Oprava zubu - kanálek

Anonymní
14.5.20 06:32

Oprava zubu-kanalek

Dobry den. Vcera mi po 14.dnech zubar zadelaval zub. Cistil kanalek a nasledne zadelal. Sesednu z kresla a sestra na me vybali 1500,–. Vubec jsem s takovou cenou nepocitala a uz vubec ne, ze budu neco platit. Nikdo ani sestra me neupozornili, ze neco budu platit a hlavne takovou dardu a to jsem ordinaci navstivila nejmin dvakrat. Ani nedali na vyber, jestli chci levnejsi variantu ci drazsi. Udelal a zaplat a tim to haslo. Je to normalni takove chovani zubare a sestry? Zazila jste to nektera? Prehlasila jsem k memu zubari i deti, ale premyslim, ze zustanou u te puvodni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.5.20 06:52

Kamarád byl teď na tom samém a taky platil něco kolem 1500. Bohužel druhý den mu zub vypadl. Zuby jsou prostě drahé. Já chodím na soukromou kliniku taky si priplatím ale zuby drží a sestra se mě vždy ptá kdy mám výplatu a jak bych potřebovala podle toho mě objedna. Priste se radši sama optejte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 06:53

Já jsem za čištění kanalku (byla jsem tam asi 4×) a zadělání nic neplatila, ale je to už cca 8let. Mně tedy zubař rovnou říká kolik co bude stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14440
14.5.20 06:59

1500 za kanálky je super cena. Já platím tuto částku za jeden a k tomu ještě plombu. Takže ošetření tří kanálků na stoličce vyjde tak na 6000. Lékař by tě měl informovat dopředu, kolik bude výkon stát. Já se sama aktivně ptám, kolik si mám připravit, když se domlouváme na něčem složitějším. U běžného vrtání ne, tam si nosím dostatek peněz automaticky. Pokud je zubařka dobrá, placení by mi nevadilo. Měla jsem dřív zubařku, kde se neplatilo skoro nic. Díky ní jsem přišla o jeden zub a dcera měla zánět kvůli neošetřenému mléčnému zubu. Holt se příště ptej aktivně dopředu na cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
14.5.20 07:00

Byla jsem na čištění na podzim a platila jsem taky. Čištění kolem 800 a zadelani taky 1500. Ale sestra mě vždycky dopředu upozornila, že to tak bude. A to bylo ještě levné, jinde je to kolem 5000..taky jsem čučela. Příště se zeptej dopředu, kolik si máš nachystat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 07:13
@Alexankazoeyna píše:
Kamarád byl teď na tom samém a taky platil něco kolem 1500. Bohužel druhý den mu zub vypadl. Zuby jsou prostě drahé. Já chodím na soukromou kliniku taky si priplatím ale zuby drží a sestra se mě vždy ptá kdy mám výplatu a jak bych potřebovala podle toho mě objedna. Priste se radši sama optejte ;)

Z toho mam strach, aby nevypadl. Mamina se jeste divila, ze nebude davat korunku, ze muze zub vypadnout.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 07:14
@NerozhodnaBedulinka píše:
Já jsem za čištění kanalku (byla jsem tam asi 4×) a zadělání nic neplatila, ale je to už cca 8let. Mně tedy zubař rovnou říká kolik co bude stát.

Byla asi jina doba a ted takovy ceny

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 07:16

@nozu jeden kanalek 1500,–. Predchozi navstevy byly obrouseni zubu a dalsi tam sestra nebyla. Tim jsem naznacovala, ze meli prilezitost vysvetlit a cenu kanalku

• Citovat
  • Nahlásit
29697
14.5.20 07:17
@Anonymní píše:
Z toho mam strach, aby nevypadl. Mamina se jeste divila, ze nebude davat korunku, ze muze zub vypadnout.

Taky jsem měla čištění kanálků u jednoho zubu plus vložka kolem 2000.

Raději na to moc nekousat a dát pozor na tvrdé jídlo, at to nevypadne.

Pak následovala korunka, další tisíce, já jsem měla nějakou menší, ještě to nebylo tolik, kolik se původně řešilo, ale už si to přesně nepamatuju.
Tak se zeptej dopředu, na cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 07:18

Priste se radsi budu ptat dopredu i na blbou plombu, aby me tam nedal neco drahyho bez meho souhlasu

• Citovat
  • Nahlásit
14440
14.5.20 07:18
@Anonymní píše:

Pokud je zbytek zubu v pořádku, stačí to domodelovat a korunka není nutná. Ta se dává až když ze zubů zbývá tak málo, že modelace není možná. Já mám u více zubů čištěné kanálky a korunku jen na jednom, protože už jinak zachránit nešel. Ono korunka není žádná výhra. Kvůli jedné špatně udělané dvojkorunce jsem si fakt užila. Jeden zub musel ven a druhý byl tak zanícený, že mi při čištění dávala doktorka umrtvující injekci přímo dovnitř zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 07:21
@free333 píše:
Taky jsem měla čištění kanálků u jednoho zubu plus vložka kolem 2000.

Raději na to moc nekousat a dát pozor na tvrdé jídlo, at to nevypadne.

Pak následovala korunka, další tisíce, já jsem měla nějakou menší, ještě to nebylo tolik, kolik se původně řešilo, ale už si to přesně nepamatuju.
Tak se zeptej dopředu, na cenu.

Ja tam mam cepy, co napsal do dokladu

• Citovat
  • Nahlásit
29697
14.5.20 07:24
@Anonymní píše:
Ja tam mam cepy, co napsal do dokladu

Takže už to je konečná verze?

Já jsem měla pak snad dva měsíce nějakou provizorní hmotu a pak jsem dostala tu polokorunku.
Ale bude se to odvíjet od toho, co tam zbylo z toho zubu, bych řekla… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3893
14.5.20 07:33

Dobra cena co si stěžujes?? Ses mela o zuby starat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 07:35
@Kaileee píše:
Dobra cena co si stěžujes?? Ses mela o zuby starat.

Někdo má špatné zuby i když se o ně stará…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat