Potrat postiženého dítěte - názory

14.5.20 13:25

Potrat postiženým dětem?

Jaký máte názor na postižené děti, nebo spíš na jejich maminy které dopředu vědí, že dítě bude,, de*il " a měly by jít na potrat a místo toho čerpají ze státu akorát peníze a stěžují si jak je složité být doma s postiženým děckem.
Mám jednu takovou ve svém okolí a nejradši bych ji nafackovala. Chápu ty co už nemůžou na potrat nebo se neco stane u porodu, ale když to vědí dopředu tak mi to přijde nějaké divné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16063
14.5.20 13:28

To je asi o pocitu kazde te matky. Záleží jak moc velke to postižení je, ale pokud by to bylo jen trochu slučitelné s důstojným životem, tak bych taky na potrat nešla. Divné je spíš to, jak se ty vyjadřuješ o postižených :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24763
14.5.20 13:30
@Alexankazoeyna píše:
Jaký máte názor na postižené děti, nebo spíš na jejich maminy které dopředu vědí, že dítě bude,, de*il " a měly by jít na potrat a místo toho čerpají ze státu akorát peníze a stěžují si jak je složité být doma s postiženým děckem.
Mám jednu takovou ve svém okolí a nejradši bych ji nafackovala. Chápu ty co už nemůžou na potrat nebo se neco stane u porodu, ale když to vědí dopředu tak mi to přijde nějaké divné

Mně zas přijde divné, když dospělá žena neumí napsat správně čárku ve větě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
14.5.20 13:31
@Alexankazoeyna píše:
Mám jednu takovou ve svém okolí a nejradši bych ji nafackovala. Chápu ty co už nemůžou na potrat nebo se neco stane u porodu, ale když to vědí dopředu tak mi to přijde nějaké divné

Je to jejich volba, nikdo nema pravo nekoho hnat na potrat. Ja myslim, ze dokud se do te situace clovek nedostane, tak nevi o co jde. Kolikrat ma clovek nejakou predstavu a ve skutecnosti je to uplne jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2871
@Alexankazoeyna píše:

Ja bych nafackovala tobe mila zlata. Ty si myslis ze ta zenska je stastna ze v sobe nosi postizeny dite? Ne kazda zvladne jit na potrat i pres to ze vi ze dite bude postizeny, treba ani nevi do jaky miry bude dite postizeny. Nevis kolik zenskych na emiminu ma postizeny dite. Nikomu nic spatnyho nepreju, to neni muj styl ale chtela bych videt tebe nad takovym rozhodnutim, jak bys okamzite bezela na potrat. Ze o nekom napises ze je deb*l, tim jen ukazujes jaka si husa.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 13:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278

@Alexankazoeyna Chceš tady vyvolat bouřlivou diskuzi? :roll: Pustila ses do ožehavého tématu. Já na to nemám úplně ujasněný názor, protože okolnosti mohou být různé a děkuju Bohu, že jsem se neocitla v takové situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
14.5.20 13:32

Taky nechapu jak nekdo může dobrovolne porodit tezce postizene dite… :nevim: mozna kdybys to napsala jinými slovy, tak by ti spousta dala za pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1745
14.5.20 13:32

Být tebou, tak ten vztek, co v sobě máš, zaměřím někam jinam. Postižený děti a jejich rodiče jsou blbý terč pro něčí frustraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
14.5.20 13:33

Na to mám takový názor, že je to jejich rozhodnutí a když maji od státu narok na podporu, tak ji využívají. Je to jen jejich věc. A taky mám názor, ze ty se vyjadřujes jak mírně duševně zaostala o lidech s postižením. D.bil se projevuje jinak, nez chybějícím chromozomem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12269
14.5.20 13:33

Mě je to celkem jedno, jak si to dělají ostatní, pokud bych dopředu věděla, že dítě bude mít mentální postižení, na potrat bych šla, u fyzického by zas záleželo jaké. ale ne vše se ví dopředu, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
14.5.20 13:34

Trochu asociální, ne? 8o :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38066
14.5.20 13:36
@Alexankazoeyna píše:

Tak tvoje matka taky na potrat nešla a co z tebe vyrostlo za de.bila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16306
14.5.20 13:37
@Alexankazoeyna píše:

ty asi taky nebudeš nejchytřejší tužka v penále, že? :think: máš ale štěstí, že to tvojí „mamině“ taky neřekli dřív a neměla tak na výběr…
Jinak k tématu, tobě do toho nic není, ty se jim o to dítě starat nebudeš, tak než začneš někoho fackovat, hoď se do klidu. Ať nedostaneš nafackováno ty. A že ti to přijde divné? no, mě nepřekvapuje, že tobě to přijde divné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13997
14.5.20 13:39

To, ze to vidis tak jednoduse, svedci spis o tom, jak jednoduse to mas v hlave usporadene ty. A taky te nikdo nelyncuje. Starej se o sebe a zivoty jinych prenech tem jinym. Bude to tak lepsi pro obe strany.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 14:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
14.5.20 13:40

Já bych taky nesla - pokud by to bylo jakékoliv postiženi slučitelné se životem. A rozhodne to není tím, ze bych chtěla čerpat peníze od státu - to je trochu mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama