Jak se projevuje ADHD?

4.4.17 20:55

Jak se projevuje ADHD?

Dobrý večer, prosím o názor. Má dcerka (2) vůbec nespí. Od roku bojkotovala odpolední spánek. Dala jsem jí vždy aspoň do postýlky, aby si trošku odpočinula. Večer vždy usnula kolem 19:00 a spala až do rána. Teď už v postýlce odpoledne nechce být, je zlá a křičí když je tam déle než půl hodiny. Přes den neustále vyžaduje moji pozornost, sedět nevydrží, dělá naschvály. Denně jsme minimálně 3 hodiny venku. Teď už je problém i se spaním večer. Celý den lítá po venku, v 19:00 ji dám do postýlky a ona usíná až po 21:00. Její táta trpěl hyperaktivitou když byl malý, jeho mladší bratr také. Režimem to není, vždy jsem byla v tomto ohledu přísná ale toto je už nad mé síly. Děkuji za každý názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14234
4.4.17 21:01

@Drambejzka může být.. takto to měl náš kluk.. Pořád byl v pohybu, postupem času roztržitý, neviděržel u jedvné věci víc jak 10 min i když člověk s ním něco..
Ale každý má s tímto jiné zkušenosti. U nás se to opravdu projevuje vnitřním neklidem, třeba jako malé dítě, dkyž se díval na televizi tak poskakoval v křesle a nebo musel aspoň pořád něco šourat nohama, rukama, nevydržel- i nyní nevydrží sedět a nic- je mu 8 let, ve škole nesoustředěný spíš takto.. Nehrál si sám do 5 let..a nebylo to tím, že bysme se sním až moc hrály nebo naopak neuměl se hrát, protě to nevydržel sedět u něčeho, jenom - běhat skákat, divočit..
Můžu ale říct, že když čtu některé maminky, tak musím zaklepat… Je vcelku poslušný, nemá žádné projevy agrese a nebo že by měl nějaké extra vztekací scény..
Ale psala jsem může.. nám doktorka říkala, že se to prokazuje až tak okolo 5 roku s určitostí..

Příspěvek upraven 04.04.17 v 21:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
4.4.17 21:01

Me ted kluci taky usinaji on hodinu déle po změně času. Neřekla bych ze ma Adhd, je proste akční. Některé deti nevyžadují tolik spánku. Můj uz taky od 2 let po obědě nespí. Výjimečně ano, ale musí byt hodne unavený. Faktem ale je ze večer padne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 21:10
@reny14 píše:
Me ted kluci taky usinaji on hodinu déle po změně času. Neřekla bych ze ma Adhd, je proste akční. Některé deti nevyžadují tolik spánku. Můj uz taky od 2 let po obědě nespí. Výjimečně ano, ale musí byt hodne unavený. Faktem ale je ze večer padne.

Kéž by o hodinu :D dneska vstávala před šestou, pak jsme cestovaly, přijely jsme domů, dala si oběd, šly jsme ven a ještě pořád nespí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57039
25.4.18 18:46

@studentkagymnazia přestaň s tim spamováním, stačí to dát jednou, neasi.. jak malé děcko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.4.18 18:47

Ty nejsi normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu