Jak se léčí salmonelóza

Anonymní
6.2.20 18:17

Jak se léčí salmonelóza

Zdravím, jak dlouho a čím jste léčili salmonelózu? Dcera 19 let

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3361
6.2.20 18:20

No asi bych šel k lékaři a nezkoušel žádné babské léčiva a homeopatika apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 18:24

@Cenarius my samozřejmě byli u lékaře, jen čekáme na výsledky výtěrů a zajímají nás jiné zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
14338
6.2.20 18:33

Léky, dieta a po neúspěchu projímadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4883
6.2.20 18:36

Čistě sympatomatická terapie (rehydratace, probiotika, prepatáry proti průjmu), ATB jen v přísně indikovaných případech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3361
6.2.20 18:38
@Anonymní píše:
@Cenarius my samozřejmě byli u lékaře, jen čekáme na výsledky výtěrů a zajímají nás jiné zkušenosti

Jakože si u lékaře naordinujete jinou léčbu než vám doporučí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
6.2.20 19:11

Dieta a nějaké léky proti průjmu, třeba smecta je dobrá. Já na průjem doporučuji tento domácí roztok: 1 lžička soli, 8 lžiček cukru, šťáva ze 2 pomerančů či podobného ovoce (obsahuje draslík), litr převařené vody, vychladit a popíjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
6.2.20 19:13

Ono to je různé, moje dcera to měla 4 měsíce a od švagrové syn necelé 2 měsíce. Jist hodně silná probiotika, kyselé a mléčné. Jinak co nejméně sladké. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12290
6.2.20 19:15

Nejmenší dcera měla v sobě podobnou bakterií, týden měla průjem a bolení bříška, horecky takže smecta, probiotika, nurofen, když to odeznělo, pokračovalo se v probiotika ho, za měsíc znova průjem a zvracení, mezím dvoje testy, zase smecta..až asi po 4mesicich brání probiotika ta bakterie konečně zmizela. Nesměla do kolektivu, ale ani já, manžel nebo starší dcera nic, takže záhada, kde k tomu vůbec přišla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6073
6.2.20 19:31

Jedla jsem plavenou kridu a atb…ale ja mela brutus prubeh, horecka 41…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22651
6.2.20 19:35

Dieta, zavodňovat, probiotika, pokud to udrží. Nějakou minerálku po lžičkách (dětem se doporučuje Kulíšek). Mimo probiotika pak dávat smectu nebo něco podobnýho, mě se nejvíc osvědčil Enterol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama