Jak rychle podpořit růst vlasů

4
6.10.21 18:38

Jak rychle podpořit růst vlasů

Zdravím, moje přírodní barva vlasů je blond a mám obarvené vlasy už nějakou tu dobu na černo ale už je to na mě moc dlouho bez změny :D chtěla bych zpátky svoji barvu vlasů ale nechci jít na to chemicky. Myslím že bude nejlepší to nějak vydržet a nechat odrůst ale vím že je to na dlouho tak se chci zeptat jestli někdo nevíte jak zrychlit růst vlasů. Vlasy si už asi měsíc nebarvim. Vlasy si vůbec nežehlím ani nekulmuju. Občas fenuju ale dávám si nějaký ochranný sprej na vlasy proti tepelným úpravám a fenuju na nejmenší teplotu co na fenu jde nastavit. Jednou za týden si po umytí prolévám kopřivovým odvarem (četla jsem že to urychlí růst vlasů).
Za každou radu budu ráda a předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1167
6.10.21 19:17

Mně na rychlejší růst celkem fungoval methionin v kapslích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
6.10.21 19:30

Biosil plus z lékárny 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18675
6.10.21 19:44

Methionin vnitřně, zvenku masáže s ricinovym olejem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
6.10.21 20:40

Čekat, nebarvit a Kofeinový šampon značky Herbavera. Stojí pár kaček a vlasy fakt rostou :palec:
Známému zachránil vlasy po covidu, kdy mu začaly ve velkém vypadávat. Začal používat šampon a za chvilku přestaly padat a začaly růst nové.
Já jej používám taky, abych jsem si prodloužila už tak své dlouhé vlasy a rostou dost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
6.10.21 20:43
@Hahahahah píše:
Zdravím, moje přírodní barva vlasů je blond a mám obarvené vlasy už nějakou tu dobu na černo ale už je to na mě moc dlouho bez změny :D chtěla bych zpátky svoji barvu vlasů ale nechci jít na to chemicky. Myslím že bude nejlepší to nějak vydržet a nechat odrůst ale vím že je to na dlouho tak se chci zeptat jestli někdo nevíte jak zrychlit růst vlasů. Vlasy si už asi měsíc nebarvim. Vlasy si vůbec nežehlím ani nekulmuju. Občas fenuju ale dávám si nějaký ochranný sprej na vlasy proti tepelným úpravám a fenuju na nejmenší teplotu co na fenu jde nastavit. Jednou za týden si po umytí prolévám kopřivovým odvarem (četla jsem že to urychlí růst vlasů).
Za každou radu budu ráda a předem děkuji

Už jsi se na to ptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.10.21 21:39

@Zeoli Pokud si dobře pamatuji tak jsem se ptala na určité vitamíny, jak působí atd…
Jestli vám to vadí že jsem se ptala tak neodpovídejte. jednoduché nebo snad ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
7.10.21 18:54
@Hahahahah píše:
@Zeoli Pokud si dobře pamatuji tak jsem se ptala na určité vitamíny, jak působí atd…
Jestli vám to vadí že jsem se ptala tak neodpovídejte. jednoduché nebo snad ne?

Konstatování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
23.10.21 15:38

Methionin vnitřně, a vlasová voda od Milvy a kofeinový šampón též od nich :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat