Reklama

jak pridat nArozene deti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 11.01.10 13:58
jak pridat nArozene deti

jak pridat nArozene deti na prvni stranu s porody? v profilu je uz mam

Reklama

Reakce:

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 11.01.10 14:19

podle mě tam skáčou automaticky, když je aktuální jejich datum narození nebo narozenin v případě těch delší dobu na světě pobývajících…jinak tvoje dvě zlatíčka máš v záložce Narodila se miminka :kytka:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 11.01.10 14:21

Oni tam skáčou automaticky, snad podle termínu porodu. A fakt jsou v té záložce.

A hlavně gratuluju k miminkům, jak se jim daří?

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 11.01.10 14:24

Skáčou tam automaticky po přidání na profil.

Jen vzhledem k cache (aby se stránka rychleji načítala) může nějakou dobu trvat než se na hlavní stránce objeví.

Radek

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >