Jak probíhá test na Covid?

Anonymní
3.9.20 00:45

Jak probíhá test na Covid?

Ahoj, jsem ucitelka, vypada to, ze půjdeme pedagogický sbor do karantény. Testy na Covid probíhají v takovém případě z krve nebo vyterem? Prominte překlepy z mobilu. Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1462
3.9.20 01:23

To záleží na těch nahoře jak se rozhodnou. Na 50% výtěrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11757
3.9.20 05:50
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem ucitelka, vypada to, ze půjdeme pedagogický sbor do karantény. Testy na Covid probíhají v takovém případě z krve nebo vyterem? Prominte překlepy z mobilu. Dekuji :srdce:

Karantena jeste neznamena, ze musite na testy. Testy z kapky krve jsou pry jen orientacni, takze bych pocitala spise s vyterem. Je to chvilicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22947
3.9.20 06:00

Dělá se jen vyter. @cecetka karantena při styku s pozitivním znamená testy. Jen už je jen jeden test, neměl by být ten ukončovací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
3.9.20 06:40

Já měla výtěr z krku a nosu. Platil zaměstnavatel.
Protože jsem těhotná, nechala jsem si udělat i detailnější kontrolní rozbor krve jako samoplatce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
3.9.20 08:50

Mně dělali výtěr z krku a nosu (tj. cpali mi tyčinku až do mozku). :lol: A protože to tak měla většina mých známých, tipnu si, že taky budeš mít výtěr. Každopádně přeju hodně štěstí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 23:48

Dik, holky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 23:54

Byla jsem dvakrát na testu, pokaždé vyter.

• Citovat
  • Nahlásit
2025
7.9.20 19:08

A holky, jak to probíhá? Zaměstnavatel nás pošle na nějaké odb. centrum nebo si centrum sami vybereme? Musím se hlásit u praktického lékaře a ten musí vystavit na karanténu neschopenku? Je v tom zmatek…Dík! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22947
7.9.20 19:10
@maskovak píše:
A holky, jak to probíhá? Zaměstnavatel nás pošle na nějaké odb. centrum nebo si centrum sami vybereme? Musím se hlásit u praktického lékaře a ten musí vystavit na karanténu neschopenku? Je v tom zmatek…Dík! :kytka:

Jako, že máš jít do karantény? Jestli nemáš test kvůli práci, tak tě zaměstnavatel neposílá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
7.9.20 21:01
N
@vokishka píše:
Jako, že máš jít do karantény? Jestli nemáš test kvůli práci, tak tě zaměstnavatel neposílá.

nám řekli, že část pedagogického sboru budeme v domácí karanténě kvůli kontaktu s nakaženými žáky a kolegy-předpokládám, že nás pošlou na testy(nebo nepošlou?)…proto se ptám viz výše můj dotaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22947
7.9.20 21:58
@maskovak píše:
Nnám řekli, že část pedagogického sboru budeme v domácí karanténě kvůli kontaktu s nakaženými žáky a kolegy-předpokládám, že nás pošlou na testy(nebo nepošlou?)…proto se ptám viz výše můj dotaz…

To by vám měla říct hygiena, jak postupovat. Na testy taky posílají oni nebo obvodní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
7.9.20 22:26
@vokishka píše:
To by vám měla říct hygiena, jak postupovat. Na testy taky posílají oni nebo obvodní.

Zatím marně čekáme na info, proto se ptám tu, zda mají jiní zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22947
8.9.20 06:07
@maskovak píše:
Zatím marně čekáme na info, proto se ptám tu, zda mají jiní zkušenosti

No já ti píšu jak to je. Zaměstnavatel neposila. Termín dá buď hygiena nebo obvodak. Tak septejte vedení. Jak to vůbec máte. Jestli ale máte všichni HO a posíláte děckam úkoly, tak nneschopenky nepotřebujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5306
12.9.20 17:11

Ahoj všichni, obnovím diskuzi s poddotazem:

Je tu někdo, kdo byl na covid-test a volali mu výsledek v neděli? Byla jsem na test v pátek, výsledek slíbili sdělit do 48 hodin, ale dnes (sobota) nikdo nevolal a mám strach, že v neděli laboratoře nefungují a nikdo mi opět vědět nedá.

Na test jsem musela, protože mě vytrasovali, že jsem se skoro před týdnem setkala s nakaženým a už bohužel i těžce příznakovým. Jsem v karanténě, cítím se zdravě, ale samozřejmě bych si přála znát výsledek co nejdřív kvůli zbytku rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama