Jak rozmluvit partnera?

245
2.8.15 23:23

jak rozmluvit chlapa

Ahoj, mám dva roky přítele a s ním 9 měsíčního syna. Za posledních pár měsíců se nam vyklubal problém a to takovy, že když já chci něco řešit at už ohledně vztahu, malýho nebo čehokoliv jiného, tak se mi nedostane zadna odezva. Nedávno jsem si s ním sedla a začala vyprávět co mi vadí, chybí, atd.. Když jsem domluvila, tak on jen seděl a koukal do blbá.. A takhle je to pokaždý, nemůžu s ním nic vyřešit. Když se ho zeptám proč nic neřekne, tak prej protoze nechce vyvolat konflikty. Dřív mi to tak nevadilo, ale teď už mi to leze na mozek a mám z toho depky. Prosím poraďte jak to ted řešit, jsem z toho zoufalá. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
2.8.15 23:33

@Labuť19 co chceš řešit? Byl takový i dřív? Asi byl. Pak se nezmění, změň přístup k němu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
3.8.15 05:03

No tak mozna zalezi na zpusobu a kontextu, jak to podavate… pokud na nej u sklenicky vytahnete, ze vam vadi to a to, tak proste se tim asi blokne.. evidentne ma teorii, ze problem, ktery se bude dost dlouho ignorovat, zmizi sam.
Spis nez s nim mluvit o problemech, mluvte s nim o te komunikaci, a reknete mu CITLIVE, ze takhle to v partnerstvi nemuze fungovat, a zkuste ho vyslechnout, proc se tak boji resit problemy. Treba mel rodice, co se porad hadali, matka ho mohla servat za kazdou pitomost… dejte mu prostor se uvolnit, citit se v bezpeci a nechte ho mluvit taky o sobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22017
3.8.15 07:39

@Labuť19
Myslím, že všude je něco. A jestli je jinak hodný…
A asi byl takový od začátku, jen Ti to nevadilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24480
3.8.15 08:10
@Labuť19 píše:
Ahoj, mám dva roky přítele a s ním 9 měsíčního syna. Za posledních pár měsíců se nam vyklubal problém a to takovy, že když já chci něco řešit at už ohledně vztahu, malýho nebo čehokoliv jiného, tak se mi nedostane zadna odezva. Nedávno jsem si s ním sedla a začala vyprávět co mi vadí, chybí, atd.. Když jsem domluvila, tak on jen seděl a koukal do blbá.. A takhle je to pokaždý, nemůžu s ním nic vyřešit. Když se ho zeptám proč nic neřekne, tak prej protoze nechce vyvolat konflikty. Dřív mi to tak nevadilo, ale teď už mi to leze na mozek a mám z toho depky. Prosím poraďte jak to ted řešit, jsem z toho zoufalá. :zed:

A vy máte problémy? Že musíš řešit? Asi jo.. Nemůžeš si to vyřešit ty a jemu jen říci výsledek a co má dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
3.8.15 08:33

Už po několikátý byl hnusnej na mojí mamku. Odsekává jí, úplně z něj kouká vztek, když je mamka na blízku. Tohle už prostě řešit musim. Nejde nad tim mávnout rukou.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
3.8.15 09:15

A nejsi třebas moc urputná? (Nevylož si to, prosím, zle. :kytka: ) Myslím tím, že začneš řešit a klavíruješ to do něj hlava nehlava? Za x let s mým manželem jsem se naučila, že toto absolutně nefunguje a velmi to zhoršuje situaci. Můj manžel by reagoval podobně jako tvůj přítel. Nemotá se vám mamka třeba trochu do života? A co ti vadí a chybí, jestli se můžu zeptat? To je taky důležité… optikou chlapa to totiž můžou být blbosti a on možná nechápe, proč ti to vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
3.8.15 09:29

@Maddlen Do života bych si od ní kecat nenechala, jakmile s tím začne, tak to utnu. On je nervní jen z toho, že ona chce dát malýho na houpačku, chce s ním jít tam a tam, prostě něco zopakuje a on je z ní hned vytočenej. My jsme u našich dřív bydleli, tam jsem ještě chápala jeho vztek, ale teď když už bydlíme jinde a jemu vadí každý mamčino slovo… :nevim: V našem vztahu mi vadí, že se malému dostatečně nevěnuje, místo toho, aby si s nim hrál, tak kouká na televizi. Celej den na mě nemusí promluvit, když na něj mluvim já, tak mě stejně nevnímá a když zase nemluvim, tak se mě ptá co se děje. Z jeho strany prostě neni vidět žádná láska k nám. Bere mě jen jako spolubydlící a slyší jen na sex, žádný pohlazení, povidání.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
3.8.15 09:36

@Labuť19 Tak tomu rozumím, že ti to vadí. Taky by mě toto štvalo, to nejsou malichernosti. A syn byl plánovaný? Přijde mi, jako by se přítel odmítal přizpůsobit nové situaci, že už jste 3… Kolik je chlapovi let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24480
3.8.15 09:41
@Labuť19 píše:
@Maddlen Do života bych si od ní kecat nenechala, jakmile s tím začne, tak to utnu. On je nervní jen z toho, že ona chce dát malýho na houpačku, chce s ním jít tam a tam, prostě něco zopakuje a on je z ní hned vytočenej. My jsme u našich dřív bydleli, tam jsem ještě chápala jeho vztek, ale teď když už bydlíme jinde a jemu vadí každý mamčino slovo… :nevim: V našem vztahu mi vadí, že se malému dostatečně nevěnuje, místo toho, aby si s nim hrál, tak kouká na televizi. Celej den na mě nemusí promluvit, když na něj mluvim já, tak mě stejně nevnímá a když zase nemluvim, tak se mě ptá co se děje. Z jeho strany prostě neni vidět žádná láska k nám. Bere mě jen jako spolubydlící a slyší jen na sex, žádný pohlazení, povidání.. :roll:

To se tak změnil po narození malého? V tomhle případě bych asi přitlačil, ať se vzpamatuje a je takový jako předtím.. Toby mohl zvládnout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
3.8.15 09:43

@Maddlen A co mi teda ještě vadí je, že mě ignoruje a myslí si, že ho poučuju. A to proto, že mu řeknu ať dá malýmu do vaničky teploměr, aby zase malej nebrečel kvůli horký vodě. Ať mu čistí uši dětskýma tyčinkama, který mají víc vaty. Samozřejmě na to dojel, ale ne on.. Když malýmu čistil ucho, tak se malej cuknul a on ho píchnul. Dva dny to bylo dobrý, ale pak jsem si k ránu všimla skvrn na posteli a malej měl celý zakrvácený ucho, takže jsme jeli hned na ušní a tam zjistili, že mu protrhl kůži u zvukovodu. :pocitac: A to jsem ještě ráda, že jen to. Já vím, že je to možná poučování, ale já to myslím dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
3.8.15 09:48

@Honza 12 Asi hned potom co se malej narodil, zřejmě.. Začal být dost laxní, prostě mu je všechno jedno a ty se starej.. Řikal jak se bude starat, ale hned jak jsme přišli z porodnice, tak si sedl k počítači a všechno sem dělala já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
3.8.15 09:50

@Maddlen Plánovaný nebyl, uvažovali jsme o potratu, hlavně z důvodu jeho mámy, vždycky se jí bál.. Ale já se rozhodla si ho nechat i kdybych pak měla být sama. Je mu 25.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
3.8.15 11:57

@Labuť19 No, to je celkem mladý… Myslím, že na to prostě není připravený. Obzvlášť, pokud jste si nebyli 100% jistí, že chcete spolu dítě. Osobně si myslím, že je z nastalé situace frustrovaný a tak trochu zatlačený do kouta - viz „Ale já se rozhodla si ho nechat i kdybych pak měla být sama“, nečekal a neuměl si představit, jak to bude a teď s tím vlastně nemůže nic udělat. No a pokud se něco udělat snaží, slyší akorát, že to dělá blbě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
3.8.15 12:15
@Labuť19 píše:
@Maddlen Do života bych si od ní kecat nenechala, jakmile s tím začne, tak to utnu. On je nervní jen z toho, že ona chce dát malýho na houpačku, chce s ním jít tam a tam, prostě něco zopakuje a on je z ní hned vytočenej. My jsme u našich dřív bydleli, tam jsem ještě chápala jeho vztek, ale teď když už bydlíme jinde a jemu vadí každý mamčino slovo… :nevim: V našem vztahu mi vadí, že se malému dostatečně nevěnuje, místo toho, aby si s nim hrál, tak kouká na televizi. Celej den na mě nemusí promluvit, když na něj mluvim já, tak mě stejně nevnímá a když zase nemluvim, tak se mě ptá co se děje. Z jeho strany prostě neni vidět žádná láska k nám. Bere mě jen jako spolubydlící a slyší jen na sex, žádný pohlazení, povidání.. :roll:

to ještě dobrý, aspoň slyší na něco :mrgreen: Ne, celkově je to blbý, že je takový mimoň, třeba potřebuje víc úkolovat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama