Konflikt s kolegyní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetyMimi
Kecalka 158 příspěvků 06.08.19 06:31
Jak postupovat při konfliktu

Ahoj holky. Prosím o radu. V práci mám dlouhodobý konflikt s kolegyní, který se snažím vyřešit. Zvu ji na kávu, abychom si to vyříkaly. Ona ale nereaguje. Jen se mi snaží práci znepříjemnit. Hledá moje chyby atd. Co dál dělat?

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3250 příspěvků 06.08.19 06:39

Poslat ji do zadele a ignorovat.

PetyMimi
Kecalka 158 příspěvků 06.08.19 06:41

Jenže ona donáší k vedení i to, co není pravda.

amazon
Echt Kelišová 8929 příspěvků 06.08.19 06:48
@PetyMimi píše:
Jenže ona donáší k vedení i to, co není pravda.

Jak víš, že donáší?

PetyMimi
Kecalka 158 příspěvků 06.08.19 06:50

@amazon
Od vedení.

Kotatko03
Echt Kelišová 8835 příspěvků 06.08.19 06:50

Ignorovat…nic jiného asi nepomůže.

amazon
Echt Kelišová 8929 příspěvků 06.08.19 06:52
@PetyMimi píše:
@amazon
Od vedení.

A byla jsi na koberečku, nebo jak to řešili? Nechají tě něco vysvětlit?
Já bych neřešil kolegyni, ale vedoucí. Řekla bych jim, co se stalo a že tě mrzí, že kolegyně nestojí o nápravu

Čičorečka
Závislačka 2652 příspěvků 06.08.19 07:10

Někdo, kdo se tě v práci snaží potopit, nepůjde pokecat na kávičku :D Smiř se s tím, že kámošky nebudete, vedení případně vysvětli, jak to je a ignoruj ji. Nebo ji příště konfrontuj: k vedení ať jde s tebou a pokud lže, tak před tebou to těžko bude opakovat.

Kačus82
Kelišová 6960 příspěvků 06.08.19 08:05
@Čičorečka píše:
Někdo, kdo se tě v práci snaží potopit, nepůjde pokecat na kávičku :D Smiř se s tím, že kámošky nebudete, vedení případně vysvětli, jak to je a ignoruj ji. Nebo ji příště konfrontuj: k vedení ať jde s tebou a pokud lže, tak před tebou to těžko bude opakovat.

Souhlas!

Je to strasne neprijemne, ale

1. spousta veci se dá dokazat- jak chyba, tak spravny postup
  2. chyby dela kazdy a pokud nedelas vylozene boty jednu za druhou, tak vyhodit te prakticky nemuzou.
  3. pokud ona je oblibena u vedeni, tak s ni stejne nic moc nezmuzes, v tom pripade to firemni kultura podporuje, pokud ty nejsi od prirody donasecka, tak budes trpet,
  4. pokud zacina byt situace nesnesitelna, zacni hledat jinou praci, tohle nema cenu. Nejlepsi je ustup do predem pripravenych pozic, treba te jeste budou premlouvat a omlouvat se ti, to vubec neni vyjimecne :jazyk:
Lalelale
Kelišová 5300 příspěvků 06.08.19 09:44
@PetyMimi píše:
Ahoj holky. Prosím o radu. V práci mám dlouhodobý konflikt s kolegyní, který se snažím vyřešit. Zvu ji na kávu, abychom si to vyříkaly. Ona ale nereaguje. Jen se mi snaží práci znepříjemnit. Hledá moje chyby atd. Co dál dělat?

Vykašli se na ni, tohle má řešit vedení, ne že ty si s ní budeš něco vyříkavat. Vedení ví/neví/je jim to jedno? Tvrdě si stůj za svým, když si bude vymýšlet, jinak bych ji ignorovala. Moc málo infa na to poradit víc

PetyMimi
Kecalka 158 příspěvků 06.08.19 14:35

Vedení stojí při ní, je služebně starší a já jsem ve zkušební době. Prej se mám ponaučit z chyb, sklopit oči a uši a makat. Koukala jsem i jinde, všude je ale menší plat. A my teď máme nově hypotéku.

PetyMimi
Kecalka 158 příspěvků 06.08.19 14:36

Jsem zdravotní sestra.

Kačus82
Kelišová 6960 příspěvků 06.08.19 14:52
@PetyMimi píše:
Vedení stojí při ní, je služebně starší a já jsem ve zkušební době. Prej se mám ponaučit z chyb, sklopit oči a uši a makat. Koukala jsem i jinde, všude je ale menší plat. A my teď máme nově hypotéku.

Tak udelej, co je v tvych silach a uvidis. Drzim palce

Váš příspěvek
Reklama