Reklama

Jak odplenkovat (dcera)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JItunkaTerunka
Povídálka 50 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 21:33
jak odplenkovat (dcera)

Holky chci dceru zbavit plínek (22 měs), ale vůbec nevím jak začít. Jak jste začínaly?? Zkoušela jste některá ty učící kalhotky?? je to k něčemu??

Příspěvek upraven 19.12.16 v 23:09

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 19.12.16 21:46

Já jsem jako malá měla nočník s mini záchodovým prkýnkem. Posadit a říkat zvuky, brát to jako hru, pořád zkoušet :mrgreen:

JItunkaTerunka
Povídálka 50 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 21:50

Ještě musím dodat že pravidelně dopoledne, jí posadím na záchod a vykaká se do záchodu, a někdy i vyčůrá, ví proč tam je, ale sama si neřekne, posadím jí tam a vykaká se, ale říká že ne ne ale proběhne to

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 19.12.16 21:53

A nočník má? a na viditelném místě? že by si došla sama kdyby ho viděla

JItunkaTerunka
Povídálka 50 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 22:04

Nočník má, ale nechodí na něj, jen na ten záchod a nevím jestli je dobrý se vracet k nočníku, ale asi aby si došla sama by to bylo lepší že jo??

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 19.12.16 22:07

Mam syna 24 m, zkousim od jednoho roku. V 20 m jsem ho zacala davat pres den bez plinky. Na kakani si rekne, ale u curani musim hlidat ja, sam si nerekne. Rekne si, az kdyz cura. Za me teda nemelo cenu nechavat plinku, protoze do ni cural casto po trochach, az zacal chodit v puncochacich, prodlouzil se interval mezi curani… Ale dle me jeste nedozral, nedokaze to proste ovladat.

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 19.12.16 22:07

Mam syna 24 m, zkousim od jednoho roku. V 20 m jsem ho zacala davat pres den bez plinky. Na kakani si rekne, ale u curani musim hlidat ja, sam si nerekne. Rekne si, az kdyz cura. Za me teda nemelo cenu nechavat plinku, protoze do ni cural casto po trochach, az zacal chodit v puncochacich, prodlouzil se interval mezi curani… Ale dle me jeste nedozral, nedokaze to proste ovladat.

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 19.12.16 22:10

Naše dcera, si neřikala vlastně nikdy, když neměla kalhoty ani plenku, tak si prostě došla sama. proč to říkat :) A jinak na nočníků mít nějaký oblíbený zvířátko, nebo postavičku. My chodili za pejskem a to šlo :) a pravidelně důsledně dávat co hodinu na nočník. Je to opruz ale je to otázka třeba jen týdne.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 3 inzeráty 19.12.16 22:19

Byla u nás kamarádka s dcerou, která u nás použila nočník. Syn se podíval co se tam dělá a já ho na něj občas posadila. Předtím tam sedět nechtěl. Jakmile se tam sám vyčural, pochopil k čemu je, párkrát jsem se ho zeptala, jestli chce a pak jsem to nechala na něm. Na dobu kdy byly časté nehody měl na sobě jen tepláky, až se to naučil, dostal normální slipy. Na venek v tomto období měl plenky, které jsem prostě opakovaně zalepila, když byly suché. Ale zrovna byl duben, nedokážu si to představit teď.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 3 inzeráty 19.12.16 22:23
@JItunkaTerunka píše:
Nočník má, ale nechodí na něj, jen na ten záchod a nevím jestli je dobrý se vracet k nočníku, ale asi aby si došla sama by to bylo lepší že jo??

Nechala bych nočník i záchod. Nočník bych dala někde blízko a zatím pokračovala v tom záchodě.

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 19.12.16 22:33

@JItunkaTerunka Ahoj já jsem nezačala vubec…popravdě plínky mi přišly pohodlne a na 3 narozeniny na dovolený mi syn udělal scenu že nechce plínku…tak jsem mu jí nedala a od t e doby se vlastně ani jednou nepočural ani nepokakal. Takže u nás to bylo bez práce, bez trápení a ze dne na den - ve dne i v noci. U druheho dítěte to udělam stejne.

Příspěvek upraven 19.12.16 v 22:33

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 19.12.16 22:33

Tak moje 22 měsíční to úspěšně bojkotuje. ukáže kam se čůrá, občas si sedne ale nevyčůrá se. Když se jí ptám: půjdeš čůrat na nočník? tak mi odpoví: Né, pínu(plínu) :zed:

JItunkaTerunka
Povídálka 50 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 23:08
@axelina píše:
@JItunkaTerunka Ahoj já jsem nezačala vubec…popravdě plínky mi přišly pohodlne a na 3 narozeniny na dovolený mi syn udělal scenu že nechce plínku…tak jsem mu jí nedala a od t e doby se vlastně ani jednou nepočural ani nepokakal. Takže u nás to bylo bez práce, bez trápení a ze dne na den - ve dne i v noci. U druheho dítěte to udělam stejne.Příspěvek upraven 19.12.16 v 22:33

Tak takhle by se mi to líbilo, kdyby to tak šlo :potlesk: :palec:

JItunkaTerunka
Povídálka 50 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 23:09
@Lussye píše:
Tak moje 22 měsíční to úspěšně bojkotuje. ukáže kam se čůrá, občas si sedne ale nevyčůrá se. Když se jí ptám: půjdeš čůrat na nočník? tak mi odpoví: Né, pínu(plínu) :zed:

Jsou roztomilý :lol:

Hobitka
Závislačka 3035 příspěvků 19.12.16 23:10

@JItunkaTerunka Ja to delala sokem, u obou deti cca ve 25m, proste jsem se jednoho krasneho dne rozhodla, ze jim nedam plinu, a meli prckove smolika. Dcera curani pochopila hned ten den, ale bobek do nocniku byla schopna az ve trech letech, takze pak do 3 mela „plinu na kakani“, vzdy si o ni rekla, mela nejaky blok. Syn pobral asi 4. den curani a po cca tydnu i velkou potrebu. Ale mela jsem tu vyhodu, ze mam obe deti narozene koncem jara. Tak mi moc nevadilo, ze budou venku pripadne chvili mokre.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama