Dřívější vstávání

38
25.1.20 13:56

Dřívější vstávání

Dobrý den, chtěla bych se naučit vstávat dříve. Třeba každý den kolem 5 hodiny, abych toho za ten den stihla, co nejvíce. Praktikujete to některá, popřípadě máte nějaké rady? Chtěla bych díky času navíc mít čas i trochu pro sebe a zároveň stihnout, co potřebuji. Většinou vše nestíhám a právě oželím čas pro sebe na úkor úklidu a rodiny. Děkuji za vaše rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71508
25.1.20 13:57

@andysek172 Si prostě nařiď budíka a vstaň, co je na tom složitého?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
25.1.20 13:58
@j.a.n.i1 píše:
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
25.1.20 14:00

U mě funguje: jít spát v devět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5937
25.1.20 14:05
@j.a.n.i1 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
25.1.20 14:09

Jsem noční pták, někdy vstanu, když manžel odejde na šest do práce. Udělám tolik práce, ještě si i vypiju kafíčko než děti vstanou. Výsledkem ale je, že po obědě odpadám :grinning:. Prostě si potřebuji ráno pospat, abych mohla celý den fungovat. Nejde to změnit, ale někdy přesto vstanu dřív, mám pak dobrý pocit z toho, co všechno stihnu. Když vstávám s dětma, většinou až do odpoledne nestiham.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
25.1.20 14:10

Já když jsem vstávala dřív tak jsem zase chodila dřív spát. Takže prašť jak uhoď. Ale jestli děti vstávají později tak proč ne, v klidu se nasnidat atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13639
25.1.20 14:19

To bych taky chtěla, už jen ta představa ranního kafe bez řevu, to je slast.. ale smráďata usínají kolem půlnoci.. v týdnu mám problém staršího vytáhnout před 7 z postele, o víkendu straší už v 6.. a už tak mám spánkovou deprivaci, jsem věčně protivná a unavená, větší už nedám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
25.1.20 14:21
@j.a.n.i1 píše:

Je na tuto prostinkou věc zakládat diskusi? Opravdu jsme stále na webu pro dospělé normální a uvažující ženy( a muže)? Jedno slaboduché téma za druhým. Když si představím, že by tací lidé měli možnost rozhodovat třeba o účasti země v NATO…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
25.1.20 14:25
@andysek172 píše:
Dobrý den, chtěla bych se naučit vstávat dříve. Třeba každý den kolem 5 hodiny, abych toho za ten den stihla, co nejvíce. Praktikujete to některá, popřípadě máte nějaké rady? Chtěla bych díky času navíc mít čas i trochu pro sebe a zároveň stihnout, co potřebuji. Většinou vše nestíhám a právě oželím čas pro sebe na úkor úklidu a rodiny. Děkuji za vaše rady.

Vstávám do práce někdy v 04.20. Nic jiného než budík a povinnost mě z postele nevyžene. Ať jdu spát brzo nebo pozdě :nevim: Ideál je pro mě do 7.30. Ale to mám minimálně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
25.1.20 14:45

Já vstávám před 6h, ale večer chodím brzo spát. Nejdéle třeba v 10h, někdy už v 8h. Mám to tak nastavené odjakživa. Neumím vyspávat. Možná bych si někdy tu hodinku navíc dala, ale syn mě nenechá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14180
25.1.20 14:55

Do postele pred devatou, pak to pujde, jen si budes chvili zvykat. Praktikuju spoustu let a alespon pro mne, kvalita spanku pred pulnoci je proste nesrovnatelna. Mnohem vic si odpocinu. Spani po pulnoci asi flinkam. :mrgreen: Nemam problem vytuhnout uz v osm, ale ja vstavam klidne sama od sebe ve ctyri a vetsinu prace udelam rano a dopoledne. Ale je nutne, aby byl nekdo, kdo je funkcni vecer, jako muj muz. Protoze dost casto spim driv nez nase batole. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71508
25.1.20 15:39

@Lenka_Hal No, to bych tedy udělala přesně obráceně, hezky začít vstávat na tu 5 a čas večer se nastaví sám, podle individuální spánkové potřeby. Jinak se bude akorát v 9 převalovat v posteli a nic z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
25.1.20 17:57
@Lenka_Hal píše:
Do postele pred devatou, pak to pujde, jen si budes chvili zvykat. Praktikuju spoustu let a alespon pro mne, kvalita spanku pred pulnoci je proste nesrovnatelna. Mnohem vic si odpocinu. Spani po pulnoci asi flinkam. :mrgreen: Nemam problem vytuhnout uz v osm, ale ja vstavam klidne sama od sebe ve ctyri a vetsinu prace udelam rano a dopoledne. Ale je nutne, aby byl nekdo, kdo je funkcni vecer, jako muj muz. Protoze dost casto spim driv nez nase batole. :mrgreen:

Tak toto je moje máma. Odjakživa vstává kolem páté, ale večer po osmé už spí. Když výjimečně někde večer jde, je z toho týden rozhozená. Je to opravdu tím, kdo jak to má dáno. My chodili spávat později než ona. Ráno si nedokázala pospat, musela jít spát prostě brzo. Já to mám přesně naopak, zvyknout si nejde :frowning2:️.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14180
25.1.20 18:23

@siminek123 Vzdycky jsem chodila radeji spat driv, ale az s detma se to tak nejak usadlila takto. Nejhorsi (vlastne jedina nevyhoda) je, ze jsem momentalne prisla o volejbal. V nasim censtru se hraje 3× do tydne a jednou to byvalo dopoledne, ted to zrusili a vsechny zacinaji v 7vecer, nez se rozehrejem, zacne se v pul osme!!! Zkusila jsem a vzdavam to. Hned od osmi se tam zacnu plouzit, chvili odolavam, pak se rozloucim a v posteli jsem i tak v pul desate. Sice me to az tak nerozhodi, ale takovy volejbal mi za to nestoji :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama