Jak se vám daří?

Anonymní
14.5.20 19:46

Jak se vam dari?

Ahoj holky. Prozivam obdobi, kdy se mi nic nedari, psychicky me to srazi a proste je to na nic, pripadam si hrozne hloupa. Chci si tu jen anonymne vylit srdce a poprat vam vsem, ktery jste na tom podobne anebo stejne, aby bylo uz brzo lip a at mate ke smutku jakykoliv duvod, aby brzo presel a splnilo se vam to, co by vam udelalo radost. A tem, co se maji fajn a jsou stastny, at jim to dlouho vydrzi. Tot vse, konec myho ulevnyho postu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7315
14.5.20 19:51

Vzdycky je to nahoru a dolu. Dole je to fakt extremne na pikacu, ale neboj se! Ono se to otoci a zas bude lepsi obdobi. Vzdycky to tak je. Drz se! Uz brzo bude lepe!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22848
14.5.20 20:05

Jestli můžeš trochu zamakat na tom, aby se to zlepšilo, udělej to - minimálně se zabavíš, než bude trochu líp a nebudeš mít pocit, že se v tom jen tak plácáš :hug:
Někdy je hůř, někdy je líp, člověk se pak musí radovat i z maličkostí, víc se angažovat někde, kde ta aktuální smola není tak znát, aby člověk zbytečně nepropadal do blbých nálad.
Neboj se, bude líp. Já to vím, já konečně v tom „líp“ žiju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6724
14.5.20 20:21

Dekuji za optani. Vzdy umim najit duvody odpovedet, ze dobre (zena, deti mi delaji radost), nebo ze spatne (starosti, ktere mam, strach rodiny o me, zdravi manzelciny mamky). Urcite je to tak i u tebe. Prijde mi, ze dulezite je ikdyz je clovek zivotem bit, ze sebe k ostatnim poustet to dobre a to zle podrzet v sobe.
Urcite zas prijdou chvile, kdy se budes chechtat jak pubertak. At je to brzy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 20:59

Momentalne zijeme v modu, kdy je vse na nic, zivot se nam obratil vzhuru nohama a vcera jsem se uz rozbrecela I pred pubertakem, protoze napr. tak prazdnou lednicku, jako ted jsme nikdy nemeli a realne hrozi, ze jim nebudu mit za co nakoupit ani rohliky. Nemluve o tom, ze ma jedine boty, ve kterych se mu dela dira a nove jsou opravdu mimo nase moznosti (musi mit se sirokou spickou). Hledam lepe placenou praci, ale na manualni na linku me nechteji, pry mam moc vysokou kvalifikaci (pritom mam jen SS a manualni prace mi vazne nevadi), jinde naopak zase chybi VS. Pripadam si hloupa, neuzitecna, k nicemu. Do toho mi odesel telefon a rozpadl se mi zub, ktery jsem mela po uraze v detstvi opraveny. Proste nic dobreho a cim dal casteji me prepadaji myslenky, ze by jim doma mozna beze me nakonec bylo lip.

• Nahlásit
  • Citovat
34053
14.5.20 21:04
@Anonymní píše:
Momentalne zijeme v modu, kdy je vse na nic, zivot se nam obratil vzhuru nohama a vcera jsem se uz rozbrecela I pred pubertakem, protoze napr. tak prazdnou lednicku, jako ted jsme nikdy nemeli a realne hrozi, ze jim nebudu mit za co nakoupit ani rohliky. Nemluve o tom, ze ma jedine boty, ve kterych se mu dela dira a nove jsou opravdu mimo nase moznosti (musi mit se sirokou spickou). Hledam lepe placenou praci, ale na manualni na linku me nechteji, pry mam moc vysokou kvalifikaci (pritom mam jen SS a manualni prace mi vazne nevadi), jinde naopak zase chybi VS. Pripadam si hloupa, neuzitecna, k nicemu. Do toho mi odesel telefon a rozpadl se mi zub, ktery jsem mela po uraze v detstvi opraveny. Proste nic dobreho a cim dal casteji me prepadaji myslenky, ze by jim doma mozna beze me nakonec bylo lip.

Kolik mu je a jakou ma nohu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10057
14.5.20 21:19

Anonymní slunečnice - kvůli tomu co se od března děje? přišli jste oba o práci? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 21:41

@adresa ja pracuji, ale diky situaci mam o cca ctvrtinu min hodin, nez bych potrebovala a na vyplate.je to hodne znat. Naivně jsem si myslela, že vydělat si.dnes cca 25tis (i treba s par prescasy). v nasem meste, kde bezne na lince berou kolem 30 nebude takovy problem. A zatim se to jevi jako neprekonatelny financni pozadavek..

@jkra dekuji za zajem, nohu ma jako. dospely,43 velikost. Ale ja to. nepsala s nejakym cilem. Nastesti je rozumny a proste chape, ze ted musime vydrzet. Tim, ze ani do skoly nepujde, tak mu to az tak nevadi. To je spis muj boj s tim, ze jsem si slibovala, ze tohle me deti nikdy nezazijou.

• Nahlásit
  • Citovat
10057
14.5.20 22:42

Blbá situace :? Na linky se prý bojí brát více kvalifikované lidi, že je to pro ně nouzovka a jak to je, jdou za lepším. Nevím, neumím posoudit, ale vím, že právě v těchto provozech je i tak velká fluktuace.
Co zkusit vzít to přes UP? Pokud shání lidi, mají možná i požadavek na UP, tam by ti mohli dát doporučenku a nebo to i přímo domluvit, že mají vhodného uchazeče. Když jim to vysvětlis a zahrajes nsa lidskou strunu ;)
Ze bys třeba měla lepší šanci tu práci dostat, když tě tam „pošlou z úřadu“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10057
14.5.20 22:49

Jo a v tv kdosi radil nestydět se a jít ihned na UP zadat o mimořádnou dávku, teď nevím ten přesný název, pomoc v nouzi, dávka v nouzi. Ze v tuto dobu mají uvolněna pravidla a pokyny vyhovět jak to jen půjde a rychle, vzhledem k současné situaci. Ze se lidi o to musí přihlásit. OSVC dostávaji 44 tisíc, tak lidi bez práce mají tuto možnost. Nevím zda to jde i u lidi co se jim „jen“ snížila mzda, tak v nejhorším to zamítnou.
Pak už teda jen rodina kdyby mohla vypomoct :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 23:01

@adresa mně by zajímalo, jestli mají nárok na něco i rodiny, kde je žena na MD a manžel pracuje, jen má díky situaci méně hodin… Doma 3 školní děti :nevim: na přídavky nemáme nárok,, bydlení také ne. Všichni mají OCR či živnostníci dávky, ale na rodiny na MD se zapomnělo? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
10057
15.5.20 08:11

S menší mzdou se asi každý musi vyporadat sám :? Ony ty dávky pro zivnostniky jsou jen jednorázově 44 500. To máš 1 pěknou nebo 2 běžné výplaty a smytec, pak už musi sami.
Máš manžela na MD A tobě se zmensila výplata? A nemohli byste si to tedy prohodit, on do té výroby, chlapa by možná spis vzali, a ty na MD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 13:48
@adresa píše:
S menší mzdou se asi každý musi vyporadat sám :? Ony ty dávky pro zivnostniky jsou jen jednorázově 44 500. To máš 1 pěknou nebo 2 běžné výplaty a smytec, pak už musi sami.
Máš manžela na MD A tobě se zmensila výplata? A nemohli byste si to tedy prohodit, on do té výroby, chlapa by možná spis vzali, a ty na MD.

Nene já jsem na MD, špatně jsem to napsala. Já si myslím, že kdyby třeba nabídli do rodin stravenky na jídlo, že se jich přihlásí dost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 13:58

Díky za optání. Už to jde. Ale předchozí 4 roky stály za kulové. Několik úmrtí v rodině, na pracovišti a jako bonus jedna z nejlepších kamarádek. Soud o peníze, zděděné dluhy. Závažná nemoc rodičů, pak já a problémy s dětmi. Když se to se. e, tak se to se. e. Ani nevím jak jsem to zvládla, ale někdy se mi chtělo prostě nebejt. A ještě problémy v práci. Ale lepší se to. Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Neboj, zvládneš to. Česká žena a švédská ocel zvládnou všechno. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama