Jak se pozná krev v moči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 13.08.18 00:28
Jak se pozná krev v moči?

Zdravím,

Mám tu takový problém, nejsem si jistá, jak poznám krev v moči. Teď večer je moč do žluta ale jakoby se tam postupně vlévá červená barva. Tyto 2 barvy se pak spojí a moč stále vypadá nažloutlá. Nejsem si jistá, zda jde opravdu o krev. Nebo to je jen z červené řepy, kterou jsem měla k večeři? To bych si ale tu moč představovala úplně jakoby do červena. Důležité zmínit, že trpím na záněty močových cest.

Vím, že červená řepa moč zbarvuje, ale nejsem si jistá zda takovým způsobem, jako to mám já.

Děkuju všem za jejich poznatky :)

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 13.08.18 00:37

ano, klidne to muze být tak i tak, jistotu ti dá lekar, ne my tady…

Prtulak
Kecalka 270 příspěvků 13.08.18 00:41

@Klemetýna červená řepa opravdu zbarvuje… Převážně je to červená barva, krev v moči vypadá spíš jako voda, ve které bylo vyprané krvavé maso… Pokud nemáš žádné obtíže, bolesti, teplotu, řezání při močení. Tak to bude nejspíš řepa. Pořádně pij a uvidíš jaká bude další moč.

Natuls
Stálice 73 příspěvků 13.08.18 01:14

Pokud tě nic jiného netrápí, tak bych řekla, že to bude ta řepa. :) Každopádně, pokud to bude přetrvávat, tak bych skočila k lékaři, případně existují diagnostické proužky na vyšetření krve v moči, dají se sehnat v lékárně.

rozand
Závislačka 3138 příspěvků 13.08.18 01:31

Pokud není moč zabarvena celá, ale vlévá se do ní červená postupně, sázím na krev.

Ela025
Kecalka 195 příspěvků 13.08.18 02:13

Pokud jsi měla řepu, může a nejspíš i bude červená moč z toho, jestli nemáš žádný jiný problémy, co by ukazovaly na zánět jako řezání, pálení, nucení, teplota…navíc já sama zažila krev v moči od "nejde vidět vůbec, ale je tam až po něco ve stylu "nabral mi krev někdo ze žíly a aby to nebylo tak hustý, dolil trochu vody jen barva zůstala tmavě rudá nebo jak už někdo psal- vypraný maso ve vodě…jestli to je z řepy, moč bude mít normální barvu už brzo, jestli to z řepy není a červená moč bude přetrvávat tak doktor

Windy
Kecalka 203 příspěvků 13.08.18 07:37

Řekla bych, že člověk, který trpí na záněty močových cest zaručeně pozná, kdy se jedná o krev v moči. :nevim:
Pokud nemáš žádné příznaky pravděpodobně se bude jednat o řepu.

levandule23
Kecalka 495 příspěvků 13.08.18 08:30

Já od krve neměla moc obarvenou, ale spíš v ní byla taková krvavá vlákna…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >