Jak prodávat na internetu

1979
26.8.10 08:38

Jak prodávat na internetu

Ahojky.Prosím Vás potřebovala bych prodat zbylou antikoncepci cerazette,nějakou knížku atd.Ještě nikdy jsem nic takhle neprodávala a tak nevím,jak na to.Poradíte někdo kde podat inzerát a jak to chodí.Vůbec nevím,jak se to posílá atd.Moc děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1853
26.8.10 08:43

ahoj tak buď to můžeš dát tady do bazárku nebo dát ma mimibazar, avízo, megainzerce atd. nafotíš to ( je to lepší) napíšeš stručný popis a dále se žídíš instrukcemi (meil, telefon, délka inzerátu). snad jsem ti pomohla. není to těžké.
renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1979
26.8.10 08:46

A když to pošlu poštou,jak je to s platbou? Jsme nikdy nic takhle neposílala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
26.8.10 09:04

Ahoj nothingn, nechci být za rýpalku, tak ber mojí odpověď s rezervou, ale léky (teda ta antikoncepce) se prodávat nesmí. Kdyby na tebe někdo přišel, tak je to trestný čin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
26.8.10 09:21
Romik píše:
Ahoj nothingn, nechci být za rýpalku, tak ber mojí odpověď s rezervou, ale léky (teda ta antikoncepce) se prodávat nesmí. Kdyby na tebe někdo přišel, tak je to trestný čin.

Souhlasím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
26.8.10 11:29

tak s poštou to je tak že platí kupující a je to dle velikosti balíčku, doporučeně 37,– něco malého a větší 54,–. platí se většinou dopředu na účet, to mi příjde nejjednodušší.pošlou ti peníze za věc a k tomu si připočteš poštovné. Nebo potom ti pošlou peníze po předání balíčku, ale to se mi osobně moc neosvědčilo. lidi si nechají poslat balíček a pak ho nepřeveznou, tobě se sice vrátí ale poštovné platíš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama