jak třeba v chladnějším počasí zajistit, aby jí bylo teplo, když ve sporťáku už není tolik chráněná před vnějšími vlivy. Nánožník na kočár máme, ale ten mi přijde vhodný spíš až na zimu.
Děkuji za odpovědi, Mirka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
7.8.09 22:56

Ahoj,no ja mam madlo a to tam ma nejakej kus latky na sepnuti takze deka nevyjizdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
8.8.09 07:31

Matysek už je ve sporťáku naležato (je poněkud větší…), oblíkám tak, aby byl v teple, ale tak, abych ho mohla rychle odsvliknout. Pod sebou má podložku emitex, na sobě tolik vrstev jako já, v chladnu bych přidala čepičku. Deku přes něj dávám, když spí, jinak si ji odkope.

Existují i letní fusaky, třeba od emitexu, ale přijde mi to zbytečný, akorát by z něj byla skleníková kytička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fik
8.8.09 08:33

Hola,
doporucuju tento letni fusak,
http://www.aesthetic.cz/index.php?…

s firmou aesthetic mam ty NEJLEPSI zkusenosti.

Maji vymakany system, smotana deka nikde nezavazi. V zime jde pouzit jeste jako vlozka do zimniho fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.09 09:57

Taky doporucuju fusak. Nedam na nej dopustit, neda se totiz odkopat :-)

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.09 12:19

Já používala deku - nánožník, něco jako toto

http://www.baby-eshop.cz/…ka-ivemababy

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
1425
15.4.13 09:32

Ahojky,
zjistila jsem že vůbec nevím jak mám třeba dnes obléct malou :? Nebít emimina tak si určitě poradím :mrgreen: ale tak ráda bych se zeptala. Dneska má být 15-20 st. a myslela jsem že bych jí dala punčocháče, kalhoty, tričko s dl. rukávem, mikinu a jarní bundu? :nevim:
Tchýňka mi právě říkala že je to zrádné ještě, že jí mám obléct víc..Ale mě přijde že je teplo dost a tu bundičku ji přece můžu ještě sundat kdyby bylo vedro. :nevim:
Děkuji moc, malá bude mít 5 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
15.4.13 09:39

@soleile ja davam dnes kosily a teplou mikcu a puncochackya deku:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
15.4.13 09:47

U nás je dnes 10 stupnů zatim ale svítí sluníčko, oblékla jsem ji punčošky, rifle, triko s dl. r. a jarní bundičku. Dala jsem ji slabou čepičku a šátek okolo krku… zatim spí, ale kdybych jela někde po sluníčku tak si myslim že bude za krkem zpocená. Spí v jarním fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Evaa1974
15.4.13 09:50

8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o bože můj, zírám o čem se dá debatovat :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
15.4.13 09:51

Hodlám dát body s dlouhým rukávem, punčocháče, šatovku, slabší bundičku, chlupaté ponožky a čepku. Radši to tchyni nečti. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
15.4.13 10:13
@Evaa1974 píše:
8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o bože můj, zírám o čem se dá debatovat :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Na to se tě nikdo neptá. Od čeho emimino potom je? Ať si každej debatuje o čem chce, ty to číst nemusíš a myslím že diskuze nejsou nějak omezený, takže nechápu o co ti jde.. Vidím že ty si nejchytřejší :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
15.4.13 10:29

@soleile Ahojky, tak já nad tím také přemýšlím, malá je tedy ještě v kočárku, ale dám jí punčocháče, legíny, body s dlouhým rukávem a flísovou mikinku - je taková tenčí. jezdí ještě ve fusaku, ale když jí bude horko, tak jí jednoduše odkreju… ona je tak veselejší, když má volné nožičky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Evaa1974
15.4.13 11:13

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je prča, fakt se bavím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: řešit jak obléknout dítě když je 20 stupňů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ješté o tom zakládat diskuzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to jste vážné tak hloupé, že si neporadíte samy??? 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
mooona
15.4.13 11:16
@Evaa1974 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je prča, fakt se bavím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: řešit jak obléknout dítě když je 20 stupňů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ješté o tom zakládat diskuzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to jste vážné tak hloupé, že si neporadíte samy??? 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

pOKUD SIS NEVŠIMLA, DISKUSE JE ZALOŽENÁ Z ROKU 2009,takže není první a ani poslední maminka, co si prostě není jistá, tak se ptá jak to mají ostatní, nevidím na tom nic co by bylo k popukání :roll: A ono je jiné 20stupňů v létě a 20 stupňů teď, kdy je prostě chladněji. Ty jsi asi dokonalá a všeznalá a nikdy jsi nepotřebovala radu, když se umíš jen vysmívat

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama