Jak otěhotnět a nezbláznit se

4
2.4.20 20:47

Jak otěhotnět a nezbláznit se

Já se přidávám, nikdy by mě taková věc nenapadla, ale není s kým sdílet, ani o tom s kým mluvit… Dlouhý čas a vyzkoušela jsem snad všechno, přes vitamíny, bylinky, cvičení, hormony, duchovní vzpruhy… I jsem to snažení na nějakou dobu zahodila za hlavu a otěhotněla, ale co se nestalo - potrat. A každý měsíc stejný scénář, který deptá způsobem, který si umí představit jen žena, která nemůže za nic otěhotnět. A tak reprodukční klinika a bum - pandemie koronaviru a konzultace zrušeny. Teď prý by mi mohli zahájit v dubnu první cyklus stimulace, ale já ani nevím, jestli i tohle nebude další kolotoč nezdarů. Biologický věk plyne rychleji, než jsem si představovala… Já polycyklické vaječníky, zdá se mi, že snad neovuluji, partner spermiogram na houby - nějaká oligo-asteno-teratospermie.. a všechny ty kamarádky v mém věku rodí a rodí.. a Vy jen smutně přihlížíte. Řekněte, jak tohle se dá zvládnout? Recept na udržení duševního zdraví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

107
2.4.20 21:04

My čekali na těhotenství pět let. První rok jsem se ještě smála, že zase já budu mít jediná problém otěhotnět. Druhý rok už mi do smíchu nebylo. Třetí rok jsem pokoušela štěstí taky různými akunpresury, čínskými lékaři…, čtvrtý rok návštěva reprodukčního centra- oba v pořádku. Takže jsme si s manželem řekli nejde to, ok, budeme sami. Já bych asi neúspěch umělého oplodnění neunesla, proto jsem jej nepodstoupila. Změnila jsem práci a do půl roku otěhotněla. Prostě jsem to vzdala a vypustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.4.20 22:00

Jj, to je krásný konec, gratuluji… i když po takové době, jaký jsi ročník? Je neuvěřitelné, že měla takovou trpělivost… to se říká, změnit práci, odjet na dovolenou - což momentálně nehrozí… kvuli koronaviru pracuji z domu… a vlastně bez stresu… tak já to asi taky vzdám, i když to jsem zkoušela a skončilo to potratem… vlastně já už vzhledem ke svému věku pět let čekat nemůžu.. to budu dřív v přechodu… čas už mi pomalu utíká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
2.4.20 22:45

Rodila jsem ve 34.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 23:36

Ahoj, ja se pridam, v mem pripade bych mela spis napsat Jak nepotratit a nezblaznit se…4× jsem prirozene otehotnela a 4× to skoncilo v 8tt zamlklym potratem…takze ve finale jsem na tom stejne jen „bohatsi“ o zkusenosti z revize dutiny delozni a tak. Vysetrena jsem horem dolem, podstupovala jsem terapii a stejne nic, mam uz chut se na to uplne vybodnout :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13026
3.4.20 00:39

Dej si moratorium na dobu nouzového stavu. Prostě se vykašli na dělohu, vejcovody, a vaječníky, a starej se primárně o svoji psychickou pohodu, trošku fyzičky a sex jen a pouze pro radost. JEslti máš nějaké aplikace na ovulaci, tak je prostě smaž.

Maximálně co, tak ráno a večer cvič tohle https://www.youtube.com/watch?… a zkus na ten zhruba měsíc, co minimálně ještě čeká Whole 30 - na autoimunitní věci, včetně PCOS to umí pomoci. https://www.melvil.cz/…rvnim-miste/ Ale primárně to ber jako sebepéči o psychiku a obecné zdraví.

Jo a začni si psát deník, kde nebudeš řešit těhotnění, protože to hodíš po dobu karantány za hlavu, ale budeš se vypisovat rukou z toho co se ti honí hlavou, aby sis ulevila + každý den zkusíš napsat 1 věc, za kterou jsi vděčná.

https://psychologie.cz/…k-uzdraveni/

Jo a zároveň facebook má skvělou vlastnost - nechat na 30 dní ztišit. Přesně to udělej se všema těhotnejma a porodivšíma ženskejma, co těch dětí mají na sociálnch sítch moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama