Žárlivost a rozchod

Anonymní
25.9.20 14:48

žárlivost a rozchod

Rozešla se se mnou holka po 2 letech vztahu, důvod byl takový, že jsem na ni hrozně žárlil a kontroloval ji a ona to jednoduše už nezvládala. Nevím co mám dělat, furt na ni myslím a sypu si popel na hlavu. Už předtím jsme si dali pauzu kvůli tomu, ale přišlo to zase. Napsala, že už těch šancí bylo a že už mi nevěří, že se změním. Že mě miluje, ale potřebuje být sama. Uplynul týden od rozchodu a nemyslel sem na nic jiného než jak na sobě zapracovat a změnit se, ale nevím jestli už to není ztracený. Nevím fakt co mám dělat jestli o ni zabojovat a získat zpět její důvěru nebo na ni zapomenout. Omlouvám se, že sem píše kluk, ale ted bych potřeboval radu od holek a žen, co možná zažili něco podobného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3351
25.9.20 14:58

Zažila a už jsem se nevrátila… taky slibotechna. Dala jsem nůž na krk, ze buď půjde už svůj problém někam řešit anebo smůla. Měl totálně malé sebevědomí, šel k psychologovi, šel tam jednou a myslel, ze je všechno v pohodě, ale za měsíc to bylo zase zpět. Scény, stihovani. Jestli chceš pomoct sám sobě, tak na sobě intenzivně zapracuj, protože pak te muže opustit každá další ze stejných důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
25.9.20 15:00

Kdyby tento příspěvek napsala tvoje holka z jejího pohledu, všechny bysme jí napsaly: odejdi od něho a už se nevracej. A teď, viděno z druhého pohledu za sebe píšu: Další šanci si nezasloužís, ale zkus na sobě zapracovat, protože žít s žárlivcem je peklo, zažila jsem a už nikdy víc. Nepíšeš, jak moc jsi ji omezoval, ale asi hodně, jinak by ses s tebou poněkolikáté nerozešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
25.9.20 15:02

Tohle je těžký, představ si, že by to bylo obráceně a žárlivá až moc by byla ona. Taky by ti to lezlo na nervy. Píšeš, že šancí už jsi dostal dost a je to pořád stejný. Nech jí být a zamakej na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
25.9.20 15:04

Nech ji být, přestaň ji k sobě poutat, primárně se cítíš pod psa kvůli uraženému egu. Odpusť si, že si se choval jako idiot a zničil co jste měli a ukonči to i v sobě. Nepoutej se zbytečně k bludu, že „se kvůli ní změníš a ukážeš ji“. Prostě se pouč z chyb a jdi dál

Obecně tvoje vnitřní nejistota a mizerné sebevědomí, nejspíše maskované nějakým idiotsským machrováním je u kořene tvé žárlivosti.

To potřebuješ změnit jsi ty sám, někde dát dohromady skutečné sebepřijetí, ze kterého pramení zdravé sebevědomí a s tím spojená schopnost věřit a dát svobodu tomu druhému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
25.9.20 15:10
@Anonymní píše:
Rozešla se se mnou holka po 2 letech vztahu, důvod byl takový, že jsem na ni hrozně žárlil a kontroloval ji a ona to jednoduše už nezvládala. Nevím co mám dělat, furt na ni myslím a sypu si popel na hlavu. Už předtím jsme si dali pauzu kvůli tomu, ale přišlo to zase. Napsala, že už těch šancí bylo a že už mi nevěří, že se změním. Že mě miluje, ale potřebuje být sama. Uplynul týden od rozchodu a nemyslel sem na nic jiného než jak na sobě zapracovat a změnit se, ale nevím jestli už to není ztracený. Nevím fakt co mám dělat jestli o ni zabojovat a získat zpět její důvěru nebo na ni zapomenout. Omlouvám se, že sem píše kluk, ale ted bych potřeboval radu od holek a žen, co možná zažili něco podobného.

Dej se dohromady a ji nech tak jak je.. vše má svoje hranice každý už si jednou řekne „a dost“ a ona už si zřejmě řekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
25.9.20 15:14

Tak proč se chováš jako magor? Já bych s chorobným žárlivcem nebyla ani minutu (možná to zní jako hraběcí póza, ale omezování a nedůvěra, navíc naprosto bezdůvodná, to fakt ne). Pouč se do dalšího vztahu a ji nech být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15866
25.9.20 15:16
@Anonymní píše:

už jednou jsi to pos.ral, dala ti šanci, a ty jsi to pos.ral znova… pravděpodobně je tvoje holka normální člověk, proto tě poslala do prde.le, kdyby byla psychopatka jako ty, tak by ti ještě dala šanci ….. musíš se sebou něco udělat, ale kvůli jiný budoucí holce, ale u týhle holky už nemáš šanci ….

proboha z jakýho důvodu by měla věřit člověkovi, kterej prokázal že neumí sám sebe regulovat …. to mi řekni, proč by měla mít důvod ti věřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
25.9.20 15:22

Vztah není o přetvařování. Ve spokojeném vztahu musí být člověk sám sebou a jen lehce se přizpůsobit partnerovi.

Pokud jsi žárlivec a furt bys partnerku kontroloval, tak nejdříve musíš zapracovat na sobě (podle knihy, internetu, pomocí psychologa). Potřebuješ najít příčinu/důvod proč to děláš a zapracovat na sobě, abys neměl nutkání/potřebu to dělat.

Žádná holka na světě nechce žít s žárlivcem.

Každý rozchod bolí. Podle mě ti Ex už šanci nedá. Zapracuj na sobě, a pak si hledej novou přítelkyni.

Příspěvek upraven 25.09.20 v 15:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6866
25.9.20 15:28

Mas nizky sebevedomi. Normalni clovek duveruje a neblbne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
25.9.20 15:50

A proč jsi žárlil? Co ti vadilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
25.9.20 16:49
@Anonymní píše:
Šanci už jsi měl, jsi slaboch. Seš ubohá slibotechna, která řeší věci až když už je to všechno v tahu. Do té doby jsi byl frajer co? Bohužel pro tebe si najde někoho lepšího a ty mezi tím pracuj na sobě, abys jsi další ženu neodradil stejně jako tuto.

V každým případě na ni zapomeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 20:46

@Petullka82 psala si jinýma klukama a štvalo jí že nemá žádný kamarády jako kluky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 20:48

Nebyl sem žádnej frajirek ani blb jen mi na ni tak záleželo, že sem ji chtěl pro sebe. Myslíte že mi už další šanci nedá? I kdybych prokázal změnu

• Citovat
  • Nahlásit
529
25.9.20 21:32

Kolik je ti let?

Ona si psala s jinýma a ty jsi na to reagoval konkrétně jak?

Jakou změnu bys na sobě chtěl teď dělat?

Jakou změnu jsi udělal poprvé a proč jsi u té změny tenkrát nezůstal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama