Reklama

Jak odnaučit noční mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BUBIK06
Nováček 5 příspěvků 03.09.08 14:37
Jak odnaučit noční mléko

Ahoj,
mam ročního syna.Od 8 měsíců spával celou noc ale od 10 měsíců se zase začal budit.Dostal sunar a spí jenže si na to zvyknul a ted se budí někdy i dvakrát za noc.Já jsem slyšela že v roce už v noci jídlo nepotřebuje.Máte někdo stejné zkušenosti?Poradte

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Catherin
Kecalka 125 příspěvků 03.09.08 15:28

Ahoj,

v roce už opravdu nepotřebuje v noci jíst.Tohle jsem neřešila, ale zkusila bych ho „oblbnout“ dudulíkem popřípadě dát napít vody nebo čaje,ale s tím taky opatrně,pak by se nemusel budit na mlíko,ale na čaj :lol:

Anik
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 03.09.08 15:29

Ahoj, já s nočním mlíkem bojovala do roku a půl a vyřešila to až babička, když u ní holka spala a babička prostě nedala. Sice jsem taky zkoušela nedat, ale jsem asi měkká nebo co, zkrátka babička to utnula ze dne na den a já se konečně vyspala. Takže neporadím, leda použít babičku:) Holky mi tenkrát radily dávat mlíko víc a víc ředěné až to postupně bude skoro voda a prcek nebude chtít, no neprošlo mi ani to, neb holka vodu miluje a nevadilo jí ji pít, takže jinou radu nemám :(

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 03.09.08 15:30

Ahojky,dcera má 18m a mléko má pořád.Znovu jsme najeli na Um i před spaním (vyžaduje ho svou řečí,čaj nechce) .Někdy má mléko až kolem 5.30 a spí dál do 8,někdy kolem 4,ale dřív se jí ho snažím nedat.UM má teda mezi 4-5.30.Pokud ho nedostane,je schopná stát v postýlce a vřískat a vřískat…Jakmile ho vypije,usne a spí do rána.Takže proč jí ho nedat?Mě to nohy neurve a ona spí do 8h,někdy dýl.
Dokonce :oops: pokud nevstane do 6h,tak ji budím :oops: ,protože se třeba vzbudí za půl h a už nespí.Prostě je vyspaná a hotovo.Takže co bych pro spánek neudělala.Třeba je to špatně,ale nám to vyhovuje a to je podle mě hlavní

Catherin
Kecalka 125 příspěvků 03.09.08 15:34

Ahoj,

v roce už opravdu nepotřebuje v noci jíst.Tohle jsem neřešila, ale zkusila bych ho „oblbnout“ dudulíkem popřípadě dát napít vody nebo čaje,ale s tím taky opatrně,pak by se nemusel budit na mlíko,ale na čaj :lol:

Catherin
Kecalka 125 příspěvků 03.09.08 15:39

Ahoj,

malika
Kecalka 394 příspěvků 03.09.08 15:40

u nás zabralo prostě nedat, řešila jsem to v 8 měsících. Dvě noci jsem to vydržela, utěšovala jí, ale prostě nedala jsem jí nic ani čaj. Třetí noc spala už celou noc a od té doby spí krásně.
Tak pevné nervíky :)

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 03.09.08 15:43
Anik píše:
Ahoj, já s nočním mlíkem bojovala do roku a půl a vyřešila to až babička, když u ní holka spala a babička prostě nedala. Sice jsem taky zkoušela nedat, ale jsem asi měkká nebo co, zkrátka babička to utnula ze dne na den a já se konečně vyspala. Takže neporadím, leda použít babičku:) Holky mi tenkrát radily dávat mlíko víc a víc ředěné až to postupně bude skoro voda a prcek nebude chtít, no neprošlo mi ani to, neb holka vodu miluje a nevadilo jí ji pít, takže jinou radu nemám :(

Ahoj Aníku s babičkou to je super nepůjčila by jsi mi jí :-) moje mamka je měkká stéjně jako já, tchýně ta nehrozí a manža ten má pořád plno výmluv proč počkat :twisted: :twisted: :twisted: takže v noci se budí stále na kojení respektive né kojení ale na dudlík který si z mého prsu udělala :twisted: :twisted: samo, že si za to mohu sama.Odstavit už jsme zkoušeli ale UM si prostě nevezme, vyzkoušeno 5druhů. Jinak z flašky pije v pohodě ale když tam je Um nebo mé mléko tak to zahodí a šmytec :twisted: :twisted: Takže vypadá to, že trhnu rekord a budu kojit do 10let :D :D :D :D :D

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 03.09.08 15:54

Ahoj, když byl Vítkovi rok a já jsem pořád čekala kdy TO přijde a já se konečně vyspím - došlo mi, že se v životě nedočkám, když pro to něco neudělám. Takže jsem prckovi řekla, že už je velkej kluk a takoví kluci spí celou noc, manželovi jsem oznámila že přijdou těžké noci a pro jistotu jsem si ani nenachystala mlíko do lednice - abych náhodou nevyměkla :lol:
První noc řval hodinu, druhou noc 10min a od té doby spí celou noc. Je pravda, že se vzbudí v 6 ráno na mlíko - on to možná chápe jako snídani - ale protože pak ještě usne, spíme ještě spolu dál do 7mi někdy do 8mi.

Jo a ty chytrolíni co píšou v knížkách, že děti spí celou noc od 6ti měsíců - tak ty zdravím.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 03.09.08 15:59

Ivusho strašně jsi mě pobavila, poslední větou přidávám se také já je zdravím.
A jak jsi psala také čekám na zázrak ovšem moc dobře vím,že nepříjde, že by Teri z ničeho nic začla spinkat celou noc :-) Jak píšeš musím proto něco udělat ovšem ty nervy nevím nevím :roll: :roll:
Spíše mě zajímá jak to mám řešit když na večer před spaním nehcce UM ani když byla vyhladověla ráno.

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 03.09.08 16:13

Hmm, tak to ti neporadím, třeba napíšou holky co jim taky děti nepijou UM. Ale už ste veliký - nezkoušelas ty ochucený mlíka od SUNARU?? Taky se na ně chystám aspoň k snídani.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 03.09.08 16:20

já zkoušela Nestle Bifidus,Nutri­lon,Sunar,Hami,Hipp ochucene vanilkou a houbičky prostě si nevezme. Asi 2× vypila trochu NUtrilonu ale tím to skončilo :evil: :evil: :evil:

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 03.09.08 16:25

Tak kup čaj na dobrou noc......když nechce tak nechce. Fakt nevím :(

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 03.09.08 16:39

My tohle taky vyřešili někdy kolem 10. měsíce … prostě jsem k němu přestala vstávat a bylo. Po 3 nocích se přestal budit a spal krásně od 8 do 7 hodin.

Mašulda
Povídálka 18 příspěvků 03.09.08 17:52

V současné době to u nás vypadá podobně, Ivance byl v pondělí 1. rok, už asi od 7. měsíce se začala budit i v noci, někdy 2×, v současné době jen 1× , tak okolo 5 hodiny ( plus minus), vypije 210 Nutrilonu a spí tak do 8-8,30. ( asi od 2 měsíců jsme na UM, a narodila se o měsíc dřív ).

Zajímalo by mě z čistě teoretického hlediska, když se zruší toto noční mlíko, tak kdy jindy jej dítěti dáváte??? U nás je totiž pouze v tuto dobu, po večeři jej již nedáváme, protože,se nám několikrát stalo, že se pak Ivanka pozvracela...­..díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >