Jak pečovat o odsavačku?

249
9.6.15 19:13

Jak pecovat o odsavacku?

Kdyz mi odktorka oznamila, ze mi malej nepribira a musim dokrmovat. Byla sem z toho spatna. Davam 100 ml jedu lahvicku rano a jednu vecer. Jinak kojim. Mame 3 mesice a mlika mam ted pro nej vazne mene. V porodnici se mi mliko nespustilo vubec. Az doma, kdyz sme byla v klidu. Nikdy sem nemela moc mleka ale nejak tak to stacilo. Jak dokrmuju sunarem. Pozoruju ze je pres den klidnejsi a vecer lepe usina. Ale nechci aby si na nej zvykal. Obednala sem si manualni odsavacku a nevim jak se starat. Kdyz pride tak vyvarim, to je jasne. A pak po kazdenm pouziti se musi cela rozebrat? A omyvat kazdou cast zvlast?
Malej je linej a nechce sat zadni mlicko :((( a potrebuju aby se mi mleka delalo vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

998
9.6.15 19:17

Po každém použití jsem ji rozebrala a umyla jarem, opláchla horkou vodou, vyvařovala jsem ji jednou denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24357
9.6.15 19:20

Když mu budeš dávat Sunar ve flašce, tak můžeš odsávat jak drak, ale on stejně víc nevypije, když dostane z flašky.

Jinak jo, rozebrat, umýt.

Co znamená, že nepřibírá? - že nenabral nic, nebo jen méně, než je v tabulce?
Nestačilo by častěji kojit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18622
9.6.15 19:22

@KarlaNim Po každém použítí jsem rozebrala a jednotlivé části omyla minimálně horkou vodou, pokud byl po ruce jar, tak i jarem. Jednou denně vyvařit/vysterilizovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
9.6.15 19:22

@Pipet snazim se kojit casteji ale on tu hlavicku porad odvraci. Proste je lenosnej pit zadni mlicko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22312
9.6.15 20:32
@Pipet píše:
Když mu budeš dávat Sunar ve flašce, tak můžeš odsávat jak drak, ale on stejně víc nevypije, když dostane z flašky.

Jinak jo, rozebrat, umýt.

Co znamená, že nepřibírá? - že nenabral nic, nebo jen méně, než je v tabulce?
Nestačilo by častěji kojit?

Já to vidím podobně. Mlíka jsem měla jak kravička, ale odsavačkou jsem odsála nula nula nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama