Jak sbalit kluka znamení Ryba?

slečinka
27.6.13 20:54

jak sbalit rybu

Děvčata poraďte, která ste sbalila kluka ve znamení ryby, nebo aspoň víte jak na ně. je lepší chodit kolem horké kaše a počkat než něco naznačí nebo trochu popostrčit? nechci rybku vyplašit :)sama sem taky ryba ale ne zrovna tichá :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
27.6.13 20:56

Ryba má prý dvě osobnosti tak pozor :-) mám kamaráda rybu a je to sukničkář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
27.6.13 20:58

Na nic nečekat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1972

@slečinka no tak já jsem musela popostrčit a rovnou mu dát číslo, jinak nevim jak by to dopadlo. No a teď budeme, musím zaklepat, spolu 7 let, máme 2,5 letého klučinu a teď čekáme druhého prcka.
Takže za mě jít rovnou na věc :lol:
Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
slečinka

@lloren no tenhle vypadá že by zrovna bejt nemusel, no chci to aspoň zjistit :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
15977

Jsem ryba, samice. :-) Na mě působilo pomalé jednání, nikam nechvátat a hooodně lichotit. :-) Jsem opak tebe. Tichá, uzavřená, všechno si moc beru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 20:59

Můj kamarád ryba je totálně nezodpovědný ignorant- žít s ním, tak se nedožije druhého dne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6781
27.6.13 20:59

Jsem chtěla napsat: do alobalu. A ono je to o znameních…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1972
27.6.13 21:00

@Fíková :lol: :lol: :lol:
Já nejdřív taky :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
27.6.13 21:01

A určitě bys měla udělat první krok ty. Ode mě by ses ho nedočkala. Vždy jsem v koutě čekala, až si mě někdo všimne. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6239
27.6.13 21:01

Tak já mám 4 měsíčního rybu a to je takovej pohodář, říkají to všichni, co nás znají..někdy až moc flegmatik :mrgreen:
Pokud mu to vydrží, myslím, že do všeho ho jednou budu muset dokopat, že mu jinak vše bude jedno…takže asi tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
slečinka
27.6.13 21:02

@terkacek @Elilen no tenhle vypadá spíš taky na tišší tip, právě nevim vůbec co s emu honí v hlavě když mlčí :zed: a já pak ještě víc plácám blbosti, aby nebylo divný ticho..číslo už máme na sebe, slíbil mi že mi pomůže na zahradě něco, ale to byl opilej a bojim se že z toho vycouve a nic nebude a nechci aby to zas vypadalo že ho potřebuju jen na práci.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1972
27.6.13 21:04

Tak u mě jak se jednou ozval, tak už zájem měl, tak nevím u tebe.
Ale držim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
slečinka
27.6.13 21:04

@nejvíczoufalá tak takhle daleko zatim nepřemejšlim :)by se vydělo až ho ulovim :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
slečinka
27.6.13 21:06

Tak podle všeho to zatim vypadá, že partie nic moc a ještě musim udělat první krok já, to bude teda zase fiasko :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat