Začala jsem vypadat staře

Anonymní
13.5.20 07:17

Začala jsem vypadat staře

Jdu si k vám pro radu. Mám pár let před obavanou padesátkou. Do nedávná mi všichni okolo říkali jak vypadám dobře a mladě. Minulý rok jsem onemocněla a přidali se gynekologické potíže. Spravila jsem se o 10 kg a, protože jsem malinká vypadám jako malý zakrnely skřítek. Můj obličej se zakulatil přidalo se pár vrásek, sysliky apod. Padají mi horní vicka a vypadám unaveně. Dnes ráno jsem se s hrůzou na sebe podívala a zhrozila se. Trvalo cca hodinu než jsem nabyla lepšího vzhledu. Jsem z toho rozhozena.. Nevím kde a jak začít a co udělat. Hubnout mi nejde i, když jim zdrave a vůbec se necítím hezky a přitažlivě. Loni si mě ještě pletli s vlastní dcerou.. Ne opravdu neprehanim. Teď nevím kde s čím a jak začít? Díky za přečtení a nějaké fígle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1724
13.5.20 07:22

Jestli jsi pred rokem vypadala na 20, tak letos to je treba uz na 30. Urcite to neni tak hrozny. Pred 50 je proste mozne, ze uz nevypadas na 20, co se da delat :think:

Horni vicka spravi plastika. Vrasky vlastne taky. Hubnuti bude asi orisek. Kdyz nejde, je potreba nekde ubrat/pridat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 07:24

8o @1mila2, děkuji jen mě to vykolejilo. Fakt jsem ráno vypadala hrozně.

• Nahlásit
  • Citovat
1771
13.5.20 07:25

Tak jestli se ti objevily vrásky zároveň se zakulacením se, tak je to blbý. Většinou to bývá opačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22306
13.5.20 07:27

Deset kilo je hodně i na vysokou ženu, jestli jsi malá a tolik si přibrala, nedivím se, že vypadáš „jinak“. Jsou dvě cesty - buď se smíříš, koupíš si hezké oblečení a budeš se mít hlavně ráda, nebo se hecneš a zhubneš. V našem věku to není jen o tom, že si na noc nedáme brambůrky. Dřina - ale jde to. V každém případě to, jak vypadáš navenek je závislé na tom, jak se vidíš ty sama a jak se máš ráda ty sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.20 07:33

Aby si tě v padesáti pletli s dvacítkou, toho přirozenou cestou nedocílíš, řekla bych. Deset kilo navrch už je docela slušný rozdíl, nicméně u starších žen pár kilo nadváhy nepůsobí nijak nepatřičně, naopak bych řekla, že buclaté padesátnice jsou o dost hezčí než typ „sušená makrela“. Asi by bylo dobré pomalu se začít smiřovat s tím, že nikdo nemládneme a ani Julia Roberts určitě nevypadá po ránu jako na červeném koberci. Buď přizpůsobíš své nové postavě šatník, make-up, skrz víčka si třea zajdeš na nějaký ten drobný zákrok, případně se hodně kousneš a začneš cvičit jako šílenec, stravovat se makrobioticky či kdoví jak to ty filmové hvězdy dělají, a pak asi lze očekávat i nějaké zázračné „omládnutí“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 07:33

Já vypadám taky stare. Taky jsem malá a přibrala jsem 10 kg. Jenže mně je min a vypadám starší podle mě tak o 10 let určitě. Možná o víc. Mám strašně vrásek, povadlou pleť a unavená jsem pořád. Dneska jsem skoro nespala, tak se na sebe radši ani nechci podívat. K tomu je mi zase na zvracení a bolí mě hlava (bohužel skoro každý den). :,( Spánek a vnitřní pohoda dělá hodně. Plastiku nedoporučuji, sama bych do toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
817
13.5.20 07:50

Tak třeba ty víčka dělají strašně moc. Znám osobně dvě paní co na tom byly a dělá to zázraky, přitom je to drobný zákrok. Já jsem sice taková lesana, nemaluju se apod. a zatím to není aktuální, ale až na to přijde, tak na ty víčka půjdu bez váhání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
13.5.20 08:38

Začala bych plastikou víček a nějakým zákrokem na omlazení pleti ;)
Jinak základem je zdravý jídelníček, spánek, pohyb, čistá voda a no stress.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
13.5.20 08:58

Tak já bych plastiku právě doporučila, v 50ti už s tím přirozeně nic moc neuděláš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34138
13.5.20 09:02

Zacni treba aplikaci kyseliny hyaluronove, hodne pij, spi a zacni se hybat. pro zacatek staci. na plet sera na noc, me je 45 a plet ma peknou, ale porad se patlam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 09:39

S tím hubnutím to budu muset vzít řádně do ruky a pro začátek ty oční víčka si nechám udělat, protože fakt mě padají a tlačí. Večer už mám očka jako skvirky. Vždy jsem měla velké modré oči. Pak něco podniknu. No teď už vypadám o hodně lépe než ráno, ale už to hitparáda není

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.5.20 09:41

@Pruhovaný_mýval, tak s tím budeme něco dělat spolu ať se na nás dá koukat. :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.5.20 09:42
@Anonymní píše:
Já vypadám taky stare. Taky jsem malá a přibrala jsem 10 kg. Jenže mně je min a vypadám starší podle mě tak o 10 let určitě. Možná o víc. Mám strašně vrásek, povadlou pleť a unavená jsem pořád. Dneska jsem skoro nespala, tak se na sebe radši ani nechci podívat. K tomu je mi zase na zvracení a bolí mě hlava (bohužel skoro každý den). :,( Spánek a vnitřní pohoda dělá hodně. Plastiku nedoporučuji, sama bych do toho nešla.

Tak s tím něco budeme dělat spolu ať se na nás dá koukat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.5.20 11:41

Je mi teprv 40, ale pamatuju si uplne presne, jak jsem se asi pred 8 lety na sebe rano koukala do zrcadla a rikala si, jak mam zase strasne kruhy pod ocima a ze bych se mela konecne poradne vyspat, kdyz mi najednou doslo, ze to neni z nevyspani, ale ze jsem proste zestarla a tohle mi uz vlastne zustane.
Vrasky uz mam taky celkem dost a do toho se mi uz ted dela buldoci brada. :(
Ted se pokousim trochu zhubnout a uvidim, jak to pujde. Mozna zkusim ty nite na zpevneni kontur. Do vicek se mi moc nechce. Znam par lidi v okoli, co to ma a prijde mi, ze vypadaji jinak nez predtim. Ale mozna, ze jim jenom te kuze vzali vic, nez bylo nutne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama