Krev ve stolici

Anonymní
8.5.20 20:34

Krev ve stolici - poradíte proktologa Praha a okolí?

Ahoj,
jiz jednou jsem mela analni trhlinku, projevovala se bolesti pri stolici.
Byla jsem na osetreni v Palas Athena, kde mi dal dilatator a ten mi pomohl (ale bohuzel jsem ho ztratila pri stehovani).

No a dneska, po 4 letech od te prvni, jsem byla na velke a mela jsem nejakou velkou a tvrdou stolici, ze jsem musela hodne tlacit atd (nechci moc rozebirat) a po utreni jsem se zhrozila - na papiru krve celkem dost, jasne cervena krev. Trochu i v mise na stene odkapalo..
Krev jsem mela na papire i po 4 hodinach..
Ustalo to pomalu cca po 6 hodinach od toho.
Dle prohlidky prstem - sama sobe - jsem zjistila, ze me zase boli konecnik a asi mi tam neco prasklo + pri sprse pri oplachu se to taky potvrdilo (bolest a paleni jak blazen).
Takze asi zase analni trhlinka..
Mamka tvrdi, ze to muze byt i prakly vnitrni hemeroid, ale to nevim no..

Ted tam citim tlak a neprijemny pocit, ale krev uz netece nastesti, uvidim co udela dalsi stolice :(

Nicmene to nechci nechat jen tak a chci na vysetreni, ale do te puvodni uz ne (zjistila jsem, ze doktor si vyuctoval u pojistovny ukony, ktere mi vubec nedelal a tenkrat jsme to s pojistovnou resila).

Mate nejaky tip na proktologa, co nestoji majlant a je dobry a empaticky?
Praha a okoli Kralup?

Diky moc..

Prosim anonymne - citlive tema, stydim se :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1918
8.5.20 20:47

Rozhodne bych si tam sama nic teda nestrkala, je caste ze se pri tvrde stolici porani konecnikova stena a je to jako zaderka a po nekolika hodinach se udela strup. Pockej do dalsi stolice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama