Bolest v uchu při čištění bez žádného hnisu

Anonymní
9.5.20 10:25

Bolest v uchu při čištění bez žádného hnisu

Dobry den, včera vecer jsem si cistila ucho a nejdriv vsechno v poradku a pak jsem si asi uplne nechtěně zajela malinko dal. Ucitila jsem silnou bolest a hned jsem vatovou tyčinku vyndala. Nic mi z ucha nevyteklo a bolest po chcíli přestala. Ucho mě nebolí a slyším, jen mám někdy pocit, že je zalehlé. Tak ho “odlehnu”
Při smrkani neboli
Stalo se to už nekomu? Mela bych se bát?
Děkuju za každou odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24395
9.5.20 11:21

Kdyz zajedes tycinkou hluboko, vzdy to zaboli. Pokud bolest hned odeznela po vytazeni, myslim si ze k zadne poruse nedoslo. Divim se, ze jsi to zazila az ted poprve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 12:02
@wildcherry píše:
Kdyz zajedes tycinkou hluboko, vzdy to zaboli. Pokud bolest hned odeznela po vytazeni, myslim si ze k zadne poruse nedoslo. Divim se, ze jsi to zazila az ted poprve.

Ano zažila jsem to poprvé, byla to bolest, která po vytahnutí přešla tak po cca max. 10 vteřinách
Jak bych poznala porušení bubinku?

• Citovat
  • Nahlásit
24395
9.5.20 12:16
@Anonymní píše:
Ano zažila jsem to poprvé, byla to bolest, která po vytahnutí přešla tak po cca max. 10 vteřinách
Jak bych poznala porušení bubinku?

Predpokladam ze vytok, bolest, zalehnuti, piskani v uchu, neprijemny pocity z toho ucha…Pokud bolest ustoupila temer hned po vyndani tycinky, mas ucho klidny, nebolestivy a netrapi te to, byla bych v klidu a priste byla opatrnejsi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 12:29
@wildcherry píše:
Predpokladam ze vytok, bolest, zalehnuti, piskani v uchu, neprijemny pocity z toho ucha…Pokud bolest ustoupila temer hned po vyndani tycinky, mas ucho klidny, nebolestivy a netrapi te to, byla bych v klidu a priste byla opatrnejsi :kytka:

Nic mě teď nebolí, slyším v pohodě, jen mě občas to ucho zalehne. Mam strach, ale snad to bude v poradku
Asi jsem ho jen podrazdila

• Citovat
  • Nahlásit
24395
9.5.20 12:36
@Anonymní píše:
Nic mě teď nebolí, slyším v pohodě, jen mě občas to ucho zalehne. Mam strach, ale snad to bude v poradku
Asi jsem ho jen podrazdila

Hlavne do neho znova ted nestarej. Zalehnuti muze byt i z toho, ze sis posunula hloubeji do ucha maz a je takove podrazdene, hloubkove cisteni se celkove nedoporucuje. Nechej ho v klidu, nesoustred se na to uz. Poraneni bubinku by melo za me vetsi nasledky.Bude to dobry :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat