Jak probíhá pohovor na administrativní pozici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dracietka
Kecalka 247 příspěvků 25.04.18 10:10
Jak probíhá pohovor?

Ten kdo má zkušennosti. Jak probíhá pohovor na administrativního pracovníka nebo asistenta? Na co se často ptají? Co je dobré o sobě říct? Jasné že pravdu, ale třeba nějaké typy? Děkuji

Reakce:
Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 25.04.18 10:14

Co si tak letmo vzpomínám, často se ptají na tvoje dobré a špatné stránky, kde se vidíš za 5 let, na předchozí práce a proč jsi odešla… a když jsem byla kdysi na pohovoru na asistentku do realitky, chtěli po mně, abych udělala praktický úkol v excelu.

neila
Extra třída :D 10813 příspěvků 25.04.18 10:34

A o jakou administrativní pozici jde?

smudlinky
Závislačka 2581 příspěvků 348 inzerátů 25.04.18 10:46

Záleží jak kde, většina pohovorů začíná slovy, představte se nám a povězte nám něco o sobě ( myšleno co jsi kde dělala), pak se ptají na doplňující otázky, můžou chtít silné, slabé stránky, jazykové znalosti, nějaký testík- zkouší jak moc toho o daném oboru víš a orientuješ se v dané problematice. 4asto je i otázka proč jsi odešla z předchozího zaměstnání, představa o platu.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 25.04.18 10:49

U nás ve firmě se ptáme, proč jsi odešla z předchozího zaměstnání (snaž se nepomlouvat a říct, to nějak oklikou „nevyhovoval mi systém společnosti“ atd., hodně nás zajímají uživatelské znalosti Excelu (funkce a praktický test) a pohovor v cizím jazyce. Office a jazyk jsou pro nás nejdůležitější :) plus samozřejmě zkušenosti.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 25.04.18 19:35

@Dracietka proč jsi odešla z předchozí práce, koníčky, co od práce očekáváš. Mi se třeba ptali, v čem spatřuju výhodu dané pozice :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >