Jak odchytit ztraceného psa

Anonymní
29.9.20 13:33

Jak odchytit ztraceného psa

Ahoj, nedávno jsme tady založila diskuzi že se mi ztratil pes… Tak jsme ho,, našli,,. Je ve vedlejším městě. Lidi nám dali vedet že se vyskytuje v oblasti autobusového nádraží, fabriky pizzerie a náměstí. Bohužel když někdo volal, tak to bylo až po 3 hodinách a více co ho viděl. Spousta lidí má naše číslo, hromada lidí obvolanych, na fb to máme snad všude. Včera jsme tam jezdili půl dne, manžel pak ještě navecir. Blbý je, že když jsme včera odjížděli okolo 14hod, tak v 18hod volal pan že naši fenu viděl ve 14.30. :zed: Dnes opět volala paní, že ji viděla dnes někdy ráno na busaku. Už jsem byla na cestě… A pes nikde. Jezdila jsem tam 2 hodiny, až se manžel vrátí z práce jedeme tam zas. Jsem doma z miminem, takže tam nemůžu sedet celý den. :( policie i úřad ve městě o ní ví. Akorát tam nejsou mestaci, ale klasická PČR, která mi asi nijak nepomůže. Zkusím tam dát svoje tričko a nějaký žrádlo, ale nevím jak ji chytit. Bude dost unavená, hladová, a hodně se bojí… Když na ní lidi zkoušeli volat tak kousek přišla, a pak utekla :,( Ještě zkusím napsat ručně leták a vyvěsit to na nádraží… Máte někdo nějaký nápad? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14386
29.9.20 13:36

No potřebuje tam být někdo, koho zná a kdo ji přiláká. Zítra už by nemělo pršet, tak nejjednodušší bude prostě vzít mimino do kočáru a jezdit tam dokolečka a volat nějaký delší čas. Cizích se zjevně bojí, takže k nim nepřijde.

Když tam jezdíš v autě, tak tě neslyší a necítí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829
29.9.20 13:54
@Ou píše:
No potřebuje tam být někdo, koho zná a kdo ji přiláká. Zítra už by nemělo pršet, tak nejjednodušší bude prostě vzít mimino do kočáru a jezdit tam dokolečka a volat nějaký delší čas. Cizích se zjevně bojí, takže k nim nepřijde.Když tam jezdíš v autě, tak tě neslyší a necítí…

tak podle popisu to je větší oblast tak proto asi jezdí autem aby jí zahlídli, s kočárem tam bude prd platná když nebude vědět konkrétní místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829
29.9.20 13:55

Zakladatlko není tam odchytová služba domluvit s s nimi? nebo nějaký soukromník? veterinář?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14386
29.9.20 13:58

@ka2ka no pokud bude chodit ideálně po určité trase a opakovaně, tak ji ten pes může ucítit a posléze na ni počkat, steně tak potřebuje slyšet známý hlas. Když tam jezdí v autě, tak je to jen náhoda, jestli zrovna bude a nebo nebude vidět, tedy šance na úspěch se výrazně snižuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829
29.9.20 14:03
@Ou píše:
@ka2ka no pokud bude chodit ideálně po určité trase a opakovaně, tak ji ten pes může ucítit a posléze na ni počkat, steně tak potřebuje slyšet známý hlas. Když tam jezdí v autě, tak je to jen náhoda, jestli zrovna bude a nebo nebude vidět, tedy šance na úspěch se výrazně snižuje.

tak podle toho co píše tak to může být okruh klidně 10km i víc tak to obejde 1× 2× to jí ten pes nemusí ani ucítit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 14:04

Dneska tam jedeme právě s kočárem to zkusit… Hodím na autobusak svoje tričko..ale bohužel můžeme jít kus vlevo, a ona zase kus vpravo a minout se… :zed: veterinář ani odchytovka tu vůbec není..

• Citovat
  • Nahlásit
52
29.9.20 14:05

Když nám utekl pes, ubydlela jsem se v té oblasti v autě s termoskou čaje, granulema a oblíbenou hračkou. Chodila jsem v pravidelných intervalech a volala jsem ho. Nakonec přišel a došel se mnou až k autu, hubenej, špinavej, ale přišel…takže chodit pěšky no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 14:06
@ka2ka píše:
tak podle toho co píše tak to může být okruh klidně 10km i víc tak to obejde 1× 2× to jí ten pes nemusí ani ucítit

Přesně jak píšeš.. Sice to není okruh 10km, ale kus to je. :(

• Citovat
  • Nahlásit
19829
29.9.20 14:08
@Anonymní píše:
Přesně jak píšeš.. Sice to není okruh 10km, ale kus to je. :(

a co se zeptat v útulku jak by to řešili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 14:08
@Kiki-Frodík píše:
Když nám utekl pes, ubydlela jsem se v té oblasti v autě s termoskou čaje, granulema a oblíbenou hračkou. Chodila jsem v pravidelných intervalech a volala jsem ho. Nakonec přišel a došel se mnou až k autu, hubenej, špinavej, ale přišel…takže chodit pěšky no…

Jak dlouho to trvalo? Je ztracená od soboty, v tom městě byla zahlidnuta včera ráno..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 14:10
@ka2ka píše:
a co se zeptat v útulku jak by to řešili?

Vidíš, to mě nenapadlo. Zkusím tam cinknout. dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
69
29.9.20 14:32
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsme tady založila diskuzi že se mi ztratil pes… Tak jsme ho,, našli,,. Je ve vedlejším městě. Lidi nám dali vedet že se vyskytuje v oblasti autobusového nádraží, fabriky pizzerie a náměstí. Bohužel když někdo volal, tak to bylo až po 3 hodinách a více co ho viděl. Spousta lidí má naše číslo, hromada lidí obvolanych, na fb to máme snad všude. Včera jsme tam jezdili půl dne, manžel pak ještě navecir. Blbý je, že když jsme včera odjížděli okolo 14hod, tak v 18hod volal pan že naši fenu viděl ve 14.30. :zed: Dnes opět volala paní, že ji viděla dnes někdy ráno na busaku. Už jsem byla na cestě… A pes nikde. Jezdila jsem tam 2 hodiny, až se manžel vrátí z práce jedeme tam zas. Jsem doma z miminem, takže tam nemůžu sedet celý den. :( policie i úřad ve městě o ní ví. Akorát tam nejsou mestaci, ale klasická PČR, která mi asi nijak nepomůže. Zkusím tam dát svoje tričko a nějaký žrádlo, ale nevím jak ji chytit. Bude dost unavená, hladová, a hodně se bojí… Když na ní lidi zkoušeli volat tak kousek přišla, a pak utekla :,( Ještě zkusím napsat ručně leták a vyvěsit to na nádraží… Máte někdo nějaký nápad? :,(

no to je narocne. my sme raz chytili psa tak, ze sme ho stale „stopovali“, chodili autom po okoli kazdy den a neustale ho hladali az sme sa konecne nasli :)
prajem vela stastia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
29.9.20 15:47

Naopak, jsi na mateřské, máš na to čas. Horší kdybys byla v práci, to bys opravdu nemohla. Vím, že je zima a nedá se tam být ten celý den, ale poměrně často ano. Bude to náročné, ale mělo by ti to stát za to. Každopádně přeju, ať se brzo najde.

@Anonymní píše:… Jsem doma z miminem, takže tam nemůžu sedet celý den. :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
30.9.20 08:23
@Anonymní píše:
Jak dlouho to trvalo? Je ztracená od soboty, v tom městě byla zahlidnuta včera ráno..

Tuším že asi tři dny, střídali jsme se tam ve více lidech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama