Jak podat odsáté mléko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
21.1.22 17:08

Jak podat odsáté mléko

Dobrý den rodičové,
Jak dát dceři 5m odsáté mlíčko jinak než z láhve? Zkoušeli jsme naučit čajík z láhve a ona mi začala bojkotovat kojení :/ přes prst bychom se zbláznili, než bychom podali 120ml mléka. Potřebuji jít k zubaři na delší zákrok a bude potřeba aby ji partner nakrmil. Co radíte? Z hrníčku dost brindá. Napadl mě hrníček s pítkem? Jaké máte prosím zkušenosti? Děkuji za odpovědi k tématu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19921
21.1.22 18:36

Chlapa s sebou k zubari, nakojit predtim a potom :nevim:.
Cajik nepotrebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
21.1.22 18:40

Nemyslím si, že ti bojkotovala kojení kvůli tomu, že jste ji podávali čaj z lahve. Já bych teda dala normální lahev se savičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
21.1.22 19:33

@Modra1 a já si nemyslím, že jsi zažila bojkot kojení.
Ano, láhev skutečně mohla způsobit bojkot, proto ji znovu raději nedávejte. Čaj stejně nepotřebuje.
Nakrmit kalíškem/panákovkou, ale ne lít do pusy. Jen naklonit a dát k puse, ať si to mlíko jazykem samo dostane do pusinky.
My jsme to jednou zkoušeli lžičkou, ale to trvalo sto let 😃
Ale nejlépe jak píše výš, nakojit před a po zákroku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
21.1.22 19:45

Ja bych dala lzickou, i kdyz to trva…aspon se zabavej s tatinkem, ale ja jsem teda pres prst nemela problem, ze by to trvalo dlouho :think: na strikacku mekou hadicku a prst a bylo tu sup sup..normalne si dcera takhle vycucla mliko hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
21.1.22 19:55
@Asiina píše:
@Modra1 a já si nemyslím, že jsi zažila bojkot kojení.
Ano, láhev skutečně mohla způsobit bojkot, proto ji znovu raději nedávejte. Čaj stejně nepotřebuje.
Nakrmit kalíškem/panákovkou, ale ne lít do pusy. Jen naklonit a dát k puse, ať si to mlíko jazykem samo dostane do pusinky.
My jsme to jednou zkoušeli lžičkou, ale to trvalo sto let 😃
Ale nejlépe jak píše výš, nakojit před a po zákroku :hug:

Co to má s tím společného? Ještě s tebou hážou nějaké poporodní hormony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
21.1.22 21:12

@Modra1 píšeš, že si nemyslíš, že láhev způsobila bojkot. Tak píšu, že si myslím, že o tom nic nevíš 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
21.1.22 21:42
@Asiina píše:
@Modra1 píšeš, že si nemyslíš, že láhev způsobila bojkot. Tak píšu, že si myslím, že o tom nic nevíš 🙂

To jsi nenapsala, tak nekecej. Zřejmě si mě chtěla setřít, ale nepovedlo se. Ba naopak, nahrála si mi. Ne, moje dítě nikdy nezažilo bojkot kojení - a to mělo zavedenou hadičku a občas se i napilo z lahve.
Ne, nemyslím si, že podávání čaje v lahvi způsobilo bojkot kojení. Kdyby podávali pravidelně mléko v lahvi, tak samozřejmě ano.

A také jsem stále za to, že jedno podání mléka v lahvi nezpůsobí bojkot kojení. Muselo by v tom hrát roli víc aspektů, aby to tak bylo. Takže bych se nebála a řekla bych partnerovi, ať dá dítěti mléko z lahve.

No, můj názor se nemění. Budeš to muset rozdýchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.1.22 08:34

@Modra1 dobrý den, víte o bojkotu něco víc? Z ničeho nic se nechtěla prisavat, jen po spinkání a tak jsem začala pátrat co by to mohlo být. Jediná věc to podle mě byla tenhle bojkot. Na samoodstav je podle mě brzo a přes noc normálně pije. Jen přes den takhle blbne. Čaj jsme dávali opravdu maličko a jen aby se naučila z láhve, kvůli tomu lékaři. Myslím že tak dvakrát :nevim: Cumel vůbec nedáváme, zavinovačku taky ne a prso jsem ji vždy dávala pořád, nikdy žádné intervaly :nevim: pokud byste kdokoliv měl co říct k tomu bojkotu- jak se ho zbavit- prosím rady sem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
22.1.22 09:44
@Torina5 píše:
@Modra1 dobrý den, víte o bojkotu něco víc? Z ničeho nic se nechtěla prisavat, jen po spinkání a tak jsem začala pátrat co by to mohlo být. Jediná věc to podle mě byla tenhle bojkot. Na samoodstav je podle mě brzo a přes noc normálně pije. Jen přes den takhle blbne. Čaj jsme dávali opravdu maličko a jen aby se naučila z láhve, kvůli tomu lékaři. Myslím že tak dvakrát :nevim: Cumel vůbec nedáváme, zavinovačku taky ne a prso jsem ji vždy dávala pořád, nikdy žádné intervaly :nevim: pokud byste kdokoliv měl co říct k tomu bojkotu- jak se ho zbavit- prosím rady sem :kytka:

Dítě si musí zvyknout na ustálení vaší laktace. Děláte to dobře - prikladejte, když je dítě v polospánku. Ono to přejde - rada není, prostě jen vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat