Jak se cítíte v roušce?

Anonymní
9.5.20 11:35

Jak se citite v rousce?

Ahoj. Mam dotaz k momentalni situaci noseni rousek. Jak se v ni citite? Take se vam s ni na pusi dela blbe, nemuzete dychat, obzvlast kdyz mluvite? Ja jsem zdrsvotnik a tim je to horsi, mela bych byt zvykla, ale nejde to. V te jednorazove jeste jskzt tskz, ale v latkove site uz jsem se dvakrst malem poskladala, dokonce jednou v praci 8o Jsem precitlivela nebo to mate take?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3947
9.5.20 11:43

Stava se ze me loupežník :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
9.5.20 11:45
@Cenarius píše:
Stava se ze me loupežník :palec:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
9.5.20 11:50

Já jí nosím pouze v obchodě a občas v práci ( když je více lidí v prostoru ).. Roušky si šiji sama, zkoušela jsem několik tipů ale já jí prostě na puse nesnesu.. Dělá se mi zle, nemůžu dýchat, bolí mě hlava a to nemluvím o vyrážce co mám z ní :zed: Já je poslouchat nehodlám.. Jsme ve,,svobodné,, zemi a nikdo mě nebude nutit, nosit hadr přes hubu :mrgreen: :mrgreen: Pokud to ale zákazníkovi vadí, po jeho dobu přítomnosti mám roušku nasazenou.. Jinak mi každý může naprdět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1151
9.5.20 11:52

Cítím se v ní hrozně, už tak po 10 min je mi mdlo, venku si jí stahuju z nosu, pokud kolem nejsou lidi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1708
9.5.20 11:54

Rousku v podstate nenosim. Ale kdyz uz si to situace zada(navsteva obchodu), tak v ni dokazu vydrzet celkem v pohode. Mam usitou tenkou latkovou a ta mi problemy nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
9.5.20 11:54

Cítím se jako bebil a skoro už ji nenosím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
9.5.20 11:56

Na hovno… mám alergii a nemůžu skrz ni pořádně dýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
9.5.20 11:57

Blbe, asi jako kazdy :jazyk:.ALE!!! Je to rychlejsi jak make-up :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 12:01

Mam ji cca 8 hodin denně plus astma a anemii, ķtera se zhoršuje. V únoru jsem měla saturaci kyslíku 90%. Takže pochoďák v roušce je náročný.

• Nahlásit
  • Citovat
4470
9.5.20 12:01

Skvěle když si dám na sebe kšiltovku a roušku nikdo nepozná že mám nevyfoukaný vlasy a nejsem namalovaná. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
9.5.20 12:10

Venku to normálně sundavam, jen když jde někdo s rouškou okolo tak si to dám jakože přes nos a zase dolů. Ale snažím se volit trasy, aby kolem moc lidí nechodilo. A v obchodě a mhd samozřejmě nosím, tu chvilku se to dá vydržet.

jinak v zimě mi to bylo jedno, to si i normálně kolikrát dávám šálu přes pusu, abych se zahřála, ale čím je tepleji, tím je to horší a tím víc mě to s..e :lol:

a taky mě štve, že slibovali rozvolňování opatření, když bude nakažených do 400, což mi přišlo rozumné a opatření jsem akceptovala ráda, protože kdyby to mělo naskakovat po tisících, asi by to bylo neudržitelné. Nicméně asi se jim pocit moci zalíbil, a ti kr…i chtějí prodloužit nouzový stav, i když jich máme denně jen pár desítek? To má jako znamenat co? Je to už akorát šaškárna a nic jiného. A že kvůli tomu chtějí měnit i ústavní zákony, aby mohli obejít existující zákony o krizovém řízení, podle kterých by se mělo v těchto situacích fungovat, tak to mě znepokojuje hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
9.5.20 12:11

Rouška je zlatá. Já v práci nosím ffp3 polomasku, štít, donedávna ještě atombordel, teď už jenom čepici a plášť :D A když si po 8h tohle sundám a vezmu si jenom hadrovou roušku, tak si přijdu jako na čerstvém vzdoušku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13357
9.5.20 12:15

Dýchá se mi celkem dobře, zvládnu i výšlap do kopce svižnou chůzí, ale když je chladno tak nevidím přes brýle (to jsou ty paradoxní situace, kdy brýlatý člověk musí sundat brýle, aby aspoň něco viděl :mrgreen: ) a když je teplo, tak jsem pod rouškou úplně mokrá a to mě štve. Ale venku už ji mívám nasazenou fakt minimálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2417
9.5.20 12:18

Jsme fakt chcípáci, nutně potřebujeme válku, když už i blbá rouška je problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama