Jak pečujete o sva chodidla ?

191
25.1.20 23:54

Jak pečujete o sva chodidla ?

Dobrý večer, zajímalo be mě, jak pečujete o svá chodidla? Když nechodíte na pedikuru, pečujete o sva chodidla, alespoň v podobě domácí péče (krémy, různé přípravky apod.)? Nebo si celou pedi děláte doma samy? Co vím, tak většina žen o své nohy hodně pečuje :) A jak to máte vy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31088
26.1.20 00:36

Snažím se chodit na pedikúru, ale není vždycky cas :zed: občas dám peeling a brousim sama, ale mini to ono. A přitom nesnáším neupravené nohy.

Pro mne jsou nohy jednou z nejcitlivějších erotogenních zón. A jestli chci, aby se jim partner věnoval, měly by být tip top.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
26.1.20 00:49

Proč tady zakládáš pořád ta samá témata o nohách 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31088
26.1.20 01:31
@yocheved píše:
Proč tady zakládáš pořád ta samá témata o nohách 8o

Asi ho zajímají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
26.1.20 08:46

@yocheved
Ty témata jsou vždy o něčem jiném, sice se to týká nohou, ale je to vždycky o nějakém jiném problému či tématu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
26.1.20 08:47

@Bábrdl
Ano, musím se o ně zajímat, když jsem pedikér :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
26.1.20 11:07

Pravidelně si stříhám nehty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18365
26.1.20 11:17
@Bábrdl píše:
Snažím se chodit na pedikúru, ale není vždycky cas :zed: občas dám peeling a brousim sama, ale mini to ono. A přitom nesnáším neupravené nohy.Pro mne jsou nohy jednou z nejcitlivějších erotogenních zón. A jestli chci, aby se jim partner věnoval, měly by být tip top.

Teď si tomu dala… Pan je fetisista přes nohy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31088
26.1.20 14:14
@Bubla Bůčková píše:
Teď si tomu dala… Pan je fetisista přes nohy :roll:

Hihi. Já mám zase ráda ehm zapojení nohou do intimního života. To bychom si rozuměli. Az na to že jsem věrná svému muži, takže smůla… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31088
26.1.20 14:18
@DRACK22 píše:
@Bábrdl
Ano, musím se o ně zajímat, když jsem pedikér :lol: ;)

Aha. No, jak bych teda k pedikerovi nešla, je to pro mne poněkud intimní, jak jsem. psala. Možná nějaký sereďak by tak nevadil, ale když si představím, že by.mi.pedikuru dělal nějaký mladý krasavec. Mno, to by se fakt nehodilo.

Ale asi by vadil i sereďak.

Takže pediker při mne ne-e.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
26.1.20 14:30
@Bábrdl píše:
Aha. No, jak bych teda k pedikerovi nešla, je to pro mne poněkud intimní, jak jsem. psala. Možná nějaký sereďak by tak nevadil, ale když si představím, že by.mi.pedikuru dělal nějaký mladý krasavec. Mno, to by se fakt nehodilo.

Ale asi by vadil i sereďak.

Takže pediker při mne ne-e.

Aha, ano jsem mladší :pocitac: Chápu, že některým ženám, by to nebylo příjemné. Ale věřte, že byste si na to časem zvykla :) Mám mnoho zákaznic, kterým to nejdříve spíše vadilo, ale časem si zvykly :) A mohu se zeptat, co by vám na tom vadilo nejvíc? Třeba, že bych vám stříhal nehty atd.? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31088
26.1.20 14:37
@DRACK22 píše:
Aha, ano jsem mladší :pocitac: Chápu, že některým ženám, by to nebylo příjemné. Ale věřte, že byste si na to časem zvykla :) Mám mnoho zákaznic, kterým to nejdříve spíše vadilo, ale časem si zvykly :) A mohu se zeptat, co by vám na tom vadilo nejvíc? Třeba, že bych vám stříhal nehty atd.? :think:

Tak nejsme malý děti, že. :mrgreen:
Co by mi na tom asi tak vadilo, je snad jasný. :cert: Pedikúra je kosmeticko-zdravotni ošetření, ne erotická služba. Fakt si neumím představit, že by mi nějaký mladý kluk roztiral krém po chodidlech… Teda jako představit si to umím velmi dobře. :mrgreen: Ale jsem vdaná… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chlapovi bych taky netolerovala erotické masáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
26.1.20 14:44
@Bábrdl píše:
Tak nejsme malý děti, že. :mrgreen:
Co by mi na tom asi tak vadilo, je snad jasný. :cert: Pedikúra je kosmeticko-zdravotni ošetření, ne erotická služba. Fakt si neumím představit, že by mi nějaký mladý kluk roztiral krém po chodidlech… Teda jako představit si to umím velmi dobře. :mrgreen: Ale jsem vdaná… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Chlapovi bych taky netolerovala erotické masáže.

Chápu :) Zajímalo by mě, jestli to tak má více žen jako vy :) Často vídám mnoho žen na pedikúře (především, ve vietnamskych nehtovych studiích) a hodně krát jsem viděl, že jim pedikúru dělal muž :think: Tak o tom tolik asi nepřemýšlí a nevadí jim to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
26.1.20 15:12
@DRACK22 píše:
Aha, ano jsem mladší :pocitac: Chápu, že některým ženám, by to nebylo příjemné. Ale věřte, že byste si na to časem zvykla :) Mám mnoho zákaznic, kterým to nejdříve spíše vadilo, ale časem si zvykly :) A mohu se zeptat, co by vám na tom vadilo nejvíc? Třeba, že bych vám stříhal nehty atd.? :think:

V diskuzi “Chodíte na pedikúru” pokládáš stále dokola přesně tyhle dotazy. Teď i tady, maj gat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31088
26.1.20 15:21
@DRACK22 píše:
Chápu :) Zajímalo by mě, jestli to tak má více žen jako vy :) Často vídám mnoho žen na pedikúře (především, ve vietnamskych nehtovych studiích) a hodně krát jsem viděl, že jim pedikúru dělal muž :think: Tak o tom tolik asi nepřemýšlí a nevadí jim to :think:

Určitě to tak některé mají, většina spíš ne :nevim:

Pro mne jsou třeba nohy paradoxně mnohem erotičtější část těla než prsa. Tím nechci říct, že bych nechala kde koho makat mi na poprsí :mrgreen:, ale třeba když jdu na sono vyšetření, je mi jedno, kdo mi tam patla gel a necítím nic.

Přitom chlapi se prsům při sexu tolik věnují :mrgreen: A se mnou to nedělá lautr nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat