Jak říct příteli.......

Anonymní
26.9.20 09:27

Jak říct příteli.......

Že se chci milovat :mrgreen:
Vždycky začíná on a já z 99% souhlasím, ale mám na něj dneska strašně velkou chuť, jen nejsme zrovna dnes spolu, ale vidět by se nebyl problém… Jen prostě nechci vyznít jak nymfomanka nebo loudil. Je to můj první vážný vztah - já to tak beru, že je ten pravý, cítím to tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
843
26.9.20 09:31
@Anonymní píše: Že se chci milovat :mrgreen:
Vždycky začíná on a já z 99% souhlasím, ale mám na něj dneska strašně velkou chuť, jen nejsme zrovna dnes spolu, ale vidět by se nebyl problém… Jen prostě nechci vyznít jak nymfomanka nebo loudil. Je to můj první vážný vztah - já to tak beru, že je ten pravý, cítím to tak.

Pokud je chlap normální, tak ženskou iniciativu vítá, myslím si. „Chci tě“ nebo „mám na tebe (strašně velkou) chuť“ mi přijde úplně v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27581
26.9.20 09:33
@Anonymní píše: Že se chci milovat :mrgreen:
Vždycky začíná on a já z 99% souhlasím, ale mám na něj dneska strašně velkou chuť, jen nejsme zrovna dnes spolu, ale vidět by se nebyl problém… Jen prostě nechci vyznít jak nymfomanka nebo loudil. Je to můj první vážný vztah - já to tak beru, že je ten pravý, cítím to tak.

Radši se přihlaš. V jiné diskuzi řeší manželka pojmenování frigida od vlastního manžela. Protože se stydí začít. Normální chlap iniciativu ocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5227
26.9.20 09:47

Napiš mu, že by si ho ráda viděla a až přijede tak mu strčí ruku do gatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
26.9.20 10:04

Věř mi, že on bude mít obrovskou radost. Každému zájem zalichotí a je jedno, jestli je to chlap nebo žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
26.9.20 10:10

Pozvi ho k sobe domu, dej mu nejaky jidlo a pak dojdi do kuchyne naha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
26.9.20 10:34

Určitě to uvítá, že si bude myslet bůh ví co, bych neřešila, protože nebude, naopak ho to potěší!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
26.9.20 12:50

Jestli je normální bude z toho mít radost. Napiš mu: chci tě a uvidíš tu rychlost domluvy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
26.9.20 13:52

Jeeeezis. :D napiš mu SMS „sex?“ a uvidíš že přijede :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
26.9.20 13:56

Myslím, že prosté „narvi mi kládu mezi nohy“ by mohlo postačit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 15:10

Nebudeš žádný loudil spíš to bude mít pozitivní dopad na váš vztah. Přítelkyně a já jsme to ze začátku měli to samé předehra a sex vždy začínal z mojí strany ale potom jsme si promluvily a přítelkyně mě řekla že se prostě styděla si říkat o sex. Po tom co jsme si promluvily tak impulz k milovaní nebo jenom mazlení máme 50/50. Bylo naprosto normální že mě došla sms když jsem zrovna nebyl s ní a pokud jsem měl čas tak jsem sedl do auta a jel. Před pár měsíci se ke mě nastěhovala takže je to pohodlnější :). Chlapi mají rádi když žena přebere iniciativu.

• Citovat
  • Nahlásit
10
27.9.20 02:27

Normalne si rekni, mame to radi kdyz nemusime vzdy zacinat:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5167
27.9.20 12:18
@Muz007 píše:
Pozvi ho k sobe domu, dej mu nejaky jidlo a pak dojdi do kuchyne naha.

Sakra, obleč se, přece nenechám to jídlo vystydnout. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama