Jak říkáte Kristýnám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 07.03.18 21:12
Jak říkáte Kristýnám?

Ahoj,
myslím samozřejmě kromě základního tvaru jména (Kristýno, Kristý).
Kristýnku má kamarádka, občas jí říká i Kiki ;) Tak by mě zajímaly i další variace :nevim:
Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lucias241
Kecalka 209 příspěvků 07.03.18 21:13

Tyna

jary1
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 07.03.18 21:13

Týno, Týnko, Kiki

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 07.03.18 21:13

Kristuš/ Kristuška :srdce:

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7581 příspěvků 07.03.18 21:15

Týno, Týnko, Kíďo, Kristova, Kristý. A ve škole Kiky :poblion:

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 07.03.18 21:19

U nás ve škole se spolužačce říkalo Krista, Kristy. Kamarádka má dceru a říkají jí Kiki. Nelíbí se mi ani jedno.

Příspěvek upraven 07.03.18 v 21:20

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 07.03.18 21:20

Kristo

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 07.03.18 21:20

Tyno, Kryso :mrgreen:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 07.03.18 21:25

Kikina jsme říkali vždycky sestrence a nebo jsme ji oslovovali Krystýn

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 21:27

Tynuš, Kikule, Kristus, Kryštov Kolumbus, Kina, Kris, Kikina, Kikča, Kí - tot me osloveni, vznikle behem skolni dochazky od spoluzaku.

Laddmie
Závislačka 3355 příspěvků 14 inzerátů 07.03.18 21:28

Malé holčičce-Kristýnko. Školačce-Kiki. Puberťačce-Kiko. Mladé dámě-Kristy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 21:30

Já jsem Kristýna (prosím nechat anonym :D) a říkají mi lidi různě. Nesnáším, když mi chlapi říkají Kristýnko, přijde mi to od nich slizký (je mi 25 a když mě tak osloví nějakej 60+ tak prostě neee). Nejradši mám Kiki. Týno je neutral, přijde mi neosobní, že se tak říká všem Kristýnám/Justýnám a tak.

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 07.03.18 21:42

@pe-terka máme jednu v rodině a říkáme jí odjakživa Kíťo nebo Kytino. Absolutně netuším, jestli se to píše takhle nebo s tvrdým Y :nevim: Mám jí strašně ráda, ale s tím jménem jsem zoufalá. Oslovit ji Kristýno mi přijde hrozně tvrdé, i když jméno je to hezké. Abych byla upřímná, žádná zdrobnělina, co tu od lidí zazněla, se mi nelíbí. Tu příbuznou zbožňuju, ale jmenovat bych se tak asi nechtěla. Kristýna mi přijde typově podobná jako Kateřina. Buď si člověk nechává říkat vznešeným a tvrdým jménem, nebo skončí s přezdívkou jak pro kočku.

kristyn.g
Závislačka 2732 příspěvků 07.03.18 21:52

Prosím vás hlavně neříkejte Kristynam Kiki, Kikina… Já to nesnáším když mi tak někdo řekne, je to označení pro štětku :poblion: nebo psa/papouška v nejhorším. Já mám nejradši Týno a Kristý, Kristýnko…

brumdinka
Nadpozemská drbna 25239 příspěvků 07.03.18 21:56

Kámošce říkám Kristi..někdo jí říká i Kiki ale mě to přijde jak pro psa..sorry :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Polonahá Češka se vyfotila u kříže, Slováci šílí: „Zneuctila nás!“

Měla to být originální fotka na Facebook, místo toho ale český pár turistů... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama