Reklama

Jak se pozná krev v moči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 13.08.18 00:28
Jak se pozná krev v moči?

Zdravím,

Mám tu takový problém, nejsem si jistá, jak poznám krev v moči. Teď večer je moč do žluta ale jakoby se tam postupně vlévá červená barva. Tyto 2 barvy se pak spojí a moč stále vypadá nažloutlá. Nejsem si jistá, zda jde opravdu o krev. Nebo to je jen z červené řepy, kterou jsem měla k večeři? To bych si ale tu moč představovala úplně jakoby do červena. Důležité zmínit, že trpím na záněty močových cest.

Vím, že červená řepa moč zbarvuje, ale nejsem si jistá zda takovým způsobem, jako to mám já.

Děkuju všem za jejich poznatky :)

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 13.08.18 00:37

ano, klidne to muze být tak i tak, jistotu ti dá lekar, ne my tady…

Prtulak
Kecalka 186 příspěvků 13.08.18 00:41

@Klemetýna červená řepa opravdu zbarvuje… Převážně je to červená barva, krev v moči vypadá spíš jako voda, ve které bylo vyprané krvavé maso… Pokud nemáš žádné obtíže, bolesti, teplotu, řezání při močení. Tak to bude nejspíš řepa. Pořádně pij a uvidíš jaká bude další moč.

Natuls
Stálice 67 příspěvků 13.08.18 01:14

Pokud tě nic jiného netrápí, tak bych řekla, že to bude ta řepa. :) Každopádně, pokud to bude přetrvávat, tak bych skočila k lékaři, případně existují diagnostické proužky na vyšetření krve v moči, dají se sehnat v lékárně.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2265 příspěvků 13.08.18 01:31

Pokud není moč zabarvena celá, ale vlévá se do ní červená postupně, sázím na krev.

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 13.08.18 02:13

Pokud jsi měla řepu, může a nejspíš i bude červená moč z toho, jestli nemáš žádný jiný problémy, co by ukazovaly na zánět jako řezání, pálení, nucení, teplota…navíc já sama zažila krev v moči od "nejde vidět vůbec, ale je tam až po něco ve stylu "nabral mi krev někdo ze žíly a aby to nebylo tak hustý, dolil trochu vody jen barva zůstala tmavě rudá nebo jak už někdo psal- vypraný maso ve vodě…jestli to je z řepy, moč bude mít normální barvu už brzo, jestli to z řepy není a červená moč bude přetrvávat tak doktor

Windy
Kecalka 188 příspěvků 13.08.18 07:37

Řekla bych, že člověk, který trpí na záněty močových cest zaručeně pozná, kdy se jedná o krev v moči. :nevim:
Pokud nemáš žádné příznaky pravděpodobně se bude jednat o řepu.

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 13.08.18 08:30

Já od krve neměla moc obarvenou, ale spíš v ní byla taková krvavá vlákna…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama